ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Sugrįžimas - ,,Tiesiu pagalbos ranką"


 Sveikos!

Senai senai, kai dar blog'e buvo Vilija turbūt pamenate, jog buvo tokia rubrika ,,Tiesiu pagalbos ranką".
Iš pradžių ją pradėjo Vitalija, o paskui Vilija (ar kažkaip ten kitaip), tačiau dabar nėra iš jų nei vienos. Rubrikos taip pat nėra. Tačiau aš pabandysiu ją sugrąžinti.
Nors ir taip aišku, jog tiesia pagalbos ranką kiekviena rašytoja berašydama straipsnius, tačiau tai bus rubrika, kurioje reikšite būtent tai, kas jus neramina.
Kviečiu siųsti savo situacijas, pasakojimus, neraminančius klausimus, į kuriuos norite, kad būtų atsižvelgta. Atsakysiu tikrai visoms, tik tai priklausys nuo laiko kada.
Pažadu būti nuoširdžia ir atsakyti nuoširdžiai.

Taigi, lauksiu jūsų laiškučių kotryna.slepetyte@gmail.com :)


Tai tiek šiame pranešime.
Iki kito karto,
Kotryna*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk šaunią užrašų knygutę! Daugiau informacijos - ČIA
DALINTIS:

5 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Gal ir gerai,jog sugražinot. Bet ar nmanot,kad kai kurie norėtų paklausti ko nors anonimiškai,tarkim per ask.fm?:)

Kotryna Šlepetytė rašė...

Tai galima klausti, vistiek vardų neskelbsiu :)

Kotryna Šlepetytė rašė...

galite man anonimiškai rašyti į ask.fm/Kotriuuuz , nes kažkas su TD ask'u yra blogai ir aš ten neperskaitysiu jūsų klausimų.

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Šaunu, kad sugrąžini šią rubriką. Ačiū ;)

* Gintarija * rašė...

Ačiū už sugrąžintą rubriką :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google