ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Nauja rubrika - "Išradimų karuselė"!!!

Sveikos! ;) Su antra vasaros diena! Woohooo!!! :D 
O mes su kita rašytoja Kotryna pristatom jums naują rubriką - "Išradimų karuselė". 
Šioje rubrikoje bus įvairių XXI amžiuje naudojamų ir reikalingiausių daiktų išradimų istorija! Taigi šią rubriką, bus ne tik įdomu skaityti, bet ji padės ir pateiks informacijos istorijos pamokoms. :) Sudominau? Taigi laukit mūsų straipsnių! :) Išduosiu, kad pirmas išradimas kurį aprašysime, bus daiktas, kurį kiekvieną dieną naudojame mokykloje. :) O dabar jums belieka tik laukti. :)) 


DALINTIS:

4 komentarai:

Anonimiškas rašė...

pasiulymas: kai rasai, nedek smailu ( :) )- jie labai erzina kai skaitai;)). bandyk savo emocijas perteikti zodziais:DD. o siaip rubrika sudomino;), tik nekopijuokite teksto :)))

Agny rašė...

Jau laukiu pirmojo jūsų straipsnio! :))
______________________
lif-agny.blogspot.com

^^ Simona ^^ rašė...

Sudominot. :) Manau bus puiki rubrika! :)

* Gintarija * rašė...

Visai nieko. Tik prašau, naudokite normalaus dydžio šriftą, nes bado akis. :) O šiaip, sėkmės. :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google