ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Sveikiname AGOTĄ! :)

Laaabas rytas, TD skaitytojai! O rytas iš ties gražus, ar ne? Paukštelis man šiandien pačiulbėjo, jog viena mūsų rašytojų švenčia savo gimtadienį! :) Tai - AGOTA! Skubame ją pasveikinti.. :)

Agota,

Linkiu Tau iš savo gyvenimo, skinti tik pačius gražiausius žiedus. Gyvenk taip, kad kas nors lauktų, kad būtų pas ką skubėti, kad kas paguostų, vardu pašauktų, kad akys, o ne žvaigždės šviestų tau gyvenimo kely.. Nepabėk iš TD komandos ir dar ilgai džiugink mus savo straipsniais! :) 


Ko Agotai norėtumėte palinkėti Jūs? Komentaruose parašykite savo palinkėjimą! :) 

Iki susitikimų!
Simona Š. 
DALINTIS:

3 komentarai:

Agota Valanciute rašė...

Kaip faina!!!! Ačiū jums labai :***

Aqilė rašė...

Prisidedu prie sveikinimų :)

* Gintarija * rašė...

Su gimtadieniu!! Daug tau visko, visko! :p*

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google