Vieša erdvėSveikutės, panelės ! Štai ankstyvą šeštadienio vakarą klaidžiojau po interneto platybes ir staiga į galvą šovė tema straipsniui. O ji itin paprasta. Kalbėsiu apie jo privalumus bei pavojus. Privalumai

Turbūt jau nieko nebestebina parėjusi žinutė iš "Facebook", "One.lt". Gautas klausimas "Ask.fm" bei elektroninis paštas. Tai jau tapo taip įprasta kaip saulės spindulėlis, močiutės šypsena. Internetas turbūt didžiausias praeito amžiaus išradimas suteikęs daug patogumų. Dabar galime kiekvienas bendrauti "per atstumą", dalintis savo potyriais su bičiuliais "Twitter" ar "Instagram". "Omegle", "Chatroulette" puslapiuose gali susirasti būrį naujų draugų ne vien iš Lietuvos, bet ir užsienio. Norėdami paklausyti mėgstamų atlikėjų dainų nebūtina vykti į jų koncertus. Vieno mygtuko paspaudimu melodijas išgirstame "You Tube". Nebereikia pirkti krūvos kortų parduotuvėje, nes jomis pažaisti galime internete.  O ir pratybų atsakymų būna internete... Kiekvienam veikla internete pagal skonį.


Pavojai

Socialiniai tinklai, pažinčių svetainės turi ir blogąją pusę. Patariu iš savo patirties. Nepriimkite nepažįstamųjų, o tuo labiau užsieniečių į draugus. Nedalinkite savo kontaktinių duomenų kam papuola. Žmonės gali panaudoti juos blogais tikslais. 
"Omegle" šnekučiuodamiesi su kokiu nors Muhamedu neatskleidinėkite savo tapatybės. Jus gali pagrobti prekybai žmonėmis. O kiek yra istorijų ! Taip pat ir nužudyti. Nieko gero iš to nesitikėkite. 
O apie svetaines kurios pardavinėja pratybų, kontrolinių, egzaminų atsakymus... Jos gali pateikti (tikrai ne visos) klaidingus atsakymus. Todėl nemokėkite savo paskutinių skatikų "aferistams". Galvokite savo galva ir tikrai išlaikysite testus, puikiai išspręsite pratybas. Juk  mokotės ne jiems, o sau.Šį kartą mano straipsnis neilgas. Tai tik tekstas pilnutėlis patarimų jums. Bet jei kam įdomu daugiau informacijos rasite čia.
Taip pat testas įsitikinti ar jūs saugiai elgiatės internete.P.S. Elkitės saugiai viešoje erdvėje !

Kamilė
^ ^

 *Šiuo metu TD bloge renkamas aktyviausias skaitytojas. Komentuok šį straipsnį, gauk 1 tašką, dalyvauk rubrikoje, gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu ir laimėk šaunią užrašų knygutę! Daugiau informacijos - ČIA

3 Komentarai

 1. Žinutė negali pareiti! Tu gali pareiti namo, tačiau negyvi objektai publicistiniuose straipsniuose paprasčiausiai neina. :)
  Na, o patarimų šiame straipsnyje nepastebėjau. Gal jų buvo tiesiog per mažai arba jie buvo pernelyg akivaizdūs, dabar nė negaliu nuspręsti.
  Vis dėl to, sėkmės darbe! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man patiko. Tik nieko naujo nesužinojau. Spaudžiu naudinga ir patinka .:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Patiko. Galbūt nieko ir nesužinojau, bet buvo smagu paskaityti... Ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti