Mėnesio ataskaita

Labas, draugai! :) Pagaliau baigėsi mokslai... Pagaliau bus daugiau laiko... Pagaliau prasidėjo šilčiausias metų laikas... Po velniais, pagaliau prasidėjo VASARA!!! Žodžiu, visus, visus TD skaitytojus sveikinu ilgai laukus ir pagaliau sulaukus tokio nuostabaus laiko! O aš šiandien atėjau čia, ne tik pasveikinti jus su vasaros sulaukimu, bet ir suvesti šio ne itin TD blogui vykusio mėnesio ataskaitą. Taigi, pradėkime! :)

Iš tiesų, turiu daug ką pasakyti. Bet netuščiažodžiausiu ir dar kartą pripažinsiu, jog šis mėnesis Teenage Dreams blogui buvo gana nevykęs. Skaitytojai šį mėnesį daug ko pasigedo. Ir straipsnių, ir rašytojų nuoširdumo ir t.t. Bet manau reikia pripažinti, kad ir skaitytojai šį mėnesį buvo gan pasyvūs. Tikrai nekaltinu rašytojų, nes pati nebuvau ypatingai aktyvi. Mokslo metų pabaiga, baigiamieji kontroliniai, įskaitos ar egzaminai - tokie daugelio rašytojų pasiteisinimai dėl užklupusio neaktyvumo. Tikiuosi, kad rašytojas skaitytojai supras. :)

Pasitariau su rašytojomis, ir visos kartu nusprendėme, jog šį mėnesį, mėnesio rašytoja renkama nebus. Tiesiog, nematome reikalo daryti tokius rinkimus, nes tiek aš, tiek rašytojos, tiek skaitytojai sutinka, kad šįsyk merginos, kuri būtų to nusipelniusi - nėra.

AKTYVIAUSIO SKAITYTOJO KONKURSAS BAIGĖSI!

Antrą mėnesį iš eilės, buvo rengiamas aktyviausio skaitytojo konkursas. Konkurso esmė - kuo daugiau kartų komentuoti rašytojų straipsnius, bei dalyvauti rubrikose ar konkursuose. Ką gi, konkursas baigėsi ir atėjo laikas paskelbti nugalėtoją. Ir šįsyk, konkurso nugalėtoja tampa ir šaunią, rankų darbo užrašų knygelę laimi GINTARIJA! Sveikinu ir kviečiu susisiekti su manimi per FB: Simona Šiušytė. :)

DĖMESIO: Į rašytojų atranką sulaukėme labai mažai laiškų. Šiandien į komandą bus priimtos vos trys ar keturios naujos rašytojos. Tai labai mažai.. Tad, rašytojų atranka yra pratęsiama!!  Tai reiškia, jog maždaug iki birželio 8-10 dienos, lauksime jūsų dalyvavimo! 

O pabaigai, kviečiu visus skaitytojus atsakyti į apačioje pateiktą anketą.
Gražaus ir smagaus birželio!
Simona.

1 Komentarai