Tariu žodį ir išeinu

Sveiki visi, visi!
Rankos dreba, mintys maišosi, bet vistiek, atėjo laikas, kai reikia parašyti šį, paskutinįjį savo straipsnį šiame blog'e ir jį palikti.

Mačiau, jog kažkas buvo manęs pasigedę, klausė kur aš, kur mano straipsniai.
Manau hipotezių buvo kelta daug, kaip ir nuomonių šiuo klausimu.

Atsakymas labai paprastas ir trumpas - šiuo metu, esu ant trumpo mamos pavadėlio, mokausi, keliuosi pažymius, o nuo vasaros pradžios, išvykstu į Angliją dirbti, o ten, kad ir kaip gaila, nebus suteikta galimybių rašymui.

Nenoriu jūsų palikti tokia liūdna gaida, kažkaip negražu būtų.

Prisimenant visą mano istorijos pradžią, šiame blog'e, noriu jums visiems padėkoti, už šiltą priėmimą, už griežtas kritikas ir labai lipšnius komentarus. Ačiū jums, nes visa tai mane patobulino ne tik kaip rašytoją, bet ir kaip asmenybę. Beje, mielosios rašytojos, dėkoju ir jums, už tuos pokalbius skyp'ėje, kai kurioms ir už nuostabią draugystės pradžią.

Visi skaitytojai, tikiuosi, jūs neapleisit šio blogo, jį kiekvieną kartą godžiai skaitysite ir aiškiai reikšite savo nuomonę komentaruose - juk tai rašytojoms, kelias į tobulumą.

Per visą laiką, parašiau nemažai straipsnių, kai kuriomis savaitėmis jų ypač daug, tad tikiuosi, kad bent kai kurie iš jų, bent kai kurie mano patarimai, jums padėjo ar dar padės, nes tai ką rašiau, rašiau iš širdies būtent Jums.

Bet šiandien , tariu jums visiems Sudiev, ir judu toliau.

Noriu palinkėti visiems geros vasaros, gerų emocijų, kupinų minčių galvų, nuostabių ir pritrenkiančių nuotykio ir netgi to tyro jausmo meilės. Mielieji, aš jums visiems pažadu, kad mes dar susitiksim, kad jūs dar išvysit mano straipsnių, o rašytojos - kad išgirsit mano kritikos bei pagyrimų, po jūsų straipsniais.

Tad siunčiu visiems jums po bučkį, šiltai apkabinu ir išeinu.
Visada Jūsų, Laura

6 Komentarai

 1. Gaila, kad išeini. Bet jei jau taip lemta, tai tegu... ;(

  AtsakytiPanaikinti
 2. Didelės sėkmės, lauksim sugrįžtant :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai gaila... Manau, blog'ui tikrai trūks tavęs kaip rašytojos. Sėkmės! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Gaila, kad išeini, Laura. Buvai viena iš mano mėgstamiausių rašytojų... Ir ką gi dabar darysiu be tavo patarimų? :( Ačiū, kad buvai, ačiū, kad džiuginai mus straipsniais. Ačiū. Ir sėkmės tau! :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Vajė, Laurut. Tu tikrai esi puiki rašytoja ir tikrai nė nebūčiau pagalvojusi, jog gali palikti šį blog'ą, nes tu esi milžiniška jo dalis. Manau, kad dabar viskas bus kiek kitaip be tavęs... Liūdniau. Vis dėl to, tikiuosi, jog kitos rašytojos šauniai tave pavaduos, bet gal tu sugrįši rudenį? Viliuosi. :)

  Linkėjimai! :*

  AtsakytiPanaikinti
 6. Merginos, neliūdim, pažadu sugrįžti! Visada ir visur būsiu su jumis! :)

  AtsakytiPanaikinti