Mes neišsiskiriam, brolau...

      „Sveikos!“. Tokį pasisveikinimą matydavote daugelyje mano straipsnių. Nežinau, ar pastebėjote, bet jau ilgą laiką mano straipsnių nebuvo. Kodėl? Išsisėmiau. Neturiu minčių. Visiškai. Turbūt kiekviena (-s) suprantate, jog vasara tai tas metas kuomet galvoje tikrai nesisuka mintys apie blogg'ą.
      Tiesą pasakius, blogg'as po truputį praranda savo vertę. Maniau, jog man čia patekti yra neįmanoma, o patekus švytėjau iš laimės. Bet, deja, kuo toliau, tuo viskas labiau keitėsi. Nors rašytojos šaunios, atmosfera puiki, man kažko trūko. Todėl dabar, draugai, atsisveikinu su jumis. Nežinau, ar ilgam, bet tikiuosi per vasarą vėl pasisemti idėjų ir grįžti į šaunų rašytojų būrį.
      Keista atsisveikinti dabar, nes tikėjausi tai padaryti kitą mėnesį, bet deja, šiandien pasvarsčiau ir nusprendžiau, jog atsisveikinsiu šiandien. :)
      Turbūt jau tradicija tapo, jog reikia kažką palinkėti skaitytojams ir rašytojoms. Tiek skaitytojams, tiek rašytojoms savo palinkėjimą išreikšiu auklėtojos žodžiais,  pasakytais per išleistuves.

Aš Jums linkiu: 
Laiko- tegul Jums užtenka laiko įšūkiams,tinginystei, tobulėjimui,neskausmingoms klaidoms, akiračio plėtojimui, savarankiškumui, drąsai, pokštams. 
 Laiko, paklausyti bent vieną dainą, kuri atima protą ir gražina sparnus. 
Tegul užtenka laiko mokytis naujų dalykų - nesvarbu - vairuoti, ar kalbėti ispaniškai.
Tegul užtenka laiko prisiminti vaikyste, paauglyste, ir papasakoti juokingus nutikimus.
Tegul užtenka laiko jausti draugo balso pasikeitimą, nuovargį į kuri gera panirti.Tegul užtenka laiko rinktis pačius pačiausius dalykus , tikriausius draugus.                                                                                      Nesakau iki, tariu iki susitikimo. :)
                                                                                                        Su šypsena, Inga. :)
8 Komentarai

 1. o tu buvai bent straipsni parasius?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ji buvo puiki rašytoja ! Linkiu tau pailsėti ir sugrįžus vėl džiuginti nuostabiais straipsniais :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pagaliau normalus straipsnis kuris sudomina paaugles! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kamile, ačiū. c:
  Indre, sarkazmas turi ribas, pasilaikyk savo sarkazmą sau. :)))

  AtsakytiPanaikinti
 5. inga, labai gaila,kad iseini, man buvai labai faina rasytoja :) tikuosi kad dar grisi, turedama daug minciu ir ideju:)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Inga išeina? Fuck. Sėkmės. Greičiau grįžk.

  AtsakytiPanaikinti