NUMEROLOGIJA: Praeitas gyvenimas


SVEIKOS !

Šį kartą straipsnis bus susijęs su paslaptinguoju skaičių mokslu - numerologija. Ar žinojote, kad pasitelkiant įvairius skaičiavimus, schemas ir lenteles galite sužinoti kuo buvote praeitame gyvenime ? Kokia jūsų misija šiame ? Ir dar daug kitų įdomybių... Bet jei esate uolūs krikščioniai neskaitykite šio straipsnio. Jis prieštaraus jūsų įsitikinimams ! O smalsuolėms (ar smalsuoliams) paruošiau desertą antradienio popietei.


ŽINGSNIAI

Tai gi nuo ko pirmiausiai pradėti ? Pateiksiu jums keletą etapų su įvairioms schemom, lentelėm bei skaičiais. Šio straipsnio gale jau žinosite ar praeitame gyvenime buvote vyras, ar moteris. Taip pat koks buvo charakteris, kuo dirbote ir kt... Tad pradėkime !

1# 
DARBINĖ LENTELĖ


Pasiimkite baltą popieriaus lapą su pieštuku ir jame nusibraižykite štai tokią darbinę lentelę. Joje pasižymėsite svarbius dalykus !

2#
GIMIMO METŲ RAIDŽIŲ LENTELĖ


Štai šioje lentelėje turite susirasti savo gimimo metų raidę. Po to ją įsirašykite į antrą darbinės schemos stulpelį.

Pvz. Mergina gimė 2000 metų birželio 10 dieną. Tada jos raidė - N.

3#
GIMIMO MĖNESIŲ LENTELĖ


Antrojoje schemoje pirmiausiai reikia pagal savo gimimo mėnesį ir gautą gimimo metų raidę, susiieškoti, kurioje lentelės dalyje - viršutinėje ar apatinėje - yra ta raidė. Jei ją suradote viršuje, reiškia, kad jūs praeitame gyvenime buvote vyru, o jei apatinėje - moteriškos lyties.
Na, o po to jums prireiks įsiminti savo simbolį, kuris pavaizduotas virš metų raidės (pvz. trikampis, kvadratas ir t. t.). Taip pat darbinėje lentelėje pasižymėkite savąjį profesijos skaičių. Jį rasite tiesiai po savuoju simboliu.
Dar jums prireiks jūsų orientacinio ženklo, kurį surasite kairėje pusėje bei gido raidės.

Pvz. Pagal tos panelės gimimo metų raidę sužinome, jog ji praeitame gyvenime buvo vyras. Taip pat, kad jos simbolis trikampis, nes mergina gimė birželį ir profesinį skaičių - 3. Tolesnei eigai reikia ir jos orientacinio ženklo - strėlytės galo pakelto į kairės pusės šoną bei gido raidės - C .

4#
GIMIMO DIENŲ LENTELĖ


Priėjome jau ir prie ketvirtojo žingsnio. Sužinoję kokios lyties buvote bei gimimo simbolį, suraskite atitinkamoje eilutėje savo gimimo mėnesio dienos skaičių, po to, judėdami ta eilute kairėn sužinosite gimimo vietos numerį (neužmirškite to pasižymėti darbinėje lentelėje). Virš tos dienos, kurią gimei praeitame gyvenime (tarkime pirmadienis, ketvirtadienis ir kt.) rasi gyvenimo uždavinių simbolį. Jį taip pat pasižymėk.

Pvz. Žinodami merginos lytį ir gimimo simbolį randame, jog jos gyvenimo uždavinių simbolis dvi rodyklės, o vietos nr. - 67...

5#
TIPŲ SIMBOLIŲ REIKŠMIŲ LENTELĖ


Penktame žingsnyje pagal savo tipo simbolį bei vietos porinį ar neporinį skaičių sužinosi kokia asmenybė buvai praeitame gyvenime.

Pvz. Merginos asmenybė buvo niekad nerimstanti, judanti, trokštanti keliauti, keisti gyvenimo vietą. Ji buvo energinga tyrinėtoja, netgi esant ribotoms sąlygoms. 

6#
UŽSIĖMIMAI PRAEITAME GYVENIME

Šioje "stotelėje" pasinaudojant gido ženklu ir profesijos skaičiumi sužinosi kokią specialybę buvai įgijusi praėjusiame gyvenime.

Pvz. Panelė galėjo būti bibliotekininke, šventovės arba genties relikvijų saugotoja. 

7#
GIMIMO DATŲ LENTELĖŠtai šioje lentelėje pagal gimimo metų raidę bei gimimo datą sužinosi kokiais metais buvai gimusi.

Pvz. Pavyzdinė mergina buvo gimusi 1350 metais.

8#
PRAĖJUSIO GIMIMO VIETA (ŠALIS)


Čia naudojantis gimimo vietos numeriu, sužinosi, kuriame pasaulio kampelyje gimei praeitame gyvenime.

Pvz. Mergina gimė Šiaurės Afrikoje.

9#
GYVENIMO UŽDAVINIAI

A)

B)

C)

Paskutiniajame pagal tai ar tu gimei nuo 1 iki 11 dienos, o galbūt nuo 12 ligi pat 22 mėnesio dienos arba nuo 23 iki 31 dienos turėsi išsirinkti lentelę atitinkančią tave. Kai tai atliksi tau teliks surasti gyvenimo uždavinio simbolį. Tame langelyje viskas išdėstyta detaliai, ką turi atlikti šiame gyvenime !

