ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Konkursas: geriausia stilistė/dizainerė. Balsavimas.

 Sveiki visi! Galbūt dar pamenate piešinėlių konkursą kuris turėtų nulemti geriausią šios savaitės stilistės/dizainerės vardą? Taigi, laiškų su piešinėliais sulaukiau, nors ir nedaug. Džiaugiuosi, kad merginos vis dar mėgsta piešti ir puikiai tai išreiškia popieriaus lape. O štai ir piešiniai pagal kuriuos nuspręsite kuri mergina geriausia.

1. EDITA (PIEŠINIO AUTORĖ)

2. JUSTINA (PIEŠINIO AUTORĖ)

3. INESA (PIEŠINIO AUTORĖ)

Štai ir merginų piešiniai kuriuos Jūs turėsite įvertinti. Balsuoti galite visą savaitę. Po jos skelbsiu kitą konkursą ir tikėsiuosi, kad dalyvaujančių atsiras daugiau.

Visų piešinukai gražūs, ir aš tikiu, kad visos merginos vertos nugalėti.  SĖKMĖS!
DALINTIS:

3 komentarai:

: ) rašė...

Kitą kartą tikrai sudalyvausiu šį kart neturėjau laiko :)

Meilė rašė...

Ir aš kitą kartą būtinai sudalyvausiu :)

Anonimiškas rašė...

oho,koks panasumas su Justinos piesiniais :O
https://www.google.lt/search?q=how+to+draw+clothes&bav=on.2,or.r_cp.r_qf.&bvm=bv.47810305,d.ZWU&biw=1024&bih=605&um=1&ie=UTF-8&hl=lt&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=jRC4UaX8KorfPfingfAH#facrc=_&imgrc=D3GBgsfqEPlY4M%3A%3BKbFaEtVtezrc9M%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.sketchesfashions.com%252Fwp-content%252Fuploads%252F2013%252F04%252FClothes-Design-Sketches-for-Tailor2.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.sketchesfashions.com%252Fclothes-design-sketches-for-tailor.html%252Fclothes-design-sketches-for-tailor2%3B500%3B476

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google