ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Sugrįžimas


                      Simona S.

                      Sveikos visos ir sveiki visi. Taigi. Nežinau nuo ko pradėti. Kaip ir supratote aš grįžau. Jei kas manęs neprisimena arba apskritai nežino, prisistatysiu.
                      Esu Simona Skiotytė, keturiolikmetė paauglė. Nežinau kaip save apibūdinti, nors dažnai ir daug kam sakau, jog mane atitinka metafora – „Tyli kiaulė gilią šaknį knisa“. Nors toli gražu nesu kiaulė, tačiau esu mąstytoja, todėl man bus sunku suregzti straipsnį apie grožį, madą ar tai kas vyksta žmogaus išorėje. Nors apie plastikos chirurgija parašyti būtų visai įdomu, nors net noras keisti kažką savo išvaizdoje, iš tiesų kyla iš žmogaus vidaus. Taigi, kas nepažįsta mano rašymo stiliaus ir temų, pasakysiu – su manimi jūs galėsite bandyti leistis į savo vidinį pasaulį, tyrinėti tai kas mistiška ir atrasti kai ką kitokio.
                      Ačiū už jūsų dėmesį.
                      Su meile,
                      S.S.DALINTIS:

2 komentarai:

Kotryna Šlepetytė rašė...

su tavim turiu daug bendro :)

* Gintarija * rašė...

Sveika sugrįžus. Sėkmės :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google