Grožio horoskopas. (06 17 - 06 23)

Gabija Č. 


Iš horoskopų galime sužinoti viską. Charakterio bruožus, mėgstamus ir nemėgstamus dalykus, labiausiai tinkančias profesijas ir t.t. Žinoma, jais nereikia visiškai pasitikėti ir savo gyvenimo planuoti pagal juos, nes visi žmonės skirtingi. 
 Šiandien pateiksiu Jums grožio horoskopą savaitei. Galbūt, tai kažkam pravers.

Avinas.
Šią savaitę patartina daugiau laiko skirti plaukų priežiūrai. Pakeiskite šampūną, plaukų balzamą ar kondicionierių. Tačiau tam negailėkite pinigų. Puikus metas pakirpti plaukų galiukus. Stenkitės nenaudoti plaukų džiovintuvo, feno ir tiesintuvo. Leiskite plaukams pailsėti.
Jautis.
Pats laikas atnaujinti garderobą. Pasikvieskite draugę ir kartu eikite apsipirkti. Draugės patarimai pravers - nenusipirksite drabužių kurie netiks ir nepatiks. O jei neturt daug pinigų drabužiams, nusipirkite bent porą suknelių. 
Dvyniai.
Surenkit teminį vakarėlį! Sugalvokite įdomų aprangos kodą ir pasikvieskite draugų! Turbūt jau seniai norite apsirengti retro stiliaus suknelę ar dar kokį įdomų spintoje gulintį drabužį. 


Vėžys.
Tinkamas metas pasilinksminti. Tačiau tai nereiškia, kad kiekvieną dieną turite eiti į vakarėlius. Aplankykite draugus ir artimuosius. Taip pat daug laiko skirkite miegui. To jūsų grožiui šiuo metu labai reikia. 
Liūtas.
Ši savaitė tinkama keisti mitybą. Valgykite daugiau daržovių ir vaisių. Venkite makaronų ir bulvių. Taip pat neužmirškite pajudėti.


Mergelė.
Tinkamas metas pasmaližiauti. Pasigaminkite naminių ledų. Taip ir atsigaivinsite, ir patenkinsite saldumynų poreikį. Nieko nenutiks jei iškart suvalgysite visą šokoladą, tačiau neleiskite, kad tai taptų įpročiu.


Svarstyklės.
Šią savaitę daugiau dėmesio skirkite aksesuarams. Pats laikas įsigyti auskarus ar kaklo papuošalą. Tačiau rinkitės tai kas jums patinka, o ne tai ką siūlo pardavėja. Paklausiusi pardavėjos vėliau galite nusivilti. 


Skorpionas.
Šią savaitę bus net kelios progos pasipuošti. Būkite atsargios pirkdamos drabužius - galite išleisti daugiau pinigų nei planavote. Geriau nusipirkite vieną suknelę ir ją derinkite su vis kitokiais aksesuarais, šukuosenomis, makiažu.


Šaulys.
Jūsų grožio paslaptis ta, jog jūs esate laiminga. Visus traukiate lyg magnetas. Daugiau laiko skirkite mylimiems žmonėms. bent trumpam pamirškite neatidėliotinus reikalus - kirpėją, manikiūrininkę... Esate graži ir mylima. Mėgaukitės tuo. 


Ožiaragis.
Pirkdamos kosmetiką atidžiai perskaitykite jos sudėtį. Pirmenybę teikite natūraliems produktams. Valgykite sveikesnį maistą - tikėtina, kad nepageidaujami kilogramai patys išnyks.


Vandenis.
Šią savaitę išryškinkite privalumus ir nustokite galvoti apie trūkumus. Tikriausiai jų niekas nė nepastebi. Nepersistenkite rinkdamasi aksesuarus, gali būti, kad jų prisirinksite per daug. Ryškias spalvas derinkite su blankesnėmis. Taip išliksite stilinga. Žuvys.
Didelė tikimybė,kad susidursite su odos problemomis, todėl odai skirkite daugiau dėmesio. pasidarykite jūros kopūstų kaukę: sumalkite juos ir utepkite ant veido. Po dvidešimties minučių nuplaukite veidą šiltu vandeniu. Jei deginsitės saulėje nepamirškite apsauginio kremo.

7 Komentarai

 1. Kaip tik plaukais rūpintis vakar intensyviai pradėjau, nes pastebėjau, kad nušiuro, skilinėja, sausi LABAI! Na, o apie straipsnį - čia gal tokia rubrika bus? Nes man tai patiktų! Tokia paprasta, nereikia informacijos per daug rinkti (kaip supratau, tu tokį jau kažkur radai ir tik perrašei čia, parinkusi dizainą? :) Šiaip man patiko. Spaudžiu visas reakcijas.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš irgi taip pagalvojau, kad tai gali tapti rubrika :) Na taip, horoskopų pati nesudarinėju :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pritariu, jog reikia horoskopų rubrikos! Straipsnis patiko. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kad jame būtų daaugiau tavo darbo,galėtum prie tų horoskopų pridėti ir patarimų. Pvz;Laikas pairūpinti plaukais,tada parašyk kokį receptuką kaip galimka atgaivinti plaukus arba pareklamuoti,pasidaryti kokį papuošalą :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Patiko :) rimtai, galėtų būti rubrika. Mielai tokią skaityčiau :) Spaudžiu visas tris nuomones :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. padarykit tokią rubriką! nes aš pvz esu žuvis ir rašo,kad bus problemų su oda, taip ir yra, gerai pataikė. :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Patiko!Esu šaulys, tai WOW! Ačiū tam, kas sudarė šį horoskopą :D. Labai paprasta, bet faina. Tikrai norėčiau rubrikos. Spaudžiu visas tris reakcijas. :)

  AtsakytiPanaikinti