Kaip užsidirbti pinigų vasarą?

GRETA

Seni žmonės tik ir varo purvą ant šiuolaikinio jaunimo: „Ak tie padaužos, duodasi kieme, rūko, geria, kad užsidirbtų pinigų, būtų kažkam naudingi, bet ne – jiems geriau tėvų pinigus išleist ir pragert“. Iš savo mažos patirties žinau – norinčių dirbti yra labai daug, tik kad tingime ieškotis informacijos internete, arba tiesiog – nerandame. Dar didelė kliūtis darbui – amžius.
Šis klausimas mane kamavo gan ilgai. Visuomet svajojau turėti daugiau kišenpinigių, nes tėvų duodami pinigai suvaržydavo ir suspausdavo į rėmus: oj, čia turiu taupyti, dar tam, tam reikės... Bandžiau ieškoti informacijos internete, neradau. Klausiau tėvų, nežino... Vien dėl šios priežasties nuo mažens norėjau gyventi užsienyje, nors ir nežinojau, kokia padėtis tenai.

Amžius
Paaugliui, norinčiam dirbti, turi būti bent 14 metų. O yra visiškai nepasiturinčių šeimų, ir vaikas jau nuo mažens svajoja apie turimą darbą ir kišenpinigius. Šiame straipsnyje šnekėsiu apie paauglius, iki keturiolikos metų, kurie dar negali dirbti.


Darbas
Siūlau dirbti smulkius darbus. Šunų vedžiojimas, langų plovimas, žolės pjovimas vaikų priežiūra. Taip pat galima dirbti pagal savo sugebėjimus. Labai gerai moki anglų ar kitokią kalbą? Pamokyk kitus, išversk tekstą. Sekasi fotografija? Gali kitus pamokyti fotografijos gudrybių. Yra begalės variantų, ką galima dirbti. O surasti, kuriam tai gali pasiūlyti už pinigus – irgi nėra juodas darbas. Paprasčiausiai word programoje padaryk skelbimą, kuriame išvardink, ką gali pasiūlyti kitam žmogui, ir nurodyk apytikslią kainą, sumą, kurios tikiesi gauti už paslaugą. Kai viską atliksi, padaryk daug kopijų, ir iškabink savame mieste. Taip pat savo siūlomą paslaugą gali išplatinti internete, įvairiuose forumuose ar svetainėse. Tai – paprasta, tiesiog nereikia pagailėti laiko, bei turėti kantrybės.

Verslas
Vienoje svetainėje radau pasiūlymą ugdyti save ne kaip samdomą darbuotoją, o kaip verslininką. Tai yra, visus tuos smulkius darbus leisti dirbti draugams. O eiga tokia: Išplatini siūlomą paslaugą, priimi užsakymą, susitari dėl kainos, duodi darbo draugui, draugas atlieka, sumoki jam, likusį pinigų dalį pasilieki sau. Ir vėl tas pat. Taip uždirbama daugiau, nei dirbant vienam.

Toks mano pasiūlymas, o jūs šį variantą galite išnaudoti taip, kaip norite.

6 Komentarai

 1. Laaabai patiko :) Beje, sveikinu patekus čiaaa ;) Straipsnis tvarkingas, traukiantis akį... tiesa, trumpokas, bet aiškus ;) Spaudžiu visas knopkes..

  AtsakytiPanaikinti
 2. Malonu, kad patiko, Simonos! :D
  Ačiū!
  Taip, trumpas straipsnis, tačiau kam tempti gumą, jeigu galima viską aiškiai pateikti? :D Jeigu patiko, reiškia viskas tvarkoj, dėkui:D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Galėtum kitame straipsnyje parašyti kaip užsidirbti pinigų jau turint 14 metų.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas, TD tinklaraštyje yra keletas straipsnių parašyta ta tema :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Šito būčiau niekada nesugalvojus.Reikės šitą dalyką pabandyt vasarą su draugėmis :).Spaudžiu visas reakcijas :).

  AtsakytiPanaikinti