Nagai vasariniai... :)


Sveikinu jus visas su vasara!!! :) Pagaliau jos sulaukėme, o atrodo reikėjo taip ilgai laukt... ;) 
 Sugalvojau, kad šiandien labai labai trumpai parašysiu apie nagus. Vasara - norisi puoštis, gražiai atrodyti, įdegti... Tad manau gražus manikiūras taip pat ne pro šal. :) Jei moki pati dailintis nagus - pirmyn, jei nelabai, geriau žygiuoti pas šios srities specialistę. :) Ją rasi kiekviename mieste.
Taigi, nežinai kokių nagų norėtum kas tau tinka?
Manau egzotikos mėgėjoms tiks palmės, gaivios spalvos.
Merginoms kurios labai myli kaimo turizmą ir kaimą - gyvūnai, bitutės, skruzdelytės ar sodo gėrybės. Atrodo labai vaikiška ar ne? Bet juk vasarą galima išbandyti viską, ko tik norisi. Vasara - linksmybių, atradimų ir bandymų metas.
O prisiekusioms miestietėms tiktų elegantiški raštai, taškeliai, juostelės, gyvūnų raštai.
Taip pat manau, kad kiekvienam metų laikui, kiekvienai progai tinka paprastas prancūziškas manikiūras. :) Jis labai mielas, gražus ir nesunkus.
Visada reikia eksperimentuoti ir nebijoti, kad nepavyks - taip įdomiau gyventi.
:)O dabar pora patarimų, pamokėlių -> Kaip pasidaryti nagus - bitutes , Kaip pasidaryti nagus - braškes , Nuostabūs nagučiai , Labai mieli taškučiai
Radau laaabai daug DIY įdėjų nagams, bet visų juk neįkelsiu. :D
Taigi keletas jų, tų kurios tiktų vasarai:
O pabaigai prašau atsakyti apie testus ;) -> apklausa apie testus. :)
                                           Ačiū, kad skaitėt. Iki :*
                                                   Agota ;)

2 Komentarai

  1. Tema man patiko, tik galėjai išplėtoti labiau temą, radau gramatinių klaidų, kas badė akis, kableliai ypač. Trūko jų. :) Bet manau šioje vietoje dar patobulėsi. ;) Norisi tik tvarkingesnio išdėstymo būtent ties tekstu. Spaudžiu patinka ir naudinga. :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Pritariu Gintarijai, norėjosi, kad būtų labiau išplėtota. Straipsnis patiko, bet labai akį rėžė pavadinimas. Manau, kad pavadinimas turėtų būti "Vasariniai nagai", o ne atvirkščiai. Taip pat siūlyčiau pavadinime niekada nedėti smailų. :) O šiaip, giriu už pastangas! :)

    AtsakytiPanaikinti