'Teenage Dreams' blog'as švenčia pirmąjį savo gimtadienį!

Sveiki, mielieji skaitytojai! Šiandien ypatingai graži diena.. Ne tik dėl to, jog už lango matome nuostabų orą, ne tik dėl to, jog šiuo metu yra net +24 laipsniai šilumos... Šiandien yra ypatinga diena "Teenage Dreams" blog'ui.

Kaip jau supratote, ŠIANDIEN BLOGAS ŠVENČIA PIRMĄJĮ SAVO GIMTADIENĮ!!!

Aš šios dienos tikrai labai laukiau.. Visi tie kurie akylai sekė blog'o gyvavimo mėnesius žino, jog čia buvo visko. Tiek daug išėjimų, tiek daug atėjimų.. Bet manau, jog ištikimi TD skaitytojai, lygiai taip pat kaip ir aš, džiaugiasi sulaukę tokios progos.. :))

Na ir žinoma, koks gi gimtadienis be dovanų ir  staigmenų. :)) Jau rytoj visi ištikimi 'Teenage Dreams' blogo skaitytojai, 17.00h rinksis TD facebook'o puslapyje ( https://www.facebook.com/blogas.teenage.dreams?ref=hl ) kuriame kartu prisiminsime blog'o gyvavimo mėnesius ir... ten jūsų lauks staigmenos! :) Na, o Vilija jums taip pat yra paruošusi staigmeną, kuri tikėkimės bus įgyvendinta. :) Bet apie tai ji pati jums praneš! :)

O šio trumpo teksto pabaigoje, jūs matote lentelę, kurioje galite parašyti savo sveikinimą ar palinkėjimą blogo gimtadienio proga. Visi sveikinimai bus talpinami specialiai sukurtame TD facebook'o puslapio albume! :)

O aš nuo visos TD komandos, šiam blogui noriu palinkėti  ilgų, ilgų gyvavimo metų, šaunių rašytojų ir nesibaigiančių skaitytojų palaikymo! :)4 Komentarai

 1. Kaip greitai praėjo metai... Atrodo vos prieš kelis mėnesius šis blog'as susikūrė, o dabar jau švenčia ir savo gimtadienį! Ačiū visoms merginoms kurios čia rašė... Jūs nuostabios :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Jau metai? Wow. Su pertraukom sekiau šį blogą, o, žiūrėk, jau ir metai. Super :) SVEIKINU ! ♥ Tikiuosi išliksit labai labai labai (x10000) ilgai ir su laiku vis tobulėsit, vis populiarėsit. Sėkmės! ;* Ačiū.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Linksmi sveikinimai gimtadienio proga
  Sveikinimai.lt

  AtsakytiPanaikinti