Fotografijų konkursas!!!

Tariu labas  visiems, kurie šiuo metu skaito TD blogą! Pastebėjau, jog jau gan senokai, mūsų bloge buvo rengiamas koks nors konkursas. Tad šią dieną, noriu pristatyti jums ne straipsnį,  fotografijų konkursą!!

---

Manau daugelis merginų, vasaros metu būdamos kaime, sode, lauke ar dar kur nors, pagauną kokį nors įdomų kadrą. Savo fotografijomis, kiekvienas TD skaitytojas galės pasidalinti dalyvaudamas šiame konkurse.  Šis, kaip ir kiekvienas konkursas turi savo temą. Šio fotografijų konkurso tema -

"VASAROS LAIKAS"

Ar turi savo įamžintą  fotografiją, kuri atspindi šią tema? Galbūt nuotraukoje įamžinai skrendantį gandrą? O gal žydinčias vandens lelijas? Ar nori savo fotografija pasidalinti su TD skaitytojomis ir tuo tarpu sudalyvauti konkurse? Puiku! Tavo fotografijų lauksime el. paštu: simonospapuosalai@gmail.com iki liepos 1 dienos! Tą dieną, visos fotografijos bus atiduotos skaitytojų teismui.

Įdomiausios, originaliausios ir pačios pačiausios fotografijos autorė bus apdovanota vasariškais auskarais - "Vasaros derlius" , kuriuos mums įsteigė šaunus facebook puslapis "Puošni. Rankų darbo papuošalai". https://www.facebook.com/pages/Puo%C5%A1ni-Rank%C5%B3-darbo-papuo%C5%A1alai/303049863055210 - Kviečiame visas TD skaitytojas aplankyti šį puslapį ir paspausti "Like".

P.S.: Nuotraukų iš interneto imti NEGALIMA!!!

Lauksime Jūsų fotografijų!
Simona Š. 

6 Komentarai

 1. Reikia daugiau fotografijų konkursų! :) Mano hobis <3

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sudalyvausiu konkurse, nors prizas man ir nelabai... :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ką reikia prirašyti siunčiant nuotrauką? :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. O ar galima siųsti kelias nuotraukas, ar konkurse gali dalyvauti tik viena? :3

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas 1 - Temos laukelyje įrašyk "Fotografijų konkursui" ir viskas.
  Uršule - Galima siųsti kelias. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. O būtinai reikia siųsti šįmet padarytas nuotraukas? :)

  AtsakytiPanaikinti