Grožio horoskopas (06 24 -06 30)

Gabija Č.

Šiandien Jus pasitinku su nauja rubrika - ,,Grožio horoskopas''. Rubrikoje bus ir naudingų patarimų, ir pasiūlymų, ir įspėjimų pagal Jūsų grožio horoskopą. 

Avinas
Jūs turite išskirtinių sugebėjimų, tačiau to nebūtina įrodinėti ar demonstruoti kitiems. Būkite savimi, ir nesistenkite sudaryti kitiems gero įspūdžio. Jei jaučiatės mados eksperte, nereikia to ,,priklijuoti'' kitiems, nes visi yra saviti ir individualūs. 


Jautis.
Šis laikotarpis bus jums palankus. Džiaugsitės savo išvaizda ir sugebėjimais. Nepavydėkite kitoms: jei neatrodote kaip tos, kuriomis žavėtis, nereiškia, kad esate prastesnė. Daugiau laiko skirkite sveikam gyvenimo būdui. Tačiau ne tam, kad numestumėte svorio, o dėl sveikatos.


Dvyniai.
Ši savaitė jums palanki. Ir toliau sportuokite, nepamirškite pasirūpinti oda ir plaukais. Stenkitės laiką leisti kuo aktyviau. Taip pat daugiau laiko praleiskite gryname ore. 

  Plaukų kaukė padėsianti išsaugoti natūralų jų grožį.
Sutrinkite 1 bananą su 1 kiaušiniu, įdėkite 3 valgomuosius šaukštus medaus, įpilkite 3 valgomuosius šaukštus riebaus pieno ir 5 valgomuosius šaukštus alyvuogių aliejaus. Gerai sumaišykite ir gautą masę tepkite ant plaukų. Palikite 15–30 minučių.


Vėžys.
Puikus metas įsigyti naujų drabužių. Savęs neribokite. Tačiau rūbus ir avalynę rinkitės atsakingai, nes galite įsigyti nekokybiškų prekių. Būkite atsargios - šiuo laikotarpiu didelė vagysčių tikimybė.


Liūtas.
Viskas eisis puikiai, be jokių pastangų - mėgaukitės tuo. Pats laikas planuoti atostogas. Jei jaučiate sveikatos problemas, žiūrėkite į tai rimtai, nes vėliau gydimas gali užtrukti.


Mergelė.
Nuotaiką jums gadins visai nereikšmingi dalykai. Keiskite požiūrį ir džiaukitės tuo ką turite. O turite tikrai nemažai. Jei jaučiate, kad nėra nuotaikos, eikite pabėgioti arba užsiimkite kūrybine veikla. 


Svarstyklės.
Daugiau dėmesio skirkite odai. Jei manote, kad kuo dažniau plausite veidą tuo jis bus gražesnis - klystate. Taip pažeisite apsauginį odos sluoksnį. Veidą pakanka nuprausti du kartus -ryte ir vakare.

 Valomoji braškių kaukė.
 Sutrinkite kelias braškes ir užtepusios ant veido palikite dešimčiai minučių. 


Skorpionas.
Atėjo laikas ekspermentuoti su išvaizda. Laikotarpis palankus keisti stiliui ar šukuosenai. Susirūpinkite savo mityba - valgykite mažiau miltinių produktų, o daugiau daržovių ir vaisių. Pastebėsite, kad savijauta pagerės. 

     Vaisių salotos

     Ingredientai:
     1 bananas
     1 saujelė vynuogių
     0,5 obuolio
     4 džiovintos slyvos arba razinos
     4 džiovinti abrikosai
    50 ml apelsinų ar kitų citrusinių vaisių sulčių

Gaminimas: Vaisius supjaustome.Obuolius nulupame..Sumaišome visus vaisius dubenėlyje ir užpilame sultimis.Jei mėgstate saldžiau, į sultis galite įmaišyti cukraus.


Šaulys.
Neleiskite, kad neigiamos emocijos ir pavydas gadintų nuotaiką. Nekreipkite dėmesio į kitų pastabas. Skirkite daugiau dėmesio ne tam, ką apie jus galvoja kiti, o sveikatai.


Ožiaragis.
Šią savaitę jausitės mylimos ir laimingos. Visa tiesiog švytėsite ir sulauksite daugybės komplimentų. Kad jaustumėtės dar geriau, nusipirkite suknelę ar mėgstamus kvepalus.


Vandenis.
Ši savaitė nebus labai palanki, tačiau nenusiminkite, ji praeis greitai ir nepastebimai. Daugiau laiko skirkite pomėgiams. Jei nuotaika suprastėja, išeikite pasivaikščioti ar susitikite su drauge. 


Žuvys.
Baikite tinginiauti. Pabaikite seniau pradėtus darbus, aktyviai pramogaukite, sportuokite. Negailėkite savęs, nes taip nieko nepasieksite. 



















3 Komentarai

  1. (y)Ir vėl man patiko! Labai naudinga :). Puiki rubrika, sėkmės vedant ją!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Visai naudingas dalykėlis, įdomu pasiskaityt. :) ir labai gražūs paveiksliukai!

    AtsakytiPanaikinti