ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Su gimtadieniu, Simona!

Dar kartą tariu labas rytas! :) Šiandien gegužės 12-a diena, sekmadienis. Galbūt mums tai paprasta diena, bet vienai iš mūsų rašytojų - ne. Šiandien, viena iš  mūsų didelės komandos rašytojų švenčia savo dieną! Tai - Simona Šedytė, kuri šiandien švenčia savo šešioliktąjį gimtadienį! :)

Simona,
Tegul vėjas nusineša Tavo metus,
Tegul tortas būna skanus. 
Tegul Tave pasveikina draugai,
O po platų dangų sklando aitvarai.
SU GIMTADIENIU!!!

Tikimės, jog ši Tavo diena, tau praeis labai linksmai, smagiai ir įsimintinai!
Viliuosi, jog mūsų rašytojų komandoje išliksi dar ilgai! ;)O dabar visi - berkite savo palinkėjimus Simonai į komentarus. :)

Iki susitikimų!
Simona Š.

*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk šaunią užrašų knygutę! Daugiau informacijos - ČIADALINTIS:

4 komentarai:

Karolina rašė...


sveiikinu :)

* Gintarija * rašė...

Sveikinu ir aš ;)

GaBi* rašė...

Sveikinu! :)

LittleLady rašė...

Ačiū už sveikinimus :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google