Gyvenamoji vieta - kliūtis linksmybėms?

GRETA

Merginos skundžiasi, jog gyvendamos kaimuose jos negali nueiti į kiną ar kavinę, ką gali padaryti miestuose gyvenančios panelės. Tačiau ką veikti, jeigu gyvenamoji vieta nesuteikia galimybių pramogoms?

RAŠYK ARBA ATRASK SAVE
Dauguma paauglių dar nežino, kuo nori būti ateityje. Jiems aš siūlyčiau išbandyti daugelį sričių ir rasti labiausiai patikusią. Tu gali išbandyti ką nori: dainavimą, piešimą, aktorystę ir taip toliau, bet jeigu tu dažnai laiko praleidi prie kompiuterio veltui, siūlyčiau išbandyti rašymą. Rašyti straipsnius, istorijas, apsakymus, eilėraščius... Pasirinkimas yra didelis. Panaršyk internete, paieškok tinklaraščių, kuriuose gali pasireikšti, arba tiesiog gali savo tinklaraštį sukurti pati. 

BENDRAUK
Jeigu tavajame kaime ir nėra tų pramogų, bendrauti galima ne tik kavinėse. Nusiperki tų saulėgrąžų, kur jaunimas jas vadina "sėmkom", nueini su savo drauge ar visu draugų būriu į ramią vietelę ir kalbatės. O ta rami vietelė gali būti bet kas. Žalia pieva, darželis, kiemas... Jau čia patys susiraskite.

PRISIMINK ŠEIMĄ
Jeigu tu bei šeima norite kartu praleisti daugiau laiko, privalai tučtuojau imtis veiksmų. Iškepk pyragą, ar tiesiog nupirk braškių ir patiek gražiai ant stalo su karštu šokoladu, bei pakviesk savo šeimynėlę. Prie stalo kartu ir pasmaguriausit, ir pasišnekučiuosit. O tu būsi laiminga, nes nuveikei tą, ką jau seniai norėjai padaryti!

SUSITVARKYK
Puikiai žinau tą jausmą, kai mama liepia tvarkytis, o tu neturi nė menkiausio noro to darbo imtis. Bet žinai, kas padeda? Youtube`ėje susidaryk muzikos grojaraštį, nueik į parduotuvę ir leisk sau nusipirkti ko nors skanaus, ką labai mėgsti. Prisižadėk, jog šio skanėsto nevalgysi, kol nesusitvarkysi kambario. Grįžusi pasileisk muzikos, atlik mankštą, kuri suteiktų energijos, ir pradėk tvarkytis. Nepatikėsi, bet tai padeda. Galbūt ir iš pradžių nenorėsi tvarkytis, bet po to noras ateina, tiesiog pripranti prie atliekamo darbo. Sėkmės tau!

PAGAMINK
Spėju, jog pačiai būtų labai malonu gauti dovaną - pyragą. Todėl siūlau per vasarą būtinai išmokti gaminti. Jeigu gamindama jautiesi lyg būtum pragare, šį punktą gali praleisti, bet jeigu ne - tuomet tai bus labai naudinga tau ateityje bei dabar! Nebijok gaminti, juk niekas negimė mokėdamas ruošti patiekalus.

DEGINKIS
 Ypatingai daug šiuolaikinių merginų trokšta būti tamsaus įdegio. Lankosi soliariumuose vardan išsvajoto rudo gymio. Jeigu tu taip pat nori būti tamsios odos, ir neturi ką veikti, atsikelk kuo anksčiau (tik nepersistenk) išeik į sodą arba dviračiu nuvažiuok prie ežero ar upės, išsitepk apsauginiu kremu, patogiai atsigulk ir... miegok. Tik patarčiau saugotis, kad bemiegodama neatsigultum šonu, nes gali nudegti pusę kūno.

MAUDYKIS
Jeigu mėgsti vandenį ir moki plaukti, susikviesk draugų ir galite kartu smagiai praleisti laiką prie bet kokio vandens telkinio. O jeigu net nemoki plaukti, tuomet patikėk - ši vasara bus įsimintina, nes išmoksi plaukti. (Jeigu išmoksi...)
SKAITYK
Jeigu nemėgsti skaityti, bet esi perskaičiusi keletą mokykloje lieptų knygų, neskubėk praleisti šito punkto! Patikėk, jeigu rasi įdomią knygą, kurią greitai perskaitysi, skaitymą LABAI greitai pamėgsi. Todėl vasarą kaime galima praleisti įdomiai - paskaityk knygų ir praplėsk savo vartojamų žodžių žodyną.

Labai tikiuosi, jog merginoms, gyvenančioms kaimuose 2013 metų vasara bus pati geriausia!


 Greta <3

6 Komentarai

 1. Labai patiko! Naudingas ir tvarkingas straipsnis. Gramatinių klaidų neradau, bet kableliai nebuvo visur sudėti. Vienaip ar kitaip - straipsnis patiko, spaudžiu visas tris reakcijas ir linkiu sėkmės! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nuostabus straipsnis! Tvarkingas, puikiai išdėstytas. Spaudžiu visas tris reakcijas! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Straipsnio tema visai neatspindi straipsnio turinio, mini linksmybes, o aprasai veikla, o ir uzsmiestis niekur nera minimas... Taciau cia tik mano nuomone:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Atsižvelgiant į tavo amžių (11 metų, taip? :) ), tikrai labai geras straipsnis. Šaunuolė, taip ir toliau. Yra kur tobulėti, tačiau laiko dar į valias! :) Galėjai kiek padirbėti su išdėstymu. O šiaip, daug naudingų patarimų, nors ir gyvenu mieste. Ačiū tau, spaudžiu visas 3 reakcijas :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Simona ir GaBi, labai ačiū už komentarus ir pagyrimus! Labai labai dėkoju, išties malonu sulaukti tokių puikių atsiliepimų! ^^ Tiesa, Simona, bent jau aš nematau, kur kablelių nepadėjau. :D
  Anonimiškas - straipsnis yra skirtas KAIMUI, o ne užmiesčiui. Ir pavadinimui viskas gerai. :D Ačiū už komentarą, anonime :33
  Gintarijaaa, melage tu :D Sakei, kad išdėstymas okei, o dabar :D kitąkart tikrai pasistengsiu tau įtikt, ačiū :) !! ^^

  AtsakytiPanaikinti
 6. tau 11 buvo kai parašei šitą puikų straipsnį?! Negaliu patikėti! puikus straipsnis, Greta!

  AtsakytiPanaikinti