Kas vagia mūsų energija? I dalis

Labas !

Būna tokių dienų, kai jautiesi labai išvargusi, nors nieko neveikei.
O gal tave nuovargis kamuoja jau ilgesnį laiką?
Šiandien pakalbėsime, ką tu darai ne taip, kad dingsta tavo energija.

Laiko stūmimas.

Žmonės, kurie laisvalaikį leidžia betiksliai naršydami internete, sėdi prie televizoriaus, trumpina savo gyvenimą.  Bioenergetikų nuomonę, jie tiesiog "siurbia" tavo gyvybinę energiją. Žiūrint televizorių tave išvargina reklamos, kurios nesibaigia amžinybę. Tada tu nueini miegoti susinervinusi, ir energetiškai išbalansuota: sunku užmigti, atsikeli nepailsėjusi.Ką galima pakeisti? 
Skaityk knygas, įsijunk mėgstamą filmą, kuris tau sukels tik geras emocijas.
Išeik į lauką - pasidžiauk grynų oru !
Susitik su drauge, pasikalbėkit, nueikit į kavinę.
Pavedžiok šunį. Arba pamokink savo šunį naują komandą, kurios dar nemoka.

Mobilieji telefonai.

Bioenergetikai teigia, jog tai didžiausias energetinis vampyras. Jei su drauge kalbėjai daugiau nei 10 minučių, tavo skambutis išbalansavo tavo smegenų ir neuronų veiklą, o organizmui atgauti normalų ritmą reikia 2 valandų. Tuos žmones, kurie telefono nepaleidžia iš rankų — klauso muzikos su ausinukais, rašo žinutes, skambina, dažniau kamuoja nervinė įtampa, nemiga, išsekimas. Gal tu viena iš jų?

Ką galima pakeisti? 
Išjunk ir įmesk telefoną į savo stalčių — ir eik susitiksi su draugėm, o ne rašinėtis SMS'ais. Manau tikrai bus daug smagiau juoktis kartu, ir dar labiau sustiprinsite savo ryšį.
Susilažinkite su drauge, kuri ilgiau nepanaudos telefono. Abi juos išjunkite ir atiduokite savo mamos, ar užsidėkite kodus, ir apsikeiskite, jei norėsi įsijungti, tai kodą žinos tik tavo draugė.

Persivalgymas
Persivalgymas sekina organizmą. Sočiai pavalgius apsunksti, sumažėja tavo darbingumas. Galima teigti, jog, pati iš savęs vogi energiją. Nereikia taip daryti. Jei pastebėjai, kad valgymas tave ramina, tau geriną nuotaiką, tai žinok jau čia bėda. Nereikia persivalgyti, turi jaustis soti, bet ne persisotinus. Jei nori pašalinti priežastis, tai padės dvasinės praktikos, darbas su savo sąmone. Viskas susitvarkys savaime.

Ką galima pakeisti? 
Reguliuok mitybą, valgyk daug kartų, mažais kiekiais.
Stenkis sureguliuoti mitybą.


Šiandien parašiau tik vieną dalį, rytoj parašysiu ir kitą.
Sakau iki rytojaus.

Karolina.


8 Komentarai

 1. Prašau ramiai žvelgti i mano komentarą, nesierzinti čia. Pirma, straipsnis per trumpas. Jei jau ketini rašyti 2 dalis, kodel jų ne sudėjus i vieną? Antra, pats straipsnis ir jo patarimai. Visiem žinomi, niekuo nenustebinantys. Betikslė rašliava. Ir apskritai- vogti energiją?! Nei kompiuteris, nei maisto kiekis energijos nevalgia. Keista, kad net 3 žmonėms šis straipsnis patiko, nors manau, kad tai buvai tu. Visi patarimai tik apie drauges, toks jausmas, kad pati jų neturi, todėl tiek daug apie jas galvoji.
  Prašau neįsižeisti, gavus truputėlį kritikos.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Matilda - ji ir nesierzino, tik paklausė, kodėl nepatiko. Deja, tavo kritika nėra labai gerai argumentuota, tik išties gražiai užmaskuotas "stūmimas". Deja, kompiuteris energiją vagia, iš patirties galiu pasakyti. Dėl draugių - ne visi patarimai, jei būtum gerai įsiskaičiusi, pamatytum. "...toks jausmas, kad pati jų neturi, todėl tiek daug apie jas galvoji. " - o štai čia yra grynas "stūmimas". Be to, niekas ir neįsižeidžia gavę kritikos, nebent tai būtų neargumentuota ir netikslinga kritika, kaip tavo.

  Apie patį straipsnį: man labai patiko ir padėjo. Aiškus, įdomus ir naudingas straipsnis, spaudžiu visas tris reakcijas :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Matilda — nusišnekėjai kaip reikiant.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Matilda- MAN tavo komentaras NEPATIKO.
  Karolina- man patiko tavasis straipsniis, laukiu 2dalies:) I kritika (tokio tipo) nereaguok, spaudziu visas 3 reakcijas:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man pats straipsnis buvo naudingas ir dėl televizoriaus ir dėl telefono. :)
  O dėl Matildos - čia ne mano reikalas, bet iš tiesų tai pritariu GaBi*.
  P.S. straipsnyje buvo keletas klaidų ;).

  AtsakytiPanaikinti