ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

'Teenage Dreams' blog'as švenčia pirmąjį savo gimtadienį!

Sveiki, mielieji skaitytojai! Šiandien ypatingai graži diena.. Ne tik dėl to, jog už lango matome nuostabų orą, ne tik dėl to, jog šiuo metu yra net +24 laipsniai šilumos... Šiandien yra ypatinga diena "Teenage Dreams" blog'ui.

Kaip jau supratote, ŠIANDIEN BLOGAS ŠVENČIA PIRMĄJĮ SAVO GIMTADIENĮ!!!

Aš šios dienos tikrai labai laukiau.. Visi tie kurie akylai sekė blog'o gyvavimo mėnesius žino, jog čia buvo visko. Tiek daug išėjimų, tiek daug atėjimų.. Bet manau, jog ištikimi TD skaitytojai, lygiai taip pat kaip ir aš, džiaugiasi sulaukę tokios progos.. :))

Na ir žinoma, koks gi gimtadienis be dovanų ir  staigmenų. :)) Jau rytoj visi ištikimi 'Teenage Dreams' blogo skaitytojai, 17.00h rinksis TD facebook'o puslapyje ( https://www.facebook.com/blogas.teenage.dreams?ref=hl ) kuriame kartu prisiminsime blog'o gyvavimo mėnesius ir... ten jūsų lauks staigmenos! :) Na, o Vilija jums taip pat yra paruošusi staigmeną, kuri tikėkimės bus įgyvendinta. :) Bet apie tai ji pati jums praneš! :)

O šio trumpo teksto pabaigoje, jūs matote lentelę, kurioje galite parašyti savo sveikinimą ar palinkėjimą blogo gimtadienio proga. Visi sveikinimai bus talpinami specialiai sukurtame TD facebook'o puslapio albume! :)

O aš nuo visos TD komandos, šiam blogui noriu palinkėti  ilgų, ilgų gyvavimo metų, šaunių rašytojų ir nesibaigiančių skaitytojų palaikymo! :)DALINTIS:

4 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Sveikinu :OO

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Kaip greitai praėjo metai... Atrodo vos prieš kelis mėnesius šis blog'as susikūrė, o dabar jau švenčia ir savo gimtadienį! Ačiū visoms merginoms kurios čia rašė... Jūs nuostabios :)

* Gintarija * rašė...

Jau metai? Wow. Su pertraukom sekiau šį blogą, o, žiūrėk, jau ir metai. Super :) SVEIKINU ! ♥ Tikiuosi išliksit labai labai labai (x10000) ilgai ir su laiku vis tobulėsit, vis populiarėsit. Sėkmės! ;* Ačiū.

Anonimiškas rašė...

Linksmi sveikinimai gimtadienio proga
Sveikinimai.lt

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google