Interviu su neseniai konkurse geriausia savaitės stilistė/dizainerė tapusia nugalėtoja


Sveiki! Tikiuosi vis dar pamenate piešinių konkursą – Geriausia savaitės stilistė/dizainerė. Po kiek laiko pasirodė ir mano straipsnelis su rezultatais. Kaip buvau ir pažadėjusi, Justinai dovanojame interviu. Nors ir buvo kilęs šioks toks nesusipratimas, pasijutau tikrai nejaukiai, tačiau mes greitai jį išsiaiškinome. Savo pateiktuose konkursuose niekada nedraudžiau naudotis pagalbinėmis priemonėmis tokiomis kaip internetas ar panašiai. Justina pripažino, kad galbūt nelabai buvo sąžininga kitų atžvilgiu kai ką „nukopijuoti“. Mergina nepaisant visko surinko daugiausia Jūsų balsų, todėl būtų nesąžininga ką nors keisti, o tik pripažinti laimėtoją. Taigi, manau, nieko nelaukę, imkime ir apžvelkime interviu.

Ką tavo gyvenime reiškia piešimas?
Ar dažnai tuo užsiimi?

Piešimas mano gyvenime? Man tai malonus laiko praleidimas. Galiu tai pavadinti vienu žodžiu - hobis. O užsiimant hobiu, jautiesi laimingas. Štai ką man reiškia piešimas. Užsiimti piešimu labai dažnai pritrūksta laiko, ypač dabar - vasarą, bet stengiuosi kuo dažniau į rankas paimti pieštuką (šypsosi).

Koks piešimo stilius labiausiai patinka?

Aš mėgstu naujoves. Niekada "neužsibūnu" ant vieno stiliaus. Bet, ko gero, labiausiai patinka tapyba.

Ar domiesi mada, galbūt nori sieti savo ateitį su ja?

Žinoma, kad domiuosi, bet per daug to nesureikšminu. Pirmenybę teikiu patogumui, vėliau kokybei ir galiausiai - išvaizdai.
Dėl ateities bijau spėti. Manau likimas viską parodys (šypsosi).

Turi savo stilių? Kaip stengiesi išsiskirti?

Sunku būtų mano stilių kaip nors įvardinti. Manau mano stilius artimiausias hipsterių subkultūrai. Visada stengiuosi išsiskirti iš minios, o tam užtenka ilgų žalių batų, ryškios skarelės ar kito akį rėžiančio akcento.

Kaip Justina ir minėjo, iš jos piešinių galime tik patvirtinti - tapyba, jos stilius.

Jei ne paslaptis, kiek laiko praleidi prie veidrodžio? Kokia tavo
grožio paslaptis?

Jeigu ne mano plaukai prie veidrodžio, ko gero, nepraleisčiau nė dviejų minučių, Galbūt nustebsit, kad penkiolikmetė paauglė nė kiek nesidažo (juokiasi). Grožio paslaptis labai paprasta: ŠYPSENA (šypsosi).

Dalyvauji piešimo konkursuose? Ar dažnai tenka skinti pergalę? Nenusivylei?

Dažniausiai piešiu savo malonumui, bet ne retai manęs paprašo sudalyvauti kokiam konkurse. Pergalė, tai retas reiškinys. Esu vieną kartą užėmusi 1 - ąją vietą, bet tik vieną kartą. Nenusiviliu, galbūt, tai dar labiau mane paskatina tobulėti.Vis dėl to manau, kad kažkoks stilius, mados blykstė, žmogaus apranga kada nors yra tave nustebinę. Taigi, kas paliko didžiausią įspūdį?

Ko gero, kaip ir visus, mene labiausiai nustebino pop dievaitės LADY GAGOS stilius. Tai tikrai nauja "bomba" muzikos ir madų pasaulyje. (Ar pastebėjote, kaip po jos išpopuliarėjimo pasikeitė kitų žvaigždžių stilius? (juokiasi) )

Kokia veikla tavo gyvenime svarbiausia?

Kaip mūsų visų tėvai sakė, sako ir sakys - svarbiausia mokslai. Bet manau tai per daug išpūstas reikalas. Mano gyvenime svarbiausia veikla - siekti tobulumo (sporte, moksle, bendravime ir pnš.)


Ir pabaigai, ko palinkėtum mūsų skaitytojoms?

Na ko aš galiu palinkėti? ŠYPSOKITĖS IR BŪKIT LAIMINGOS (šypsosi)!

Ačiū Justinai  pokalbį!


Štai toks interviu su šia žavia menininke. Justina yra tikrai labai įdomi asmenybė ir aš be galo džiaugiuosi, kad pasitaikė proga paimti iš jos interviu. Ji taip pat pasidalino savo piešiniais kuriuos čia galite ir pamatyti. Justinos atsiųsti darbeliai, taip pat manau, tikrai įrodė, kad Justina buvo verta laimėti. Dar kartą dėkojame Justinai už pokalbį ir linkime sėkmės jai siekiant savo tikslų!

 

11 Komentarai

 1. tikrai gražūs darbai ir puikus interviu ^o^ !

  AtsakytiPanaikinti
 2. Iš tiesų, Justina labai kūrybinga ir talentinga asmenybė. Labai patiko jos atsakymai, buvo daug protingų minčių. Interviu taip pat patiko. Šaunuolė, Justina, šaunuolė, Nijole! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. OHO, nu super! Tiek pats interviu labai gerai paimtas Ūįdomūs klausimai), tiek mergina, jį davusi, įdomi asmenybė. Man labai labai patiko, puikiai. :) Išdėstymas tobulas. Ačiū už tokį akiai ir širdžiai mielą straipsnį, sėkmės :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Interviu geras, nes jį padarė laaabai gera rašytoja su šiltu žmogumi :) Piešiniai - super! :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Gintarija, Simona ACIU! Malonu, kad patiko! :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Piesimas ir tapyba yra du skirtingi dalykai.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai labai gražūs piešiniai!!! :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. beveik visi darbai kopijuoti ir dar nelabai kaip

  AtsakytiPanaikinti
 9. Labai labai ačiū. Kaip malonu pamatyti savo interviu ir paskaityti tokius širdžiai mielus komentarus. Anonimas, kuris sakė, kad piešimas skiriasi nuo tapybos yra teisus. Na, visiem pasitaiko klaidų :) Na, o kito anonimo pasisakymą sunku komentuoti. Taip, kai kuriuos aš radau internete, man jie labai patiko, todėl persipiešiau. Kyla toks jausmas, kad esu kažkokia nusikaltėlė ar pnš. juk neesu profesionali dailininkė :D o ar gražiai ar ne - spręsti jums :)

  AtsakytiPanaikinti