Vasaros stovyklos - 2013

Vasara... Tai metas kai apie mokslus, kontrolinius ar namų darbus net minties nėra. Vasara.. Tai metas, kai laisvo laiko į valias.. Deja, dažniausiai tas laisvas laikas būna leidžiamas prie kompiuterio ar televizoriaus.  O ar žinojai, jog vasarą organizuojamos įvairios stovyklos? Žinoma, kad žinojai, bet galbūt niekada nebandei į ją nuvažiuoti?! Pasidomėjau, surinkau informacijos ir šį kartą, šiame straipsnyje - visa informacija apie keletą vasaros stovyklų -  2013!

STOVYKLOS VAIKAMS IR JAUNIMUI LIETUVOJE:


1. "Super vasara 2013"
Tai kūrybinė ir sportinė stovykla, kuri vyks Kelmės rajone. Šios stovyklos stovyklautojų amžiaus grupės yra nuo šešių iki dvylikos ir nuo trylikos iki aštuoniolikos metų. Stovyklos trukmė - savaitė (7 dienos). Stovykloje "Super vasara 2013" bus derinamas kūrybinis aktyvumas, fizinė veikla ir be abejo poilsis. Čia vaikai mokysis bendro stovyklos šokio ir dainos su profesionalais, sportuos, įgys žinių apie įvairias meno šakas, atliks darbelius ir pan. Stovyklos kaina nuo 499Lt.

Buvusios stovyklautojos nuomonė apie stovyklą "Super vasara 2013":

Dovilė: Kiekvieną vasarą važiuoju į stovyklas, bet  ši stovykla man paliko didžiausią įspūdį. Visu pirma - čia dirba nuostabūs vadovai. Jie mus daug ko išmokino, su daug kuo supažindino.. Jų dėka, čia aš puikiai praleidau vieną vasaros savaitę.. Šioje stovykloje, dalyvavo šaunūs mano bendraamžiai, su kuriais iki šiandienos esame puikūs draugai. Kviečiu visus užsiregistruoti, atvykti ir prasmingai, bei linksmai praleisti laiką!


Daugiau informacijos: http://www.zigzag.lt/stovyklos/lietuvoje/super-vasara-2013

2. "Atostogauk su kamuoliu"
Tai sportinė vaikų ir jaunimo vasaros stovykla. Kiekvieną rytą stovyklautojų laukia rytinė mankšta, įvairių sporto šakų treniruotės ir varžybos. Čia stovyklaujantys vaikai dalyvaus renginiuose ir net gi susitiks su žvaigždėmis!O vakarais jaunųjų stovyklautojų laukia vakaras prie laužo. Taip pat visi stovyklos dalyviai mokysis šokti bendrą šokį. Stovyklos programa yra orientuota į aktyvų judėjimą. Žinoma, čia visų stovyklautojų laukia pusryčiai, pietūs, vakarienė ir be abejo, laisvas laikas! Kaina nuo 777Lt.

Daugiau informacijos: http://www.zigzag.lt/stovyklos/lietuvoje/atostogauk-su-kamuoliu

3. "Grožio stovykla"
Kaip jau supratote, ši stovykla skirta 14-18 metų merginoms! Šioje stovykloje bus išklausyta kiekviena mergina, t.y. į visus rūpimus klausimus apie grožį - atsakymus išgirsite šioje stovykloje. Čia panelėms bus atliekamos būtinosios vandens procedūros ir net gi dėstomos grožio paskaitos. O save pažinti padės įvairūs specialistai: stilistė, kosmetologė, vizažistė, dailios eisenos choreografė, manikiūro specialistė, šukuosenų meistrė, dietologė. Kiekviena stovyklautoja čia įgys daug naudingų ir svarbių žinių apie grožį! Ir tai dar ne viskas! Stovyklos pabaigoje, kiekvienos merginos laukia šauni fotosesija! Kaina nuo 759Lt.

