Sveikos!


Prieš pradedant skaityti pasakau, kad pristatymus apie save nelabai moku rašyti. Plius dar labai jaudinuosi, tad nepykit jei nusikalbėsiu.
Aš esu Simona(kaip pastebėjau tai čia laaabai daug Simonų) už poros savaičių būsiu šešiolikos. Gyvenu bei mokausi užsienyje, Airijoje. Šiaip Lietuvoj gyvenau mažame Šilutės miestelyje. Turiu vyresnį brolį su kuriuo labai gerai sutariu. Dar turiu šunį. Jorkšyro terjerą be jo neįsivaizduočiau gyvenimo ;D Pagal zodiako ženklą esu Jautis-geras žmogus :D Prisipažinsiu, esu gan nuotaikos žmogus. Jei nėra nuotaikos tai geriau manes nekalbinti, nes žodžio iš manes neišspausit. Aišku kai nuotaika yra, tai prisidarau tokių nesąmonių, kad vėliau gėda pačiai darosi ;D Esu gan skeptiškas žmogus, tie visi ask.fm manau yra tikrų tikriausia nesąmonė. Jeigu nori, kad ant taves pastumtu laido riteriai kurkis ask.fm Pati nerūkau ir netoleruoju rūkimo. Juokinga išgirsti kaip keturiolikinės ar penkiolikinės sako, kad neįmanoma numesti rūkyti. Kai jos rūko tik 2 ar 3 mėnesius. Galima sakyti esu principinga, vadovaujuosi taisyklė " Jeigu su manim nenori bendraut, tada bendraut ir aš nenoriu" Dauguma žmonių mano, kad pasikėlus esu, bet tikrai taip nėra. Galiu ir išklausyti, ir patarti, ir pagalbos ranką ištiesti.
Labai mėgstu gaminti. Pyragai, tortai, keksiukai yra didžiausia mano aistra. Gaminimas padeda man atsipalaiduoti. Galėčiau juos gaminti ir gaminti. Tad manau iš manes sulauksit daugybe receptų. Tai pat metus groju fortepijonu. Mokykloje mokausi prancūzu kalbos. Nepatariu niekam jos mokintis. Tokia sunki kalba, rašyba nuo tarimo skiriasi kaip diena ir naktis. Didžiausia silpnybe turiu nagų lakams. Nagus galiu lakuotis ir lakuotis. Labai bijau vištų, kaip tik pamatau kokia vištą, taip ir į kojas kuo toliau nuo jos ;D Tad šįkart tiek ir taip stebiuosi, kad tokį ilgą aprašymą parašiau. Manau visi puikiai sutarsim :)


Kreipkites:
Facebook: Simona Šedyte
Skype: katanielis97
El paštas: ssimute97@gmail.com


*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk šaunią užrašų knygutę! Daugiau informacijos - ČIA

8 PAKOMENTAVO

 1. Sėkmės blog'ų reikaluose! Be to, matosi, kad truputį jaudinaisi, nes mintys šokinėjo kaip žirniai. Bet nieko. Juk tai ne straipsnis, o prisistatymas. Visko būna ;p

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labas, laukiu pirmojo straipsnio, tikėkimės, nebus prisvilęs :p

  AtsakytiPanaikinti
 3. Trys panašumai:
  Simona - vardas :D. Turbūt Simonos yra merginos, kurios dieviną rašymą :D
  Prancūzų kalba - abi ją mokinames. Žiauriai sunku, bet šiaip.. hmm.. man ji žiauriai graži, beje, ji populerėja, tad labai nesigailiu :D Tik kad mokytoja pas mus tokia.. nelabai... tad kitais metais varysiu į burelį :))
  Nagų lakavimas - OMG. Čia kaip hobis :D
  Žodžiu, sekmės :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Su artėjančiu gimtadieniu ir sėkmės rašant čia. :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ačiū merginos tikrai stengsiuos jūsų nenuvilt :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Oho...kiek panašumų ir aš atradau :D
  1. Esu taip pat nuotaikų žmogus;
  2. Mėgstu gaminti žiauriai :D
  3.Taip pat nerūkau ir ntoleruoju rūkymo :D

  AtsakytiPanaikinti