ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

"Sportuokime drauge"

Sveikos! Ar vis dar pamenate prieš porą savaičių skelbtą rubriką "Sportuokime drauge"? Jeigu ne - šiandien ją priminsiu ir paskelbsiu pirmųjų dalyvių laiškus. Jų kol kas gavau tik du. Žiūrim ką turim! :)

PIRMOJI DALYVĖ - AGOTA:

 "Sveika, Simona. Dalyvausiu rubrikoj.Noriu truputuką pilvuką plokštesnį padaryt, nes vasara - o jis nekaip atrodo... :D Dar kojytes padailinsiu, tai darysiu važinėdama dviračiu. O pilvui atsilenkimai, turiu tokį grafiką. ;) Iki liepos noriu tai padaryti, nes liepą laukia pajūris ir noriu gražiai atrodyt. :D :) Taip pat plaukiosiu ir truputį bėgiosiu. Bet labai nedaug, nes rudenį buvau išsisukus koją ir dar baisoka daug bėgioti. :) Dabar sveriu apie 42 - 47 :("


Agotos grafikas

ANTROJI DALYVĖ - INGA:

"Sveika, turbūt pritrūko motyvacijos, tad nusprendžiau dalyvauti rubrikoje. :) Taigi, mano tikslas: padailinti pilvą, kad jis būtų gražus ir plokščias, gal net pradėtų matytis šiek tiek presas. :) O tikslo sieksiu darydama įvairius pratimus pilvo presui, bei stengiuosi sureguliuoti mitybą. c:"Nepamirškite, kad visą laiką jūs taip pat galite siųsti man savo laiškus ir nuotraukas. Kaip tai padaryti, sužinosite  ČIA. O kitame šios rubrikos straipsnyje, skaityk ir sužinok, kaip merginoms sekasi siekti savo užsibrėžto tikslo. 

Iki susitikimų!
Simona Š.
DALINTIS:

2 komentarai:

* Gintarija * rašė...

Žadėjau prisijungt. Jooo, pažadukas ir likau. Dar yra galimybė? :D O šiaip, šanuolės, kad stengiatės!!! :)))

^^ Simona ^^ rašė...

Taip, yra. :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google