Daugiau informacijos: http://www.zigzag.lt/stovyklos/lietuvoje/grozio-stovykla

4. "Kelionė į savo ateitį"
Šios stovyklos tikslas - padėti  14-18m. stovyklautojams atrasti save! Stovykloje bus rengiamos vakaronės, dainavimo, meditatyvinio šokio, meno terapijos, oratatorinio meno užsiėmimai. Stovyklautojų čia taip pat laukia vakarojimai vasaros lauko kino teatre, žaidimai, diskusijos, pėsčiųjų žygis paplūdimiu, kūrybiškumo ir savarankiškumo ugdymo pamokos ir net gi diskotekos specialiame stovyklos klube! Ar matai, kiek daug veiklos bus šioje stovykloje? Nori išbandyti savo jėgas ir galbūt atrasti save vienoje ar kitoje srityje? Paskubėk užsiregistruoti! Stovyklos kaina nuo 780Lt.

Daugiau informacijos: http://www.zigzag.lt/stovyklos/lietuvoje/kelione-i-savo-ateiti

5. "7 šokių dienos"
Šioje stovykloje yra laukiami 7-16m. vaikai ir jaunimas, norintys įsimintinai praleisti vasarą šokių bei pramogų stovykloje! Čia stovyklautojų laukia mankšta, kūrybinės dirbtuvės arba vaidybos užsiėmimai, šokių paskaitos ir šokių užsiėmimai, pramogos gamtoje, aktyvūs žaidimai, varžybos bei žinoma, laisvas laikas! Stovykloje "7 šokių dienos" būsite supažindinami su populiariaisiais šokių stiliais, maisto gaminimu ant laužo, sveiko gyvenimo būdo ir sporto kultūros. Taip pat su vaidybos pagrindais, kuriant pasirodymus vakarui. Čia jūs turėsite galimybę maudytis, plaukioti valtimis, žaisti, dalyvauti komandinėse rungtyse, estafetėse, konkursuose, viktorinose bei šokių čempionate! Kaina nuo 560Lt.

Daugiau informacijos: http://www.zigzag.lt/stovyklos/lietuvoje/7-sokiu-dienos

Tai tiek šiandien norėjau papasakoti apie kelias stovyklas, kurios tikrai yra vertos dėmesio. Jei stovyklos sudomino, nebijokite savęs išbandyti! Jei vienai nedrąsu, pasiimkite draugę ir turiningai praleiskite laiką kokioje nors stovykloje! :)

Linkiu turiningos, smagios, aktyvios bei žinoma įsimintinos vasaros!
Simona.
*Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk šaunią užrašų knygutę! Daugiau informacijos - ČIA

8 Komentarai

 1. Pasakysiu atvirai (žinau, kad mano straipsniai nėra geresni) - straipsnis super, bet kitą kartą reikia paieškoti kokių nors pigesnių stovyklų, nes pvz mano tėvai manęs į tokią brangią neišleistų (šeimoje esame keturiese, tai sumelė nemaža išeina)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kotryna, ieškojau, bet.. Norint nuvažiuoti į stovylką su visais patogumais be penkių šimtų nieko nebus. :(

  AtsakytiPanaikinti
 3. Su gerais draugais tie patogumai nebe svarbu:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Straipsnis patiko, tik galėjo prie kiekvienos stovyklos aprašymo būti ten buvusių stovyklautojų nuomonės. Ir nusivyliau, nes nebuvo Balsių stovyklos, nes tai yra tiesiog tobula stovykla. ;D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tai ten tame paciame puslapyje yra stovyklu paieska http://www.zigzag.lt/stovyklos. Rasit uz visokias kainas.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Asmeniškai man stovyklos pasirodė irgi per brangios. Esam šeima, gaunanti normalias pajamas, bet už tokią kainą tik išrinktieji galėtų nuvykti. Paminėk kad ir ateitininkų, skautų stovyklas, kurių kaina max 200 lt! O praleistas laikas naudingas, daug ko išmoksti, ne tik, kaip dažytis ar šokti. :) Bet tai tik mano nuomonė. ;p

  AtsakytiPanaikinti
 7. Gintarija, esu ateitininkė, tai jie stengiasi bet kokiu būdų gauti kuo daugiau lėšų ir kartais net pavyksta taip, kad stovykla kainuoja vos 30-40lt ;)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Na matai, išvis pigu. O mes šiemet 190 lt už Nacionalinę mokam. :) 10 dienų, įgūdžių įgauni max, super stovykla, rekomenduoju :p

  AtsakytiPanaikinti