Umi Garrett - žmogus, kurį turi žinoti visas pasaulis


Sveikos!


Šiandien po gana ilgos pertraukos aš jums papasakosiu apie savo naują atradimą. Ji atradau visiškai nesenai - vos penktadienį, tačiau šis mažas žmogutis (na gerai, jau nebe mažas, gana didelis) yra vertas vieno - kad jį žinotų visas pasaulis.
Tai yra Umi - mergaitė, sužavėjusi pasaulį savo talentu, daugkartinė konkursų laureatė, nusinešanti visus apdovanojimus.


 Umi gebėjimai yra tikrai labai neįprasti - dėl savo nuostabaus virtuoziško skambinimo pianinu,kelionių į konkursus ji yra nuolatos kviečiama į laidas duoti interviu, atsakyti į žiūrovų klausimus.

Tačiau kiekvieną kartą pasibaigus klausimams ji ką nors pagroja prieš tai parodydama savo talentą, kurio nerodo konkursuose - groti atsigulus ir iškėlus rankas virš savęs arba nusisukus atbulai.


 Viską galime puikiai pamatyti - kai ji nei iš šio, nei iš to pradeda stumdyti fortepijono kėdutę.Tą nekaltą išraišką galime pamatyti ir čia. Net nesinori komentuoti.

Umi Garrett gimė 2000 metais rugpjūčio 15-ąją dieną. Taigi - ji už mane yra jaunesnė metais trimis savaitėmis ir viena diena. Ji yra amerikiečių pianistė, gyvenanti Kalifornijoje. Groja klasikinę muziką. Ji yra amerikiečių - japonų tautybės (gal todėl jos pavardė tariama su G..., o ne su DŽ...).

Umi pradėjo groti ketverių su puse pas  Mrs. Itoe Akimoto ir Mrs. Yoshie Akimoto. Ji pradėjo groti fortepijonu tik dėl to, kad jos draugai ėjo groti, o ji taip pat norėjo išmėginti.

 Ji nuolatos koncertuodavo koncertuose, tėvai galėjo vežioti ją po skirtingas šalis, nes ji buvo vienturtė.
Nuo 2009 metų prasidėjo jos tikroji karjera, tad ji laimėjo tikrai nemažai.
Čia jos įvairūs laimėjimai, didžiausi pasaulinio lygio pasiekimai:
 • 2008 metai
 1.  Southwestern Youth Music Festival Los Andžele, Kalifornijoje. Laimėta pirma vieta.
 2. J.S. Bach Competition Los Andžele, Kalifornijoje. Laimėta pirma vieta.
 • 2009 metai
 1.  J.S. Bach Competition Los Andžele, Kalifornijoje. Laimėta pirma vieta.
 2. Saddleback Symphony Concerto Competition Mission Viejo mieste, Kalifornijoje. Laimėta pirma vieta.
 • 2011 metai
 1.  Chopin International Competition Hartforde. Laimėta grand prix'as.
 2. Schubert Club, Liszt Competition Kapitolio (jeigu teisingai parašiau) regione. Laimėta pirmoji vieta.
 • 2012 metai
 1.  Bradshaw & Buono International Piano Competition Niujorke. Laimėta pirmoji vieta.
 2. The International Chopin Competition “Chopin Plus” Budapešte, Vengrijoje. Laimėta pirmoji vieta.
 3. The Osaka International Chamber Music Competition Osaka mieste, Japonijoje. Laimėta pirmoji vieta.

Pridursiu - jeigu ji buvo konkurse, kuris vyko Latvijoje, tai turbūt žino, kur yra Lietuva.


Pažiūrėkite į tą jos mielą veidelį pagrojus - ji tapo labai mielu vaiku!

Kviečiu seki Umi youtube'je kanalą - pavaišinti savo ausis kitokia muzika (bent jau man tai yra ypač priimtina muzika).

Eh, iš tikrųjų čia buvo net ne straipsnis. Tiesiog išliejau savo mintis. Jų buvo nedaug, nes dar vis esu sužavėta šio nuostabaus vaiko ir labai sunku rašyti.
Yra keletas ypatingų dalykų jos grojime, kurie yra pavydėtinai nuostabūs, neskaitant technikos, kurią taip pat būtų sunku atkartoti. Tai nusiteikimas, savotiškas įėjimas į kūrinį, susikaupimas begrojant ir kažkas tokio neapsakomo bei nerūpestingumas, vaikiška šypsena, kuri daug ką atperka pagrojus.
Tačiau aš norėčiau jai palinkėti, kad paauglystė, kad ir koks sunkus metas bebūtų jos nepalaužtų ir ji toliau tobulėtų, nes tobulybei ribų nėra.

Tai tiek iš manęs šiandien. Taip pat labai siūlyčiau pasiklausyti jos interviu, nors ir angliškai, tačiau labai nesunkiai suprantama kalba.Iki kito karto,
Kotryna :)*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk šaunią užrašų knygutę! Daugiau informacijos - ČIA

3 Komentarai

 1. Straipsnio tema asmeniškai man neįdomi. Bet nepaisant to, straipsnis parašytas labai gerai, radau tik keletą klaidelių tie skableliais, kelios stiliaus klaidos. O šiaip straipsnis patrauklus akiai, tvarkingas. :) Spaudžiu naudinga ir patiko.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Apie klaidas rašau, o pati irgi pridarius :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ačiū. Tie kableliai man tai kažkas tokio nerealaus:D

  AtsakytiPanaikinti