ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Nagai vasariniai... :)


Sveikinu jus visas su vasara!!! :) Pagaliau jos sulaukėme, o atrodo reikėjo taip ilgai laukt... ;) 
 Sugalvojau, kad šiandien labai labai trumpai parašysiu apie nagus. Vasara - norisi puoštis, gražiai atrodyti, įdegti... Tad manau gražus manikiūras taip pat ne pro šal. :) Jei moki pati dailintis nagus - pirmyn, jei nelabai, geriau žygiuoti pas šios srities specialistę. :) Ją rasi kiekviename mieste.
Taigi, nežinai kokių nagų norėtum kas tau tinka?
Manau egzotikos mėgėjoms tiks palmės, gaivios spalvos.
Merginoms kurios labai myli kaimo turizmą ir kaimą - gyvūnai, bitutės, skruzdelytės ar sodo gėrybės. Atrodo labai vaikiška ar ne? Bet juk vasarą galima išbandyti viską, ko tik norisi. Vasara - linksmybių, atradimų ir bandymų metas.
O prisiekusioms miestietėms tiktų elegantiški raštai, taškeliai, juostelės, gyvūnų raštai.
Taip pat manau, kad kiekvienam metų laikui, kiekvienai progai tinka paprastas prancūziškas manikiūras. :) Jis labai mielas, gražus ir nesunkus.
Visada reikia eksperimentuoti ir nebijoti, kad nepavyks - taip įdomiau gyventi.
:)O dabar pora patarimų, pamokėlių -> Kaip pasidaryti nagus - bitutes , Kaip pasidaryti nagus - braškes , Nuostabūs nagučiai , Labai mieli taškučiai
Radau laaabai daug DIY įdėjų nagams, bet visų juk neįkelsiu. :D
Taigi keletas jų, tų kurios tiktų vasarai:
O pabaigai prašau atsakyti apie testus ;) -> apklausa apie testus. :)
                                           Ačiū, kad skaitėt. Iki :*
                                                   Agota ;)

DALINTIS:

2 komentarai:

* Gintarija * rašė...

Tema man patiko, tik galėjai išplėtoti labiau temą, radau gramatinių klaidų, kas badė akis, kableliai ypač. Trūko jų. :) Bet manau šioje vietoje dar patobulėsi. ;) Norisi tik tvarkingesnio išdėstymo būtent ties tekstu. Spaudžiu patinka ir naudinga. :)

Simona :)* rašė...

Pritariu Gintarijai, norėjosi, kad būtų labiau išplėtota. Straipsnis patiko, bet labai akį rėžė pavadinimas. Manau, kad pavadinimas turėtų būti "Vasariniai nagai", o ne atvirkščiai. Taip pat siūlyčiau pavadinime niekada nedėti smailų. :) O šiaip, giriu už pastangas! :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google