"Sportuokime drauge"

Sveikos! Prieš keletą dienų, skelbiau rubrikos "Sportuokime drauge" pirmąsias dalyves ir jų laiškus. Po paskelbimo, sulaukiau dar trijų merginų dalyvavimo šioje rubrikoje. Skubu pristatyti jų laiškus ir nuotraukas.

TREČIOJI DALYVĖ - SIMONA D. 

"Sveika! Nusprendžiau ir aš dalyvauti rubrikoje, ir pasiekti savo užsibrėžto tikslo. Kadangi dabar vasara, ir einant prie ežero mano pilvukas nelabai gražiai atrodo, tai nutariau jį pagražint. Šiek tiek pamažint ir šiek tiek pilvo preso. Susikūriau savo programą pagal šitą video:
viską darau taip kaip priklauso kiekvieną dieną. Ir dar darau atsilenkimus (kasdien didinu po 5) Taip sportuosiu iki liepos mėnesio"


KETVIRTOJI DALYVĖ - UGNĖ

"Sveika, nusprendžiau prisidėti ir aš.:) Mano vardas Ugnė, man 13 metų.

1. Mano tikslas nėra numesti svorio, kadangi seniau supratau, kad skaičiukai nieko nesako, o vaizdas yra svarbesnis, tad ketinu stangrinti kūną, išryškinti kai kurias kūno linijas, ir padailinti presą bei kojas.

2. Kaip sieksiu? Nemėgstu grafikų ir užsibūti ties vienu dalyku, tad dabar (kol kas) vykdau Blogilates programą "June on fire", mąstau pradėti "insanity", taip pat kurį laiką bėgioju krosą, darau atsilenkimus ir pritūpimus."

Ugnės svoris ~52kg.


PENKTOJI DALYVĖ - KAMILĖ

"Sveika, Simona! Labai apsidžiaugiau kai pamačiau šią rubriką, nes dar kaip tik prieš kelias dienas aš ant savęs labai supykau: visą savaitę laikiausi griežtos dietos, kur skaičiavau kalorijas ir tą dieną leidau sau suryti didelę picą ir milžinišką pieno kokteilį! Negana to, vakare pas mane užsuko draugė ir mes sukimšome didelį traškučių pakelį. Grįžus ant savęs pykau, maniau, jog teks badauti, bet... Išmėginau bėgiojimą! Noriu padailinti pilvuką, liemenį ir kojas! Tai darau bėgiodama, šokinėdama per virvutę ir su labaaaai gera 42 dienų programa telefone „Caynix A6“. Tai pat bandau, bet nelabai gaunasi, sureguliuoti mitybą.."
Laukite kito šios rubrikos straipsnio, kuriame sužinosite kaip merginoms sekasi siekti savo tikslo. :)

P.S.: Nori prisidėti prie sportuojančių merginų? Spausk ČIA, sužinok daugiau apie šią rubriką ir dalyvauk!

Iki susitikimų!
Simona Š. 

1 Komentarai

  1. Kaip smagu, kad tiek daug paneliu prisidejo prie sio projekto! Linkiu sekmes visoms merginoms! :)

    AtsakytiPanaikinti