Vasaros planai? Viskas tau!
Vasara – tai be galo nuostabus metų laikas. Tačiau vis dažniau, pasibaigus mokslo metams, išvedus trimestrus mums gali iškilti klausimas, o kaip vis dėl to praleisti vasarą. Taigi pasiaiškinkime, ką mes galėtume nuveikti..
 Sportas
Daugelis merginų jau rašė apie tai kaip puiku yra sportuoti ir pateikė įvairiausių pratimų. Būtent vasarą, nereikėtų atidėlioti mankštos, o tik leisti tave užplūsti tam įkarščiui. Užteks pabandyti kelias dienas pasimankštinti ir Jūs nenorėsite sustoti. Po mokslo metų būtent tai ir padeda atsigauti. Pagerėja savijauta, pakyla nuotaika. Kūnas išsivaduoja iš stingulio ir nuovargio kurį patiriate mokykloje tiek fiziškai, tiek emociškai. Sportuokite kuo daugiau – važinėkite dviračiu, žaiskite krepšinį, futbolą, mėtykite diską, žaiskite raketėmis, bėgiokite... Visko neišvardysiu ir nenupasakosiu kaip nuostabu yra pabusti ir išbėgti į lauką pabėgioti. Taip pat nepamirškite gerti daug vandens. Būtent vandens, o ne limonadą ar kitus gaiviuosius gėrimus kuriuose apstu sintetinių dažiklių.


Draugai
Patarčiau nepamiršti ir draugų. Juk būdama kartu su jais stiprini bendravimą ir įgyji kitų pasitikėjimą. Nuvažiuokite su geriausiomis draugėmis į paplūdimį. Prie jūros taip pat apstu sportinių užsiėmimų, taigi, ir su draugais pabūsi, ir fizinę formą gerinsi. Džiaukitės saulute kartu. Nepamiršk ir vakarėlių. Smagiai pasiausti draugų būryje visada puikus prasiblaškymo būdas. Be to susirasi naujų bendraminčių.


 Darbas
Tereikia noro, ir gali suderinti viską. Jei jau šią vasarą užsimanei padirbėti ir jau tikrai žinai, kad visą vasarą užsidirbinėsi pinigus, patarčiau neskubėti. Juk reikia palikti laiko ir sau. Juk jei visa pasinersi į darbą šiai vasarai, galop išseksi dar labiau nei per visus mokslo metus. O grįši į mokyklą visai nepailsėjusi ir prastos nuotaikos. Juk sakoma, gyvenkim kol mes dar jauni! Nepraleiskime progos.

 Šeima
Žinoma, nereikėtų kiaurą parą kiurksoti su draugais. Reikėtų nepamiršti šeimos ir rodyti savo artimiesiems kuo daugiau dėmesio. Juk per mokslo metus mokeisi ir turbūt artimieji tave matė pakankamai retai, taigi dabar jie be abejo norėtų kiek laiko praleisti ir su tavimi. Su mama iškepkite pyragą, padėk jai apkuopti namus. Tėčiui taip pat padėk. Su broliais, seserimis taip pat praleisk daugiau laiko. Su jaunesniais žaisk, juk jie tikrai per metus ne kartą prašė tavęs pagalbos, ar pažaisti kartu. Taigi šitam taip pat turi rasti laiko.


 Muzika ir puiki nuotaika
Klausykis muzikos! Juk kai tikrai nėra ką veikti yra geriau užsiimti pačia paprasčiausia veikla nei gadinti kam nors nuotaiką savo niurnėjimu. Rask laiko įsiklausyti į muziką. Ne vien „taškykis“ pagarsinus muziką tiek, kad net kaimynai girdi, bet ir įsiklausyk į žodžius, muziką, garsus... Jausiesi tikrai geriau jei vakarais po pusvalandį pasiklausysi muzikos.
 Savęs priežiūra
Nepamiršk palepinti savęs. Savo odos, plaukų, veido. Kadangi turime tris mėnesius galime eksperimentuoti su įvairiomis veido kaukėmis ir lengvais kremais. Tik jokiu būdu nepersistenkite! Per daug savęs neapkraukite, nenualinkite.

 Planuokite? Ką?
Juokauju, neplanuokite nieko. Vasaros neįmanoma suplanuoti. Ji be galo nenuspėjame, tokia kokia esi ir tu. Gali numatyti tik tai ką labiausiai nori veikti. Tarkim – vasarą būtinai turėsiu išmokti plaukti, ar nuvažiuoti į nuotykių parką. Jokiu būdų nieko neplanuokite, nes viskas bus perniek. Vasarą tikrai nesugebėsite laikytis nustatyto plano.

 

Taigi šiam kartui tiek. Vasara, kad ir kokia ji bebūtų, bus nuostabi. Smagios, šiltos ir nepamirštamos vasaros aš Jums ir linkiu! :)

4 Komentarai

  1. Ačiū! Už pasiūlytą veiklą :). Nes nieko įdomaus nesugalvoju, o tik sėdžiu prie kompiuterio :D. Puikus straipsnis, į viską atsižvelgta, šaunuolė! :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Atsiprašau, bet man nepatiko. Rašymo stilius labai keistas ir dėl to bent jau man sunkiai skaitomas straipsnis. Daug gramatinių klaidų, jso labai rėžė akį. Pliusas dėl paveikslėlių. Išdėstymas irgi nieko. Tik pačio straipsnio kokybė, mano manymu, žema. Kaip bebūtų, visada yra kur tobulėti ir tikiu, kad gali 10 kartų geriau! Sėkmės :)

    AtsakytiPanaikinti