ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Rašytojų atranka!

Sveiki! Primenu apie vykstančią rašytojų atranką ir raginu sudalyvauti! :)


Mėgsti rašyti straipsnius? Nori juos parodyti kitiems paaugliams? Susilaukti nuomonių? Nori? Tuomet privalai atsiųsti laišką ir sudalyvauti rašytojų atrankoje! Nerašysiu to pačio, kas rašoma beveik kiekvieną mėnesį, tiesiog pasakysiu tai, jog RAŠYMAS BLOGE YRA ATSAKINGAS DALYKAS! Ypač vasarą.. Prieš siųsdama laišką, gerai apmąstyk, ar turėsi laiko ir ar esi pasiruošusi tokiam "darbui". Dažnai atsitinka taip, jog per skubėjimą tenka gailėtis. Tad, pagalvok - nuspręsk - dalyvauk! Formulė paprasta. :)

I dalis:
Klausimai

1. Vardas, amžius
2. Ar turi kokios nors rašymo patirties? Galbūt šiuo metu rašai kitame bloge ar kitur tenka reikšti mintis? O gal gali atsiųsti savo darbų pavyzdžių? 
3. Kokios temos yra tavo rašymo "varikliukas"?
4. Ar esi atsakinga, bei pareiginga?
5. Kokia veikla užsiimi be rašymo? Kiek laiko skirtai rašymui TD bloge?
6. Kiek straipsnių į savaitę galėtum parašyti?
7. Kodėl nusprendei sudalyvauti rašytojų atrankoje ir kodėl pasirinkai būtent TD blogą?
8. Tavo kontaktai (fb, skype). Jie nebus platinami.
9. El. paštas, į kurį siųsti pakvietimą priėmimo atveju

II dalis
Straipsnis
Jums, kaip ir visada reikės parašyti straipsnį pagal vieną iš duotų temų.

"Užsidirbk pinigų vasarą!"
Vasara - veiklos metas. Tad, pasiūlyk kuo daugiau būdų, kaip šiltuoju metų laiku būtų galima užsidirbti kišenpinigių.

"Grožio patarimai"
Ar žinai, kokiais būdais galima veiksmingai pašalinti spuogus? Ar žinai, kaip galima pagražinti veido odą? Turi naudingų grožio patarimų? Viską parašyk šiame straipsnyje!

"Joninės"
Birželio 24 dieną švęsime Jonines! Pasidomėk ir parašyk straipsnį su įvairiomis įdomybėmis apie šią šventę!

Straipsnio apimtis turi būti ne mažiau nei vienas wordo lapas! Jeigu kyla problemų - esu visada Jums pasiruošusi padėti, tad nebijokite klausti!

Atsakymus su prikabintu straipsniu iki birželio 1 dienos siųskite el. paštu: teenagedreamsinfo@gmail.com

DĖMESIO: Keletas naujų rašytojų bus priimtos dar prieš birželio 1 dieną. Tad, nenustebkite jeigu būsite priimtos ankščiau!

Labai lauksime Jūsų laiškų!


Gero vakaro,
Simona.
DALINTIS:

1 komentaras:

Beata Kirstukaitė rašė...

Ar dar galima dalyvauti?

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google