Muzika ir nepakartojamos gerbėjų šeimos!

Sveikučiai visi! Kaip pasiilgau to rašymo vakarais, kai prisėdi ir parašai po straipsnelį. Deja, nutrūko minčių gija ir pastarąsias dienas laukiau daugybės atsakymų iš "šeimynėlių". Apie jas šįkart ir pakalbėsime.

Pirmiausia norėčiau pasakyti tai, jog daugelis numano, kad netgi "Facebooke" vyksta didžiulis šurmulys. Būtent jo dėka, daugybė nuostabių žmogučių susirenka į vieną vietą kur gali surasti bendraminčių, o galų gale gali net laikyti save vienos ar kitos "šeimos" nariu. Tai lyg atskiras pasaulis, kuris vienaip ar kitaip stengiasi, bet kuriuo būdu priartėti prie savo dievinamų žvaigždžių. Štai, galų gale ir priėjome prie pagrindinės priežasties, kodėl tokios šeimos egzistuoja. Dauguma turbūt pasakytų, kad tai tik vaikiškos sapalionės ir perdėtas noras pamatyti savo mėgstamas žvaigždes. Galbūt jie teisūs, bet tik iš dalies. Juk tos "šeimynėlės" nekenkia niekam. Jų dėka gali sužinoti daugiau. O "šeimos" nariams puiki proga praleisti laisvą laiką domintis įvairiomis žvaigždėmis.
Norėdama labiau įsigilinti į tokias šeimas, paklausinėjau jų kaipgi jiems sekasi sugyventi su savo "šeima".

Klausimai:
1. Kaip sugyvenate su fanais?
2. Kokių priemonių imatės, kad visi jaustųsi puikiai?
3. Galbūt rengiate miestuose fanų suvažiavimus? Jei taip papasakokite kuo išsamiau. Jei ne, tiesiog papasakokite ką įdomaus ir įsimintino esate nuveikę.
4. Kokio amžiaus Jūsų mėgstamo/os atlikėjo/grupės fanų daugiausia?

Atsakymai:

1. Aww we live with our Rusher Family really fine, cause they are most awesome family in the whole worldwide, and we all love them so much !!
2. Well.. we post really awesome new pics.... by the way they sent to us lots of message and sometimes we respond to them all.  
3. Well we think to do meet and great with our Rushers in the whole worldwide countrys and citys. But first we wanna do some contest where fans can win really great prizes. 
4. The most 12 till 20 years.


***


1. Puikiai!
2. Stengiamės neerzinti vieni kitų, neliūdinti ir panašiai.
3. Na kad dauguma suvažiuotų į vieną miestą taip nebuvo, bet aišku esu sutikusi kelis Rusher'ius iš to pačio miesto kuriame gyvenu, ir mes kartu praleidžiame nuostabų laiką!
4. Maždaug 12-16 ir daugiau pasitaiko.

***

1. Su kitais 'Rusher' mes sugyvename labai gerai, juk esame viena šeima.
2. Na jokių ypatingų priemonių nereikia. Tiesiog stengiamės būti draugiški.
3. Na kol kas tokio didesnio suvažiavimo nepadarėme, bet šiuo metu esame nuveikę gan nemažai. Pvz.:  išsiuntėme laišką vaikinams, kurį Carlos'as paminėjo savo video, bei Kendall'as paminėjo mus duodamas interviu "Cambio".
4. Na mūsų gerbėjų amžius vidutiniškai svyruoja nuo 12 iki 17+.

***

1. Kaip sugyvenam su fanais? Ta prasme tarpusavyje? Jedhead'ai su Jedhead'ais? Tai puikiai, visi Jedhead'ai, esantys šiame puslapyje, pažystami vieni su kitais, yra labai geri draugai. O jei kalbi apie tai, kaip Jedhead'ais su kitais fanais, tai mes tiesiog esame tokie neutralūs. Kiekvienas Jedhead'as, bent jau šitam puslapyje, yra pasižadėję "neheitint" kitų žvaigždių, taigi mes esam visiški "peace". ;D "Bendradarbiaujame" su Eric Saade fanais. :)
2. Dabar, tiesiog nelabai kas imasi, nes na žinai - vasara. Ir nebūnam taip dažnai čia, o anksčiau manau nereikėdavo nieko imtis, visi čia savi. ;)
3. Ooo taip, buvo 2 suvažiavimai! Visuose didžiuosiuose miestuose. Paskutinis buvo 2012 metais, prieš "ESC", kadangi Jedward, kaip žinia, ten atstovavo su daina "Waterline", tai darėm specialų video, skatinom balsuoti už Jedward. Linksmai leidom laiką. Nežinau kaip kituose miestuose, bet Vilniuje buvo taip. :)
4. Turim, man atrašo nuo 13(14) metų iki 20 berods. :)

***

1. Na lyg ir nesipykstam, gerai sutariam su visais, draugiškai. 
2. Stengiamės atsižvelgti į fanų duotas pastabas, patarimus, su visais elgiamės draugiškai.
3. Kol kas nerengėm dar nei vieno, kol kas neplanuojam. Dalyvaujam įvairiuose projektuose su kitų šalių fanais siekiant atkreipti Taylor dėmesį ar prisišaukti ją atvykti į mūsų šalį. 
4. Labai įvairiai, negaliu pasakyt tiksliai, bet greičiausiai tokie vyresni paaugliai pagrinde yra šioj grupėje. 

