"Sportuokime drauge"

Sveikos! Ar vis dar pamenate prieš porą savaičių skelbtą rubriką "Sportuokime drauge"? Jeigu ne - šiandien ją priminsiu ir paskelbsiu pirmųjų dalyvių laiškus. Jų kol kas gavau tik du. Žiūrim ką turim! :)

PIRMOJI DALYVĖ - AGOTA:

 "Sveika, Simona. Dalyvausiu rubrikoj.Noriu truputuką pilvuką plokštesnį padaryt, nes vasara - o jis nekaip atrodo... :D Dar kojytes padailinsiu, tai darysiu važinėdama dviračiu. O pilvui atsilenkimai, turiu tokį grafiką. ;) Iki liepos noriu tai padaryti, nes liepą laukia pajūris ir noriu gražiai atrodyt. :D :) Taip pat plaukiosiu ir truputį bėgiosiu. Bet labai nedaug, nes rudenį buvau išsisukus koją ir dar baisoka daug bėgioti. :) Dabar sveriu apie 42 - 47 :("


Agotos grafikas

ANTROJI DALYVĖ - INGA:

"Sveika, turbūt pritrūko motyvacijos, tad nusprendžiau dalyvauti rubrikoje. :) Taigi, mano tikslas: padailinti pilvą, kad jis būtų gražus ir plokščias, gal net pradėtų matytis šiek tiek presas. :) O tikslo sieksiu darydama įvairius pratimus pilvo presui, bei stengiuosi sureguliuoti mitybą. c:"Nepamirškite, kad visą laiką jūs taip pat galite siųsti man savo laiškus ir nuotraukas. Kaip tai padaryti, sužinosite  ČIA. O kitame šios rubrikos straipsnyje, skaityk ir sužinok, kaip merginoms sekasi siekti savo užsibrėžto tikslo. 

Iki susitikimų!
Simona Š.

2 Komentarai

  1. Žadėjau prisijungt. Jooo, pažadukas ir likau. Dar yra galimybė? :D O šiaip, šanuolės, kad stengiatės!!! :)))

    AtsakytiPanaikinti