"DIY" - Atnaujink kambario interjerą!

Labukas! Rubriką "DIY" mūsų bloge vedė jau ne viena ir ne dvi rašytojos. Ja buvo užsiėmusi Roneta, Barbora, Gabija.. Bet nei vienos iš šių rašytojų bloge nebeliko. Rubrikos taip pat nebėra. Tad nuo šiol rubrika "DIY" sugrįžta ir ją vesiu aš! :)
----

Manau, kad daugeliui merginų, tas pats kambario vaizdas jau yra pabodęs.. Pasidaryti remontą kambaryje, gyvenant iš tėvų kišenės - sunku.. Bet pasitelkiant mažas gudrybes, galima visai šauniai atnaujinti savo kambarį! Kaip? Šiame straipsnyje tai  sužinosi!

 Idėja išties graži, ar ne? Jums tereikia nusipirkti paprastą kėdutę ar staliuką (o galbūt tokią turite namuose? Tuomet net nereikės pirkti) ir kuo įdomiau ją dekoruoti. Galite dekupažuoti, arba tiesiog nudažyti ryškiomis, vasariškomis spalvomis. Leiskite pasireikšti savo fantazijai!

Flomasteriai, markeriai, pieštukai ir kitos kanceliarinės priemonės visą laiką mėtosi tavo kambaryje? O kai jų prisireikia negali surasti? Štai ir radome sprendimą! Tau tereikia pieštukinės, kurioje galėsi susidėti šias priemones. Ne, ne, tik nereikia pirkti brangiausių ir įmantriausių.. Pieštukinę galima labai paprastai ir greitai pasidaryti. Jums tereiks paprastos skardinės dėžutės, kurią nusidažę ar kitaip dekoravę, turėsite puikią pieštukinę! Taip ne tik sutaupysite, bet ir tausosite aplinką! Išradinga, ar ne? :)
Ar tavo kambaryje yra bent viena tuščia siena, kurią norėtai užpildyti? Jei taip - dvi idėjos prieš tavo akis! Susirask įvairių nuotraukų (gali būti ne tik tavo nuotraukos, bet ir paprasti paveikslėliai) ir visa tai suklijuok ant sienos širdies arba kitos figūros forma.  Kita idėja - galbūt turi savo mėgstamą frazę, mintį ar kokią patarlę? Iškarpyk jos žodžius iš spalvoto popieriaus lapo ir taipogi priklijuok ant tuščios sienos. Atrodo iš ties jaukiai.

Ar nori turėti lentynėlių, kuriose galėsi susidėti suvenyrus ar kitas smulkmenas? Lentynėlei pasigaminti reikės medinės (arba iš storo kartono) dėžutės. Dėžutę nudažyk arba kitu būdu išdekoruok ir leisk išdžiūti. O tuomet ją pakabink ant sienos ir susidėk daiktus. Originalu, ar ne? :)


Šiame vaizdo įraše yra net keletas šaunių idėjų, kurias pasitelkiant galime lengvai ir nebrangiai atnaujinti savo kambarį. Pirmiausiai čia rodoma, jog lentynose netvarkingai sudėtus kvepalus, šampūnus, kremus ir kitas kosmetikos priemones, derėtų tvarkingai susidėti į dėžutes, kurias parduotuvėje galime nusipirkti už keletą litų. Tą patį galime padaryti ir su besimėtančiais pieštukais ar kosmetiniais šepetėliais. Tai tik dalis idėjų, kurias galima matyti šiame vaizdo įraše. :)

Ar žinojai, kad iš tuščių plastikinių skardinių, galima pasigaminti puikių dekoracijų savo kambariui ir taip atnaujinti jo interjerą? Šiame vaizdo įraše, rasi pamokas, pagal kurias galėsi pasigaminti šaunių "papuošalų" kambario atnaujinimui!


Pasitelkite vaizduotę ir jos pagalba šauniai atnaujinkite savo kambarį! :)

P.S.: Komentaruose siūlykite temas, kitiems rubrikos "DIY" straipsniams. 


Iki susitikimų!
Simona Š. 


4 Komentarai

  1. Super. Kaip visad puikiai rašai, Simona. Spaudžiu visas 3 reakcijas. :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Puikus straipsnis! :) Kita tema galėtų būti "Kaip pasidaryti grandinėle su ūsiukais?"

    AtsakytiPanaikinti
  3. Man labai patinka idėja, kur iš nuotraukų padaryta širdelė. :) Ne pirmą kartą tai matau ir taip norėčiau! Deja, neturiu galimybių, bet kitiem rekomenduoju. :P

    AtsakytiPanaikinti