Popieriniai laiškai - retenybė

INGA


      Sveikos! Jau gan ilgai su savo geriausia drauge iš Vilniaus susirašinėju popieriniais laiškais! Yra tikras malonumas gauti tokį laišką, nes priešingai nei elektroninį, jį gali paliesti, pauostyti ir net savom rankom atidaryti.

       
       Nors ir popieriniai laiškai yra siunčiami retai, deja, juos gauname vos ne po savaitės. Man pačiai jau  taip buvo nutikę, tad jei norite pasveikinti švenčių proga - laišką siųskite gerokai ankščiau.
Elektroninių laiškų atsiradimas turėjo paskatinti tradicinio pašto darbuotojus labiau pasitempti ir daryti viską, kad žmonės vis dar norėtų naudotis jų paslaugomis: stengtis laiškus pristatyti laiku, galbūt net ir pasiūlyti papildomų paslaugų, kad ir visiškų smulkmenų, tačiau labai žavių.
Kas tai galėtų būti? Pavyzdžiui,  koks nors linksmas lipdukas, skelbiantis, kad šis žmogus nepatingi išsiųsti ir tikrų laiškų.
Tačiau panašu, kad konkuruojančios paslaugos – elektroninio pašto – atėjimas į rinką ne padidino, bet kaip tik sumažino norą stengtis.

      Turbūt daugeliui jūsų iškilo mintis, o kam siųsti tuos popierinius laiškus, mokėti keletą litų, jei yra elektroniniai laiškai? Man asmeniškai mieliau gauti popierinį laišką, nes vos gavus tokį pakyla nuotaika, o be to tokie laiškai yra artimesni, rašyti iš širdies.

      Radau labai gerą palyginimą : „Tikrieji laiškai, palyginus su elektroniniais, yra tas pats, kas namuose keptas pyragas, lyginant su pirktiniu, gyva, o ne dirbtinė eglutė, popierinė, o ne elektroninė knyga.“

      “Jeigu tikrai nori ką nors paliesti, išsiųsk jiems laišką”, – prieš kelerius paskelbė Australijos paštas. Ir aš su tuo sutinku visu 120%, nes vien rašalas, popierius, kurį lietė siuntėjas, galbūt net kvepalų kvapas neatstos jokio el. laiško.

P.s. Jei yra norinčių su manimi susirašinėti laiškais,parašykit man į fb (Inga Sabutytė) ir duosiu jums adresą kur siųsti laišką, o aš būtinai atrašysiu. ;)

Inga :33

*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk šaunią užrašų knygutę! Daugiau informacijos - ČIA

5 Komentarai

 1. Patiko straipsniukas. Iš tikrųjų gaila, kad šiomis dienomis retai matysi, kad žmonės rašytų laišku ranka... O atrodo, kad praėjo toks trumpas laiko tarpas! Tikiuosi, atsiras žmonių, kuriems tai patinka... Ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Prisiminiau vaikystę, kai su pussesere susirašinėdavom laiškais. Šią vasarą vėl žadu pradėti, tik su kitais žmonėmis jau :)
  _____________________
  lif-agny.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai geras straipsnis. Pasirinkta labai gera tema ir tikrai gerai išplėtota, nei per daug, nei per mažai - viduriukas. :) Gramatinių klaidų nėra, tas puiku. Straipsnis patrauklus akiai. Spaudžiu visas 3 knopkes, taip ir toliau :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aš prisimenu kai buvau mažesnė tai su geriausia drauge susirašinėdavom popieriniais laiškais, tai būdavo tikrai miela ir suteikdavo daug gerų emocijų :]

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pasiknisusi po archyvus, vis randu įdomių straipsnių, kurie sutampa su mano nuomone. Taip, pritariu INGAI ir tikrai skatinu visus rašinėtis laiškais. ;) Aš rašinėjuosi tik su drauge ir su močiute, bet ir tie keli laiškeliai mane pradžiugina, turbūt labiau, nei džiaugčiausi gavusi Iphone 5 gimtadienio proga. Visuomet laukiu laiškų iš kitų ir tas laukimas suteikia džiaugsmo. :)

  AtsakytiPanaikinti