TD blykstė: Lucy Hale

Sveiki! Su Jumis sveikinasi nauja Teenage Dreams blogo rubrika "TD blykstė" . Tai rubrika apie įžymybes, jų gyvenimą, stilių, talentus, pasiekimus ir ... ne tik pačią geriausią jų gyvenimo pusę - nuopuolius, skandalus ir patirtus fiasko. Šį kartą į mūsų akiratį pateko garsioji paauglių serialo "Jaunosios melagės" aktorė Lucy Hale. 


TRUMPAI APIE LUCY HALE
~ Pilnas vardas - Lucy Kate Hale
~ Amžius - 24 metai;
~ Gimtadienis - birželio 14 d.
Ūgis - 157 cm, svoris - 53 kg;
~ Gyvena Beverli Hils'e, JAV;
~ Mėgstamiausia spalva - rožinė;
~ Profesija - aktorė ir dainininkė;
~ Santykiai - neįsipareigojusi;
~ Zodiako ženklas - dvynys.Lucy Hale 2003 m.

PRADŽIŲ PRADŽIA
Pirmą kartą televizijoje mergina pasirodė 2003 m. dalyvaudama muzikiniame projekte "American Junior", kurį, beje, ir laimėjo. Vėliau kaip svečias pasirodydavo  tokiose laidose kaip "Dreikas ir Džošas", "Kaip aš susipažinau su jūsų mama", Disnėjaus  kanalo šou "Waverlio burtininkai".AKTORINĖ KARJERA
Pradėjusi nuo paprastų vienkartinių vaidmenų įvairiuose televiziniuose šou, Lucy Hale su laiku gaudavo vis rimtesnių pasiūlymų. Sėkmingiausias iki šiol - 2009 m. pabaigoje gautas Arijos Montgomery vaidmuo "Jaunosiose melagėse", už kurį mergina gavo net 5 apdovanijimus. 2011 m. Lucy gavo pagrindinį vaidmenį filme "A Cindarella story: once upon a song".


MUZIKINĖ KARJERA
Lucy Hale yra ne tik aktorė, bet ir dainininkė, muziką  ji apibūdina kaip savo pirmąją meilę. Mergina atlieka Country ir Pop rock stiliaus muziką. 2011 m. vaidindama filme "Cinderella story: once upon a song", ji atliko net 4 dainas. 2012 m. birželį pasirašė kontraktą su "Hollywood Records". 2013 m. antroje pusėje turėtų pasirodyti pirmasis jos albumas. 
LUCY HALE IR "JAUNOSIOS MELAGĖS"
Kaip bebūtų, labiausiai Lucy Hale išgarsėjo gavusi vaidmenį paauglių seriale "Jaunosios melagės" (ang. "Pretty Little Liars"), kuriame ji atlieka paauglės Arijos Montgomery vaidmenį. Atrodo, gyvenimas teka įprasta vaga, kai netikėtai mergina užklumpa savo tėtį su meiluže. Po kurio laiko paslaptingomis aplinkybėmis nužudoma viena jos geriausių draugių, ji metams išvyksta į Aliaską. Grįžusi įsimyli vaikiną, kuris, kaip vėliau paaiškėja, tampa jos anglų kalbos mokytoju. Be viso to, ją, kaip ir jos kitas geriausias drauges ima persekioti paslaptingasis "A", žinantis visas, netgi pačias nešvariausias merginų paslaptis. Daugiau apie serialą.


MEILĖS FRONTAS 
Lucy  niekada negarsėjo kaip vaikinų medžiotoja. Per gyvenimą ji turėjo tik  3 rimtas draugystes.     Su pirmuoju vaikinu - aktoriumi Deividu Henriu - ji pradraugavo du metus ir keturis mėn. Su antruoju - muzikantu Alexu Maršalu - jos draugystė truko metus ir keturis mėnesius. Trečiasis ir paskutinis vaikinas - aktorius Krisas Zylka. Su juo draugystė truko 6 mėnesius. Kai Lucy Hale nutraukė judviejų santykius, Krisas savo pyktį liejo internete.

 


LUCY HALE STILIUKAS:


PLAUKAI

Lucy Hale plaukai dažniausiai būna palaidi, tačiau ji nevengia jų susirišti.  Kaip atrodo gražiau - spręsti Tau!


Pirmoje nuotraukoje Lucy plaukai tiesūs, užkišti už ausies. Taip visuomet patogu su draugėmis išeiti į miestą. Antroje nuotraukoje jos plaukai surišti į netvarkingą, tačiau žaisimingai atrodančią kasą. Su tokia subtilia kasa gali drąsiai eiti į miestą ar mokyklą. Pažvelgus į trečią nuotrauką akivaizdu, jog mergina nevengia plaukų nei susirišti, nei juos palikti palaidus - randa aukso viduriuką.  Lucy toks variantas tinka, bet šį šukuosena skirta ne visoms. Merginą  akivaizdžiai pajaunina susegti tiesaus kirpimo plaukai. Šitaip surištais plaukais ji tiesiog spinduliuoja jaunyste. Penktoji nuotrauka - banguoti plaukai ir nuoširdi šypsena. Paprastas variantas, kurį pasirinkusi Lucy atrodo puikiai. 

DRABUŽIAI

Lucy Hale nėra viena tų Holivudo žvaigždučių, kurios nuolat seka madą ir moka didžiulius pinigus už dizainerių siūtas sukneles. Aktorė prisipažįsta, kad dažnai jas išsinuomoja vienam vakarui. Pats įžymybės stilius yra šiek tiek permainingas. Vieną dieną galima ją išvysti  tarsi ką tik nulipusią nuo podiumo, apsivilkusią trumpą, gražią suknelę. O kitą dieną ji gali apsivilkti džinsus ir visiškai nemadingą megztuką. 
7 Komentarai

 1. Puikus, tvarkingas, įdomus straipsnis, labai patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Puikus straipsnis ir puiki rubrika. To šiame bloge labai trūko. Šaunuolės, merginos, padirbėjot iš paties. Labai patiko išdėstymas, laba tvarkingas straipsnis, įdėta video, labai informatyvu, labai aukštos kokybės straipsnis. Taip ir toliau! O Lucy Hale - nuostabaus grožio. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Taip, pritariu, man irgi patiko , lauksiu kitu:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai patiko! Lauksiu daugiau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Gintarija stengėsi labiausiai, naktim sėdėdavom kartu, o ji ieškodavo informacijos ir plušdavo. Taigi manau daugiausia jėgų įdėjo Gintarija. Bet aš taaaaip džiaugiuosi, jog jums patiko! Visgi ir aš stengiausi :D Ačiū labai už komentarus! ^^

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ačiū. :) Greta - abi padirbėjom abi dėl straipsnio pasistengėm ir, kad įkvėpimas naktį ateidavo, tai čia jau nežinau kaip išėjo :D

  AtsakytiPanaikinti