Pvz. Kadangi panelė gimė dešimtą mėnesio dieną, jai priklauso pirmoji schema. Jos gyvenimo uždavinys - mokytis.Viliuosi, jog jums patiko straipsnelis ir nors kiek jums padėjau. Bet aklai pasitikėti tuo negalima. Numerologija - suktas mokslas. Bet ar jį taip galima pavadinti ? Aš jį priskirčiau prie kokių nors burtų...
Tai tik mano nuomonė.


P.S. Rašydama šį straipsnį rėmiausi knyga - "Numerologija". Šią knygą parašė Petras Šibilskis.
P.P.S. Atsiprašau už lentelių kokybę. Jas skanavau iš knygos ir gali būti, kad ne visai estetiškai atrodo. Jei ko nors nesuprantate, rašykite komentaruose. 

Saldžių sapnų !
Kamilė
^  ^

21 Komentarai

 1. Patiko, spaudžius visas 3 reakcijas. ^^ Nustebau, kad aname gyvenime buvau vyras. [:DDD] Ačiū tau labai !

  AtsakytiPanaikinti
 2. norėjau sužinot, bet nieko visiškai čia nesupratau... :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai sudomino! :) Bet kaip ten su tom gimimo metų raidėm, jei gimimo diena 15?

  AtsakytiPanaikinti
 4. neina nieko suprast.. nesamone ;//

  AtsakytiPanaikinti
 5. tikekit tokiom nesamonem ir toliau

  AtsakytiPanaikinti
 6. tikrai idomus straipsnis:) taciau norint viska suprasti reikia tikrai ilgai panagrineti sita straipsni:D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Ačiū už pagyrimus labai ! :)
  Agota - Taip, aš pati pradžioje ne ką supratau :D.
  Anonime Nr. 1 - Jeigu kalbi apie 9 žingsnį, tai tau priklauso B lentelė :).
  Anonime Nr. 2 - Ko būtent nesupranti ? Parašyk ;).
  Anonime Nr. 3 - Straipsnio pradžioje minėjau, jog ši rašliava ne visiems. Tikriausiai netiki sielų reinkarnacija...
  Anonime Nr. 4 - Padirbėt tikrai reikia :D !!!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Ilagai sukau galvą, bet manau, kad čia yra teisybės :) Straipsnis suktas, bet patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Kamile, gal galėtum pasakyti kokia bus mano gimimo metų raidė, jei gimiau 1998 m.? (Aš čia apie 2 žingsnį) Truputį pasimečiau...
  Šiaip straipsnis tikrai puikūs ir ačiū tau už jį. :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. pfffff.... o jei gimei 97??? ka, genijau?

  AtsakytiPanaikinti
 11. 1998 gimusiems raidė W, o 1997 - X. Pataisykit, jei ne taip supratau.:)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Pagaliau pavyko, su jūsų pagalba. :) Buvo labai įdomu ir dauguma dalykų atitiko, dėl kitų nežinau. :D Taigi, šaunuolė, puikus straipsnis. Ačiū. Taip ir toliau!

  AtsakytiPanaikinti
 13. Man patiko, iš tiesų lengva čia viskas, tiesiog reikia pasukt galvelę ir įsiskaityti į pavyzdį bei paaiškinimą:) Na, o pirmoji lentelė tai bene lengviausia, ten yra surašyti pirmi trys tavo gimimo metų skaičiai. Pvz., gimei 2001, tai rinkis 200, ir į tą eilutę reikia žiūrėti toliau. tavo metų ketvirtasis skaičius 1, tai renkiesi vieną, ir sužinai savo gimimo metų raidę Z. Bent jau aš taip galvoju, nes kitaip neišmąstau:D

  AtsakytiPanaikinti
 14. Iki 4 priėjau ir nebesupratau. Pati domiuosi numerologija, todėl patiko straipsnio tema. Straipsnis gerai išplėtotas. Tik ne visiems "prilipo". Bet asmeniškai man tai viskas labai gerai, tik tiek, kad galbūt tikslesnio paaiškinimo kai kur reikėjo. (MAN TIES 4:DDD). Spaudžiu naudinga ir patiko.

  AtsakytiPanaikinti
 15. pritariu tau, aklai tuo pasitiketi negalima, man smagu buvo atlikti sias uzduotis, del idomumo. tikrai suktas straipsnis, man patiko, kad buvo kitoks nei visi. reikia prie jo praleisti nemazai laiko. nors as katalike, ir i visokius tokius dalykus ziuriu labai skeptiskai, ir pirma pamacius galvojau, kokia cia nesamone, (:DD) bet perskaiciusi pakeiciau savo nuomone- ne delto, kad itikejau kazkuo, bet tai tiesiog idomu. nezinau, kiek tame visame tiesos, bet straipsnis tikrai labai labai geras, ir visiem, kas dar neperskaite, siulyciau tai padaryti:)

  AtsakytiPanaikinti
 16. Nera taip kad as labai tuom tikeciau, bet pries pora metu esu tai dariusi kazkokiam uzsenietiskam puslapy. Netycia radau sakau reik paziuret, bet ten automatiskai suskaiciuoja, taciau anie ir sie rezultatai labai sutampa tai net nustebau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 17. savo raides neradau nes lentele prasideda 80 vtnfis o as gimes 78=))

  AtsakytiPanaikinti