ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

"Papuošalinė"


Sveikos, vasarotojos! Prieš keletą dienų (o gal savaičių?) skelbiau rubrikos "Papuošalinė" atidarymą. Tai rubrika, kurioje merginos gali užsidirbti pinigų, pardavinėdamos savo rankų darbo (arba ne) papuošalus. Skelbiu pirmąsias mūsų skaitytojų siųstas nuotraukas, su pardavimo informacija. :)

P.S.: Nuo šiol, norėdami dalyvauti šioje rubrikoje, savo parduodamus papuošalus siųskite el. paštu: gintarija.nesvarbu@gmail.com Siųsdamos nuotraukas, būtinai prirašykite informaciją apie papuošalus, pagal pavyzdžius nuotraukose! 

P.P.S.: Nuoširdus ačiū Gintarijai už puikiai sutvarkytas nuotraukas! :)

Daugiau apie rubriką rasite paspaudę ČIA
Iki susitikimų!
Simona Š. 
DALINTIS:

5 komentarai:

* Gintarija * rašė...

Nėr už ką! :)

Sraigėėė rašė...

Patiko :) Smagu pasižvalgyti ir perkratyti savo papuošalinę :D Gal kitą kartą čia atsiras ir mano papuošaliukų :D

Ingaa:> rašė...

Žiauriai gera rubrika! manau,jog kitame straipsnyje rasit ir mano darbų. :>

mmmmmmmmmm rašė...

puiku! o gali pasakyt kaip zmogus gauna pinigus? klausiu jei neturi korteles ir gyvena kitam mieste. :-)

Kamilė Skurdenytė rašė...

Daugiau tokių šaunių straipsnių :).

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google