ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Tai kažkur matyta - dežavu.


Dežavu - prancūziškas žodis, pažodžiui reiškiantis kažkur jau matytas.
Vertimas viską ir pasako: dežavu yra iliuzija apie prisimenamus vaizdus bei įspūdžius, nors jie yra matomi pirmą kartą.

Tumblr_mdqwuzij7s1rjs6s3o1_500_largeMokslininkų paskaičiavimais šį keistą reiškinį patiria apie 70 procentų planetos žmonių ir šį jausmą dažniausiai išgyvena 15 – 25 metų žmonės.Tyrėjai mano,jog šis  jausmas tvirtai susijęs su laiko skilties epilepsija. Keisčiausia, jog šis jausmas yra patiriamas visiškai banaliose ir eilinėse situacijose. Pavyzdžiui, Jus laiptinėje aplojo šuo, senelė pievoje išbėrė kriaušes ar tarkim, einant gatve iš geltonos mašinos Jums nusišypsojo vaikas. Atrodo,tarsi nieko ypatingo nebūtų įvykę,bet po keleto sekundžių Jūs suvokiate,kad esate jau tai patyrę. Dažniausiai tvirtinama,jog patiriant dežavu mes prisimename praėjusiame gyvenime įvykusį momentą,taip pat dežavu reiškinio versija kildinama iš mūsų sapnų ir kai kurie mokslininkai laikosi olandų Hermano Sno ir Dono Linszeno pasiūlytos teorijos. Jie tvirtina, kad suvokimo ir prisiminimų principas veikia panašiai kaip hologramos.Deja, šios hipotezės nėra patvirtintos. Net gana ilgą laiką šį reiškinį bandę išsiaiškinti mokslininkai negali prieiti išvados.
r

Kas tiesa,o kas ne - vis dar neaišku. Dabar Jūs vis dar galite tai apmąstyti patys :)


Straipsnis trumpas, bet gal bus naudingas.

Jūsų Eglė.

DALINTIS:

2 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Interesting...

Ingaa:> rašė...

Straipsnio tema ir pati mintis patiko. Tačiau straipsnis neišbaigtas, norėtųsi kažko daugiau.

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google