Mano liūdesys...


Sveikos! ;) Noriu paklausti, iš kokio žmogaus norėtumėte, kad aš paimčiau interviu? Žinoma ne iš kokios įžymybės, bet iš lietuvio, kuris turi kokį nors įdomų užsiėmimą ar tiesiog ką nors įdomaus... :> Žinoma iš visų paimti interviu negaliu, bet pasistengsiu išpildyti jūsų norus... :)
Na, o dabar dar noriu pasidalinti savo liūdnomis praėjusiomis keliomis dienomis... :((((( Išverkiau tikriausiai kibirą ašarų... Vis dar negaliu patikėti, kad daugiau nebepamatysiu tų beveik juodų akyčių, nepajausiu švelnaus bučkio ir nebepaglostysiu savo mieliausios kalytės pasaulyje... Ir vėl verkiu... Yeah... Birželio 13-ąją ją nutrenkė... Nutrenkė, kažkoks beširdis žmogus, kuriam greitis (tikriausiai) svarbiau už mažą gyvybę, mažą gyvybę, kurią mylėjau aš, mano šeima, geriausia draugė... Nekenčiu to žmogaus... R.I.P
Niekada netikėjau, kad 13 iš tiesų velnio skaičius, bet dabar pradedu tikėti. Nekenčiu šios dienos. Nors tai buvo ketvirtadienis, vis vien nekenčiu to žmogaus ir šios dienos...
Tai tiek. Tik tiek. Daugiau negaliu nieko parašyti, nes per ašaras beveik nieko nesimato.

                                                                             Jūsų begalo liūdinčioji Agota.

16 Komentarai

 1. Užjaučiu. :/ Bet verta žinoti, kad gyvenimas ties tuo nesustoja. Sėkmės ir stiprybės Tau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Užjaučiu, žinoma, dėl katytės. Ateity, manau, turėsi naują ir mylėsi ją dar labiau. :)
  Bet kita vertus, šis blogas ne vieta savo liūdesiui reikšti. Asmeniškumams gali susikurti atskirą blogą. O čia šis įrašas visiškai ne vietoj ir ne laiku. Jei neturi idėjų, paklausk bendram čiate TD blogo, kokių straipsnių norėtų skaitytojai. Tai tavo rūpestis sugalvoti, apie ką rašyti. Jei esi gera rašytoja, tikiu, kad rasi išeitį.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ačiū jums.
  Aqile - tau kaip ir kitiems labai lengva sakyti, bet man labai sunku susitaikyti su tuo...
  Gintarija - žinau...Tiesiog norėjau išsilieti, net nežinau, kaip, tai, pavadinti. Žinau jau dabar mama man sako, kad turėsiu naują, bet bėda tame, kad aš nenoriu. Nes gal ir naivu, bet manau, kad yra toks dalykas, kaip šuniukų rojus(dabar daug merginų juoksis) ir mano gražuolė dabar ten gyvena, gal ji nenorėtų, kad aš turėčiau naują kalytę, ir aš pati tam nesu pasiruošus... Ir beje dėl kalytės, o ne katytės.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Taip, suprantu, kad kitiems lengva taip sakyti. Bet niekur nedingsi - teks su tuo susitaikyti. Pati palaidojau ne vieną augintinį ir žinau tą skausmą, bet tikrai neverta vien tik ant to užsisėdėti. Gyvenimas eina toliau, žingsnis po žingsnelio išmoksi gyventi be kalytės, kad ir kaip sunku būtų. O dabar geriausia būtų ramiai išgerti šiltos arbatos ir tiesiog suvokti, kad nieko nepakeisi. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Užuojauta... Sekmės, o dėl naujo gyvūnėlio siūlau palaulti kol praeis didelis liūdesys. Nepergyvenk labai..
  Dėl interviu... gal Žinai tokį vlogerį kaip the3dvinas? Manau daug kam būtų įdomu paskaityti jo interviu :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Simona - žinau. Tik abejoju ar pavyktų iš jo paimti interviu, nes jam tikriausiai rašo labai daug žmonių ir abejoju ar atrašytų. Bet galbūtų pabandysiu. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Maziau neapykantos :))) Pyktis tau nieko nepades, tik priesingai - pakekns (is savo patirties sneku). O siaip tai uzuojauta del katytes :(

  AtsakytiPanaikinti
 8. Sveiki, gal norėtumėte iš manęs imti interviu? :)
  https://www.facebook.com/kacerauskaite

  psss. užuojauta dėl kalytės...

  AtsakytiPanaikinti
 9. Pamenu, kai kažkuri mergina iš tikrųjų žadėjo paimti iš Danos Šitel interviu. Paskubėk, nes aš jau gan ilgą laiką ketinu tai padaryti! :))

  AtsakytiPanaikinti
 10. Aš ir žadėjau...Bandžiau, jau susitarėm, kad kitą dieną paimsiu ir ji nebeatrašė. ;(

  AtsakytiPanaikinti
 11. galite interviu imti iš jos: http://www.facebook.com/beata.kirstukaite

  AtsakytiPanaikinti
 12. Agota, užuojauta. Suprantu, kad tau labai sunku dabar, bet žinok, kad su laiku viskas keisis, o dabar... Stenkis neliudeti- l kalytes:)

  AtsakytiPanaikinti
 13. o gal nori imti interviu is paprasciausiu merginu. pvz TD rasytoju ar adminiu. Gali paklausinet ka jos ketina ateityje veikti, kodel nusprende cia rasyti ir pn. butu labai idomu.

  AtsakytiPanaikinti
 14. vps cia blogas, tu turi straipsnius rasyti ir dominti skaitytojus o nerasyti apie savo kate..... zodziu ziaurei cia, zinau gaila katytes, ir uzjauciu nes mano katinas irgi mires, bet tai nereiskia, kad reikia tai skelbti i interneta ;) skaitytojai atejo paskaityti straipsniu o ne tavo liudnu isgyvenimu ;)

  AtsakytiPanaikinti
 15. va butent, anonime, pritariu tau !!!!

  AtsakytiPanaikinti