remontas tavo kambaryje ir mažos gudrybės

Simona D

Vos tik atlikus remontą tavo namuose viskas atrodo taip gražu, bet ilgainiui tai pabosta ir norisi vėl namus perdažyti iš naujo. Jeigu jau pabodo, o ir tėvai leidžia (nors tavo kambarį) tai pats metas tai daryti, o kad būtų lengviau viską daryk pagal planą.

1. Atsikratyk šlamšto
Pirmiausia paimk dideli maišą ir į jį sudėk nereikalingus popierius, žurnalus, senas knygas, drabužius ir viską ko tau nereikia. 

2. Pradėk kurti
Nuspręsk kokia spalva dažysi kambarį, tik nepamiršk, kad šviesios spalvos optiškai didina kambari, o tamsios- mažina, bet padaro jį jaukesni. Kai jau nusprendei kokia spalva dažysi, kviesk savo drauges į dažytojų vakarėli.
 
3. Medžiaginės detalės
Jei nori, kad tavo kambarys butų "minkštas" rinkis pastelines spalvas, o ant lango kabink muslino dropija, o jei nori kad tavo kambarys atrodytų egzotiškas rinkis ryškias spalvas, o aplink karnizą apvyniok indišką sarį.

4. Paveikslai ir plakatai
Prieš kabindama ką nors ant sienos pagalvok ar tikrai norėsi matyti tas kasdien, ir jei taip, pasirūpink gražiais rėmeliais.

5. Smulkmenos
Tai gali būti bet kas, kokia vaza ant stalo kur pamerksi gėles, statulėlės, papuošalų dėžutes, knygos, žurnalai, žvakės, nuotraukos, ir bet kas, kas tau būtų mielą širdžiai. 

Diskeliai. Jeigu namuose turi nenaudojamų diskų, juos gali klijuoti ant sienos ir kurti įvairias, originalias kompozicijas.
Veidrodžiai. Jei nori, kad tavo kambarys atrodytų didesnis nevenk veidrodžių. juk visada prieš eidama į pasimatymą reikia pasižiūrėti į veidrodi.
Dryžiai.  Nudažyk savo sienas vertikaliais arba horizontaliais dryžiais, ir tavo kambarys atrodys optiškai didesnis. 
Akmenėliai, kavos pupelės, kriauklytės. Visomis šitomis gerybėmis gali dekoruoti kambari. Gali jų pribarstyti gražiai ant komodos, arba tiesiog priberti į dailų stiklini indą ir pastatyti.

*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk šaunią užrašų knygutę! Daugiau informacijos - ČIA


4 Komentarai

 1. Patiko. Trumpas ir aiškus. Jokių išvedžiojimų, tiesiai ir įdomiai. Galbūt trikdė didesnis šriftas, nes kitos rašytojos rašo mažesniu, bet iš esmės - puikus straipsnis! Ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai patiko :) Išties įkvėpė pakeisti savo kambarį. Ačiū! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man iš esmės patiko straipsnis :) Labai geri patarimai, idėjos. Aš tokių dalykų mėgėja. :p Bet nepatiko pati pradžia, nebuvo jokio "įvažiavimo" į straipsnį, įžangos konkrečios. Ir klaidos - labai (!) daug jų paskutiniu metu pas beveik visas rašytojas, bado akis... Kaip bebūtų, spaudžiu patinka, naudinga, ačiū. :) Kitaip sakant, visas tris knopkes, sėkmės. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pastebėjau keletą stiliaus klaidelių. Taip pat man trūko išsamumo. Gal kitiems ir užteko, tačiau manęs neįkvėpė. Galėjai pateikti daugiau patarimų, pavyzdžiui, KAIP su draugėmis perdažyti sieną. Esu tikra, jog daugelis nė neįsivaizduoja kaip tai padaryti.
  Vis dėl to, sveikinu už tai, jog pabandei. Sėkmės! :)

  AtsakytiPanaikinti