ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Nauja rubrika, auksarankėms ir ne tik - "Papuošalinė".

Sveikos, skaitytojos! Prieš keletą dienų, iš šaunios TD skaitytojos gavau puikų pasiūlymą, kurį šiuo metu noriu pristatyti. Tai rubrika, pavadinimu - 'Papuošalinė".

Manau daugelis merginų vasaros pramogoms norėtų užsidirbti šiek tiek pinigėlių. Kišenpinigiams užsidirbti, puikiai tiks papuošalų gaminimas ir jų pardavinėjimas. Gamini papuošalus? Nufotografuok, parašyk kainas ir atsiųsk man! O galbūt tavo papuošalų dėžutėse mėtosi papuošalai, kurie tau jau nereikalingi ir nežadi jų nešioti? Juos vėl gi gali atsiųsti į šią rubriką! Visa tai siųskite el. paštu: simonospapuosalai@gmail.com, o aš visus  atsiųstus papuošalus su Jūsų parašytomis kainomis ir kita informacija įkelsiu čia! Galbūt atsiras skaitytojų, kurios susidomės Jūsų preke ir tai nupirks?! :)

Labai lauksiu!
Simona Š. 
DALINTIS:

1 komentaras:

* Gintarija * rašė...

Greitu metu atsiųsiu! :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google