ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Sveikiname su gimtadieniu Simoną Dirdaitę!

Sveikos! Kadangi vakar to padaryti nesuspėjau, darau tai šiandien! Vakar gimtadienį atšventė naujoji mūsų blog'o rašytoja Simona Dirdaitė! Nors ir šiek tiek pavėluotai, skubame tave pasveikinti.


Simona, DŽIAUKIS kiekviena akimirka, nes gyvenimas per trumpas liūdėti!
SVAJOK, nes be svajonių nebus ateities!
MYLĖK, nes be meilės nebus gyvenimo prasmės!
Su gimtadieniu tave sveikina gausi TD blog'o komanda, kuri tikisi, jog mūsų blog'o dalimi išliksi dar ilgai!

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)


Simona Š.

 *Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk šaunią užrašų knygutę! Daugiau informacijos - ČIA

DALINTIS:

4 komentarai:

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Sveikinu! Tikiuosi gerai atšventei gimtadienį... Ačiū, kad esi ir tikiuosi, kad dar ilgai būsi :)

Greta Kvietkutė. rašė...

Aš taipogi prisidedu prie sveikinimų, su praėjusiu gimtadieniu! :)

Simona Dirdaitė rašė...

ačiū :)) o dieve kaip mielai jūs ♥ ;**

* Gintarija * rašė...

Vėluoju, bet... Su gimtadieniu!! :*

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google