Stovykla buvo praėjo ir nebegrįš... kaip ją atsiminti?Sveikos!

Turbūt jau spėjote mane užmiršti, nes vienu metu išsisėmiau, buvo daugybė kontrolinių, šią savaitę važiavau į stovyklą.
Gal ir  keista, bet mūsų mokykloje stovyklos yra privaloma mokymo dalis (tad man mokslo metai baigėsi gegužės 24 dieną, šią savaitę belieka tik socialinė praktika). Per šią stovyklą supratau, kad tikrai čia grįšiu ir parašysiu, kad ir trumpą straipsniuką apie stovyklas.


Stovykla prabėgo... ir nebegrįš. Norisi tarsi kažką parsivežti tartum prisiminimą, kad galėtum prisiminti ir sugrįšti. O ką gi galime parsivežti? Prieš išvažiuojant pasiimk sąsiuvinį. Visos stovyklos metu galėsi rašyti dienoraštį. Jame galėsi atsiverti, pasakoti išgyvenimus, jausmus ir kas įvyko tądien. Grįžus bus smagu prisiminti.


 Išvažiuojant įsidėk fotoaparatą. Stenkis kuo mažiau fotografuoti medžius ir panašiai. Fotografuok žmones, pasidaryk kuo linksmesnių fotografijų. Bus smagu.
 Stovyklose dažniausiai būna visi suskirstyti į vienokias ar kitokias  grupes. Dažniausiai yra gaunama grupės skiriamoji atributika (kepurės, skarelės), naudojama pastoviai. Prieš išvykstant susirink kuo daugiau parašų nuo skirtingų žmonių ir tai bus tau atsiminimas.


 
Taip pat gali pasiimti ir net paprastą knygutę ir paprašyti, kad visi brūkštelėtų po kokią nors mintį, palinkėjimą arba tiesiog savo vardą.


Galiausiai - pats turbūt juokingiausias patarimas. Išvažiuojant iš stovyklos pasiimk kokį nors daiktą (kartą aš su draugais pasiėmėme bulvę).
 Tai tiek šiandien.
Linkiu kuo daugiau prisiminimų ir kuo smagiau praleisti vasarą :)

Iki kito karto,
Kotryna :)

7 Komentarai

 1. Kaip ir neisbaigtas straipsniis, nors tema ir nieko, bet man nelabai kazkaip. Beje tu su inga sukurei bloga girdejau, gal galetum linka numesti? Tiesiog idomu:)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ir dar viena pastabele: straipsnio pradzioje nerasyk laiskeliu, jei kazkas komentaruose paklaus, del ko taip seniai negirdėta esi, tai tuomet ir galėsi apie savo asmeninį gyvenimą papasakoti:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Turiu pasiūlymą !! (Rašau čia nes nežinau kur kreiptis): čia del tu reakcijų (patiko, ačiū ir naudinga). Kodel ne padarius ir nepatinka laukelio? Manau butu gerai, kad zinotumete kitu reakcijas ne vien is komentaru. Ne visi nori juos rašyti ir argumentuoti savo nuomone. Pasiūlymas tik:]

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tema lyg ir buvo išpildyta, bet.. man asmeniškai kažko pritrūko.. Labai greitai viskas susiskaitė ir norėjosi daugiau.. Šaunu, kad išskyrus vieną gramatinę klaidelę, jų daugiau nebuvo. :) Pritariu Agnei, kad įžangoje tikrai nereikia visokių atsiprašymo laiškelių, tai galima parašyti bloge esančiame chat'e. :)Straipsnis tikrai naudingas, tad šią reakciją ir spaudžiu. :) Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Grazus straipsniukas tik labai trumputis. Norejosi, kad butu ilgesnis ir labiau ispletotas. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Agne, taip, bet kol kas dar nemesiu, nes čia gali atrodyti kaip reklama + pasiruošiamieji darbai dar nepabaigti.

  Sutinku su visomis, kurios sakė, kad straipsnyje kažko trūko. MAN PAČIAI TAIP PAT KAŽKO LABAI LABAI TRŪKO!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Pritariu anonimui, jog reikėtų laukelio nepatinka. :) O apie straipsnį... Neprilipo jis man. Niekam neįdomūs atsiprašinėjimai, kartojuosi 1000 kartą, jog skaitytojas laukia straipsnio, o ne tuščių žodžių, čia tik pastabėlė į ateitį, kad nereikia apie save rašyti straipsnio pradžioje. Sorry, bet tikrai neįdomu ;D O šiaip temą pati tai nebloga, neblogas dizainas, rašymo stilius, paveiksliukų įkėlei. :)Naudingi patarimai. Tik įžanga tikrai nieko gero. Jei neturi idėjų gerai įžangai ar pabaigai, pavartyk žurnalus, pažiūrėk, kaip tos srities "specai" jas rašo. Straipsnis pusė velnio, tik tema galėjo būti labiau išpildyta. O ir pavadinimą galėjai parinkti kokį nors įmantresnį. Atsiprašau už kritiką, kurios šįkart iš manęs daug, bet, manau, tau ji bus tik į naudą. Spaudžiu naudinga.

  AtsakytiPanaikinti