***

1. Iš esmės gerai, nors dauguma fanų pastaruoju metu yra aršūs, pikti, bet vis vien mes šeima, myliu visus.
2.Visko kas tik įmanoma.VISKO.
3. Deja ne .Aš apskritai Belieber'ė esu neilgą laikotarpį, todėl va vasarą kaip tik planuojama pirmais metais Kaune. Norime surinkti kuo daugiau Belieber'ių, tačiau nepavyksta, nes ne daug kas atsiliepia, ar ne daug kam yra drąsos ir noro susitikt su nepažįstamais žmonėmis.
4. 13-15 metų.

***

1. Sugyvenam puikiai, labai gerbiam ir mylim vieni kitus.
2. Nežinau..  Tiesiog būnam draugiški.
3. Lietuvoj niekas nerengia. O ir įvykių čia nelabai. ;D
4. Manau, kad daugiausia nuo 12m. iki 18m.

***


1. Su visais fanais stengiamės sugyventi gerai, elgtis mandagiai, kad visi jaustųsi puikiai. Juk nesinori pyktis su savo 'šeima'.

2. Na dabar nepasakysiu, tiesiog elgiamės maloniai, kaip ir sakiau. Stengiamės jiems neprieštarauti ir "nedraskyti" akių. Aišku pasitaiko ir ginčų, bet visada bandoma rasti kompromisą.
3. Na kartais rengiami fanų susitikimai kai kuriuose miestuose, bet pačiai dalyvauti neteko, tad išsamiai papasakoti negaliu. Bet kiek žinau tai juose tiesiog bendrauja su tokiais kaip tu, su tavo bendraminčiais. Kartais būna, kad artėja kažkokia svarbi diena tavo mėgstamai grupei ir filmuojami sveikinimai ar šiaip kažkokie fanų video.
4. Nuo 13 iki 16 ir vyresni.

Na štai ir susipažinote su kai kurių atlikėjų/grupių "šeimų" gyvenimu. Neturime teisės smerkti kitų, jei mums tai atrodo keista. Juk jie tokie patys žmonės kaip ir mes, tik tiek, kad jie laisvalaikiu užsiima tokia veikla kuri skatina rimtai pasinerti į darbą ir žinoma savo malonumui. Juk smagu yra svajoti apie žvaigždes kurias galbūt kada nors pamatysi. Nesitikėjau gauti tiek daug atsakymų į mano pateiktus klausimus. Bet kai išsiunčiau laiškučius su prašymais, be galo nustebau, kad dauguma taip nuoširdžiai atsakė į visus klausimus. Tai dar vienas dalykas dėl kurio verta susimastyti. Tai tikrai ne gėda priklausyti tokiai žmonių grupei. Juk ir veikti bus ko, ir sužinosi dar daugiau. Rasi savo mėgstamą žvaigždę, rinksi apie ją informaciją ir džiaugsiesi tuo. Skamba kaip manija? Apsėdimas? Jūs labai klystate. Tokie dalykai įrodo kiek skirtingų ir tuo pačiu nuostabių žmonių yra pasaulyje. Sakau didelį AČIŪ! Visoms "šeimoms" kurios atsakė į klausimus, o taip pat ir Jums mielieji skaitytojai. Jei straipsnis patiko, kitą kartą galėsiu parašyti apie aktorių "šeimas". Sužinotume kaip jie gyvena ir į kokias grupes jungiasi jie. Iki kito karto. ;)

15 Komentarai

 1. Buvo įdomu skaityti :). Pati esu iš „Eric Saade family“ :D.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Asmeniškai man nelabai patiko, atsiprašau. :) Nepritraukė. Ir kodėl vienoj vietoj anglų kalba rašyta? :p Kaip bebūtų, spaudžiu naudinga

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ir patarimas vienas,mažiau tų angliškų išsireiškimu "pease" ir pan. (jų šiame straipsny buvo daug), nes man tai kažkaip kvailai skamba ir dėl to net skaityti nesinori. Bet tai tik mano nuomonė. Kai bebūtų, išdėstymas patiko ;D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Gintarija, anglu kalba buvo rasyta, nes apklausiau "seimyna" kuri raso angliskai. Kadangi gavau tokius atsakymus, versti nesiemiau, manau butu nesazininga autores atzvilgiu. O del "peace", tai nesugalvojau kaip istaisyti, kad butu geriau. :D tai palikau taip. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Įdomus straipsnis, aš tai priklausau TWfamily

  AtsakytiPanaikinti
 6. Man buvo įdomu. :) Toks šiek tiek išsiskiriantis straipsnis. Patiko! :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Ta "anglų" Rusherių šeimyna nelabai gerai angliškai kalba :DDD

  AtsakytiPanaikinti
 8. Nezinau ka tiksliai kalbinot, bet galima buvo tikrai daugiau ir idomiau parasyti apie seimas, kad ir rusher family, esame nuveike tikrai daugiau nei tik nusiunte Carlos'ui laiska.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Ei Ei Ei. Surašiai nesamoningas kaip 1D, beliebers o neprašiai, įpač labai svarbios ir daug fanų turinčios ECHELON fanų grupės(30STM fanai) PAPILDYK TU TIK

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Apklausiau tik kelias zinomiausias. Prasau neizeidineti kitu grupiu fanu. Kai surinksiu daugiau informacijos, galbut parasysiu ir apie kitas grupiu seimas. Siam kartui tiek, atsiprasau. :)

   Panaikinti
  2. O beje, kur galeciau surasti ir pakalbinti sios grupes fanus? Tikrai reiketu. :)

   Panaikinti
 10. Labai įdomus straipsnis ir idėja;) O aš iš SaadeFamily ^^

  AtsakytiPanaikinti
 11. Pastebėjau klaidelę. Nėra tokio termino "didelis ačiū. "Ačiū" yra "dėkoju" sinonimas ir "didelis dėkoju" tikrai nesakome.

  AtsakytiPanaikinti