Tęsiamas aktyviausio skaitytojo konkursas!

Sveikos! Gegužės mėnuo prasidėjo su saulute ir šiltu oru! Pas mane už lango - tikras pavasaris. :) Taigi, naujos rašytojos jau priimtos ir daugelis jų, jau ruošia jums savo prisistatymus! :) O aš, noriu pranešti, jog atsižvelgiant į jūsų pageidavimus, aktyviausio skaitytojo konkursas tęsiamas! Sąlygos tos pačios, tik prizas kitoks. Primenu visas konkurso sąlygas.


KĄ REIKĖS DARYTI?

Jums reikės būti tiesiog pavyzdingais skaitytojais. Sugaišti pora minučių, perskaityti straipsnius ir juos pakomentuoti. Peržiūrėti konkursus ir juose sudalyvauti. Elgtis taip, jog kiekviena rašytoja suprastų, kad jos darbą aplinkiniai vertina (nesvarbu kaip - teigiamai ar neigiamai) ir tikrai gerbia jos praleistą laiką. Jūs rinksite taškus, kuriuos mėnesio gale sumuosime.


1 komentaras po straipsniu = 1 taškui.
Dalyvavimas konkurse/rubrikoje = 3 taškams.

Jums tereikia sekti naujienas. Pamatėte naują straipsnį - pasakote apie jį savo nuomonę ir gaunate 1 tašką. Pamatėte rengiamą konkursą - sudalyvaujate jame ir gaunate 3 taškus.

Mėnesio gale visi taškai bus sumuojami ir išrinktas aktyviausias skaitytojas. :)


PRIZAI

Aktyviausiam skaitytojui, šį kartą nusprendėme skirtį kitokį prizą. Šio konkurso nugalėtojas, bus palepinamas ilgu interviu ir... Tai dar ne viskas! Aktyviausias skaitytojas gaus šaunią ir labai, labai gražią rankų darbo užrašų knygutę, kurią mums įsteigė internetinis FB puslapis "Rankdarbiai su meile. Ingridos" (https://www.facebook.com/pages/Rankdarbiai-su-meile-Ingridos/265346213565207 - Užsukite ir įsigykite širdžiai mielų rankdarbių! ). 


Aktyviausio skaitytojos laukia šauni užrašinukė.

NUO KADA GALIMA PRADĖTI?

Nuo dabar! Visi gegužės mėnesį pasirodę straipsniai ir konkursai turi būti jūsų raktas į sėkmę! Komentarus skaičiuosime mes. Tie ''chatiniai'' komentarai nesiskaitys - po straipsniu užskaitysime tik 1 komentarą, nors diskusija buvo ir ilga. Todėl kviečiu susikaupti, sekti naujienas ir būti aktyviausiu...


Gražios dienos ir iki pasimatymo!
Simona Š. 
*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk šaunią užrašų knygutę! Daugiau informacijos - ČIA4 PAKOMENTAVO

  1. Ačiū tau Simona, kad tesi šį konkursą! Dalyvausiu. :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Šaunu, kad tęsiat šią tradiciją, kadangi ji skatina kitus komentuoti :) Ačiū, Simona už genialų prizą. :)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Pabandysiu dar kartą. Iš tikrųjų ši dovana įdomesnė atrodo, bent galima bus naudoti ją ne vienam kartui, kaip sąskaitos papildymą :)

    AtsakytiPanaikinti