Patarimai norinčioms turėti gražius nagus.

Gabija Č. 

 Gražius nagučius privalo turėti kiekviena save prisižiūrinti mergina. Tačiau tvarkingus ir gražius  nagučius nelengva turėti, o ypač sunku, jei nagai linkę sluoksniuotis ar lūžinėti. 
  Pateiksiu keletą patarimų kaip prižiūrėti silpnus nagus. Taip pat kas jiems naudinga, o kas tik žeidžia juos. 

Vandens poveikis
Skamba keistai, tačiau nagai ilgai būdami vandenyje silpnėja. Todėl, plaunant indus ar atliekant kitus namų ruošos darbus dėvėkite pirštines. 

Nagų priežiūros priemonės. 
 Nagų lako valiklį naudokite tą, kuriame nėra acetono. Acetonas padaro nagus pažeidžiamesnius ir juos sausina. Naudokite tik geros kokybės nagų laką. Toks lakas tolygiau padengia nago paviršių ir apsaugo nagus nuo žalingo aplinkos poveikio.
Alyvuogių aliejus.
Kartą per savaitę nagus palepinkite alyvuogių aliejaus vonele. Du valgomuosius šaukštus alyvuogių aliejaus pakaitinkite ir įberkite šiek tiek jūros druskos. Tokioje vonelėje nagučius palaikykite 15 min., o tada nuplaukite šiltu vandeniu. Ši vonelė stiprina nagus ir skatina jų augimą.

Nagų dildės.
Nagams dildinti rinkitės tik stiklinę dildę.Nagus dildinkite viena kryptimi - nuo vieno nago krašto iki kito.  


Odelės aplink nagus. 
Nepamirškite pasirūpinti odelėmis aplink nagus. Reguliariai ar atlikdamos manikiūrą atstumkite odeles su specialia medine mentele. Jokiu būdu nekirpkite nagų odelių! Po odelėmis susiformuoja nauji būsimojo nago milimetrai. Karpant nagų odeles nagai tampa silpnesni ir ima lūžinėti.

Riebus kremas ir jodas.
Kiekviena vakarą nagus įmasažuokite riebiu kremu (tinka ir paprastas rankų kremas). Kremą galima pakeisti jodu.  Jodu nagus patepkite 7 - 10 vakarų iš eilės. Ryte ant nago jodo pėdsakų nelieka, o nagai sutvirtėja. 
Citrinų vonelės.
Turbūt citrinų vonelės yra pati geriausia priemonė silpniems nagams. Šios vonelės labai pigios ir paprastos. Kiekviena vakar nagučius mirkinkite (galite mirkinti tol kol neatsibosta) citrinų sultyse. Po vonelės rankų nereikia nusiplauti. Užtenka rankas pasitepti kremu ir eiti miegoti.


Jei būsi kantri ir laikysies šių patarimų netrukus  turėsi dailius nagučius. 


4 Komentarai

 1. Pamenu, Laura rašė nagų tema, bet nieko įspūdingo lyg ir neparašė... Šitas straipsnis man labiau patiko, nes nebuvo tų išvedžiojimų, tik patarimai, bet tų patarimų galėjo daugiau būti. Arba siūlyčiau, gal kažkuri rašytoja galėtų parašyti veiksmingiausius būdus kaip atsikratyti įpročio kramtyti nagus (įprotis labai stiprus, tai įprotis, o ne kaip kiti mėgsta sakyti, jog nagų kramtymas iš nervų ir streso lalala). Beje, kad neišleidžiant daug pinigų. Žinau tuoos pasiūlymus, nueiti pas manikiūrininkę, kad padarytų gražų manikiūrą, bet tai kad brangiai kainuoja visas šitas, be to, nėra pas mane ką tvarkyti, nusikramtau iki pat ėduonies..:D
  Iš tikro tai pinigų man ne gaila paaukoti kad atsikratyti šio įpročio, bet tik ne manikiūrininkei... Labai abejoju dėl šio pasiūlymo.
  Na, Gabija, aš pasiūliau, bet jeigu tu to nesiimsi, gal kažkuri rašytoja pamatys mano komentarą:)
  Beje, ačiū už straipsnį!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Šitam bloge esu ne vieną ir ne du straipsnius skaičius šia tema. Ir žinai ką? Man patiko! Perspjovei kitas rašytojas, rašiusias šia tema! :) Patarimai nenuvalkioti, gavau daug naudingos informacijos. Ačiū. Patiko rašymo stilius. Radau šiek tiek klaidelių, bet jos akių per daug nebadė. Spaudžiu visas 3 reakcijas ir sėkmės. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai naudingas straipsnis,paprastai ir aiškiai viskas pasakyta. Būtinai pasinaudosiu patarimais.:)))

  AtsakytiPanaikinti
 4. Greta - Mano probliama tokia pati! Tad manau parašysiu kokį mažą straipsnelį apie šią didelę problemą :)
  Gintarija, Liucija - Aiū labai :)

  AtsakytiPanaikinti