ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Karštą vasaros dieną galime vis dažniau pasvajoti apie...

Nijolė

Sveiki visi! Su jumis sveikinuosi aš - Nijolė, tačiau kortelės vis dar negavau. :D
Šiandieną norėčiau, kad Jūs atsipalaiduotumėte ir pasvajotumėte. Apie bet ką... Kad ir apie tai kokia profesija tave domina.
Turbūt daugelis merginų, per pamokas neturėdamos ką veikti dažnai sąsiuvinio paraštėse piešė įvairius piešinėlius, merginas apsitaisiusias įmantriais rūbais ir taip toliau. Kodėl nepabandžius ir vėl? Tik šį kartą tuo užsiimti galėtume rimčiau.
Savaitei tapkime mados žinovėmis, stilistėmis ar dizainėrėmis. Griebkime popieriaus lapą, pieštuką ar kokią kitą piešimo priemonę ir išliekime savo vaizduotę piešdamos. O pieškime žmogučius aprengtus kuo madingiausias ir įdomiausiais rūbeliais. Tada tereikės piešinuką nufotografuoti ir atsiųsti e.paštu man ( forever.best1998@gmail.com )
Po savaitės Jūsų piešinukus įkelsiu čia ir atiduosiu į skaitytojų rankas, tai jie turės nuspręsti kuri vis dėl to nusipelnė "Savaitės stilistės/dizainerės" vardo. Taigi lauksiu Jūsų piešinių savaitės bėgyje. :)

O taip atrodo mano piešinukai kuriuos šiandien nupiešiau. :)

DALINTIS:

12 komentarų:

^^ Simona ^^ rašė...

Manau, kad tokie dalykai, kaip šis, padės mums atnaujinti TD blog'ą. Tikrai puiki ir originali mintis! Šaunuolė, Nijole! :)

* Gintarija * rašė...

Neblogai. Galėtumėm tęsti šį konkursą, sukurti jam atskirą skiltį bloge. ;)

Nijole rašė...

Malonu girdeti, manau, kad tesiu si konkursa
. :)

Anonimiškas rašė...

Idomus konkursas ir grazus tavo piesinukai:)

Nijole rašė...

Aciú! :)

Anonimiškas rašė...

kazkaip neitema jis cia.

Karolina* rašė...

Dalyvausiu. Patinka piešti ir kažkaip sudomino :)

Nijole rašė...

Malonu, kad susidomejai :)

Agne rašė...

dalyvausiu, sudomino :) tik balsavimas galetu buti ne tik tarp skaitytoju, bet ir tarp rasyoju. o kaip del prizu? nemanau kad jie butini:)

Nijole rašė...

Manau galetu balsuoti, ir skaitytojos, ir rasytojos.o kaip del prizu, tai manau jei konkursa padarysiu savaitini tai prizu manau nebutina daryti. Tiesiog dabar ziuresiu koks aktyvumas, kaip viskas rutuliojasi, o po to ziuresiu ka toliau daryti.

* Gintarija * rašė...

Blogai, kad piešt nemoku :D Kai pripiešiu ten kokių smailų.. :D

Nijole rašė...

:D

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google