ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Pagalbos šauksmas! ach tie vaikinai..


        Sveikos! Visų pirma, noriu pasveikinti visus TD skaitytojus su vasaros pradžia, linkiu, jog ši vasara būtų dar geresnė, nei praeita!
        Skaičiau šiandien senus straipsnius ir pamačiau kažkada Viktorijos pradėtą rubriką ir nusprendžiau ją vėl atgaivinti! Taigi, jei turi kokių nors problemų su vaikinu ar nori tapti jo panele rašyk savo istoriją man į gmail'ą ingukas123@gmail.com ir į tavo pagalbos šauksmą bus atsiliepta! Laukiu jūsų laiškučių!
DALINTIS:

Komentarų nėra:

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google