Vengtini ženklai bei simboliai.Paauglių taip dievinami džemperiai ar įvairūs marškinėliai dažnai neapsiriboja minimalizmu. Dažniausiai ant jų puikuojasi įvairūs užrašai bei ženklai. Pirkdami rūbus ar net įvairius papuošalus, nesusimąstome ką gi galėtų reikšti vaizduojami dalykai. Tiesa,kartais juos žmonės naudoja kaip talismanus. Tik ar jie užtikrina gerą sėkmę?KELTŲ KRYŽIUS

Dievo Vodano atributas, simbolizuojantis tiltą į kitą pasaulį,aukštesnes energijos ir žinojimo įgijimą bei žmogaus harmoniją su visata. Skersinės sijos reiškia nematerialų pasaulį,statmena - fizinį bei žemiškąjį. Sijas jungia apskritimas, reiškiantis vienybę ir visumą. Keltų kryžius yra kilęs iš pagoniškų tikėjimų, o šiandien juo naudojasi neopagonys ir nacionalistai. Skustagalviai naudoja šį ženklą vietoj uždraustos svastikos. Yra „sukrikščioninta“ kryžiaus forma su pailginta apatine sija.
NERONO KRYŽIUS

„Sulaužytas kryžius“, „vištos koja“, pacifistų atpažinimo ženklas. Okultinis simbolis, propaguojamas kaip pacifistinių judėjimų emblema. Sulaužytas kryžius be apskritimo yra kovos su krikščionybe simbolis. Okultizme reiškia krikščionybės žlugimą, yra pagoniškas juodosios magijos ženklas, kuriuo naudojosi esesininkai. Satanistai naudoja šį ženklą per juodąsias mišias.


  
PENKIAKAMPĖ ŽVAIGŽDĖ

Ši pentagrama ( atkreipkite dėmesį jog viena viršūnė yra nukreipta ne į viršų,bet į apačią) yra juodosios magijos simbolis. Neretai vaizduojamas su ožio galva, kuri reiškia šėtoną ir kartu yra užgauli aliuzija į Jėzų Kristų kaip aukos ožį.Prie šio ženklo gali būti pridėta ir kitų su juo stipriai susijusių simbolių,pvz: 666 ,apverstas kryžius. arba hebrajiškos raidės.Du kampai į viršų – reiškia Liuciferio karalystę, du kampai žemyn – žmogus yra dievas. Kai kurios muzikinės grupės šį simbolį priėmė kaip sėkmės garantą.
ATLANTŲ ŽIEDAS

Vienas iš blogio veikimo, pavergimo ir nusigręžimo nuo Jėzaus būdų. Tai šiuo metu nepaprastai paplitęs amuletas. Anot jį populiarinančių lankstinukų, ženklas turįs didelę galią ginti ir saugoti nuo išorinės agresijos ir blogio, nelaimingų atsitikimų, vagysčių, taip pat nuo prakeikimų ir užkerėjimų. Visais šiais atvejais pasireiškia radiosteziniai-okultiniai negyvų daiktų bruožai.

YIN YANG

Reiškia priešingų jėgų pusiausvyrą: negatyvių ir pozityvių, balto ir juodo, gėrio ir blogio. New Age tvirtinimu, Dievas ir Liuciferis papildo vienas kitą, nes priešingos jėgos yra to paties dieviško asmens veikimas.


 SUSIPYNĘS KASPINAS
Susipynęs kaspinas reiškia  materialiojo pasaulio garbinimą , begalinio susijungimo su visatos galiomis simbolis,neabejotiną ryšį.KRYŽIUS SU KASPINU
Ženklas anch kilęs iš senosios Egipto kultūros, kur, kaip hieroglifas, reiškė gyvenimą, vaisingumą arba dievo-saulės atliekamą apvaisinimą. Buvo susijęs su mirties įveikimo vaizdiniais, dėl to atsirado pavadinimas „gyvenimo raktas“.Okulistinis ,seksualinio palaidumo ir paniekos skaistumui simbolis.Jis reiškia grįžimą prie senosios pagonybės, kuri praktikavo ritualinius lėbavimus, orgijas ir pan.


OŽKOS GALVA
Ožkos galva reiškia pasityčiojimą ir Kristaus. Dar suprantamas,kaip velnio ženklas/DRUGELIS BE ANTENŲ

Drugelis be antenų yra asmeninis ,,New age'' simbolis.


VIENARAGIS
Vienaragis - seksualinės laisvės simbolis: lesbietiškos meilės, homoseksualizmo, grupinio sekso ir pan


LAIMĖS MEDIS
Dauguma žmonių mano,kad šis ženklas nieko blogo nereiškia arba atneša gėrį ir laimę,tačiau jis reikia magiškas ir demoniškas galias.ANARCHIJA
Blogio simbolis. Anarchistinių organizacijų ženklas. Okultizme – chaoso simbolis.VISKĄ MATANTI AKIS

Šis simbolis priklauso Liuciferiui – pragaro karaliui.SATANISTŲ KRYŽIUS

Senovės romėnų simbolis, sumenkinantis krikščionybę ir Dievo dievystę.


LAUŽTA „S"

„Naikintojas". Buvo naudojama kaip nacių mirties dalinių narių ženklas.FENG SHU

Fetišizmo atmaina: taisyklių ir pažiūrų susiejimas su daiktu – stebuklinga lazdele, turinčia nuvyti piktąsias dvasias ir panaikinti „blogąją energiją".
 
SVASTIKA

 Svastika - Laužtas kryžius - senovės germanų ugnies simbolis. Hitlerininkų ideologijos ženklas.

SKARABĖJAS

Mėšlo vabalas, musių karalius. Senovės Egipte – reinkarnacijos simbolis. Taip pat yra Belzebubo (Šėtono) simbolis, okultikoje naudojamas prakeikimams. 


APVERSTAS KRYŽIUS

Peter's Cross.svgApverstas kryžius plačiai naudojamas satanizme.Čia jis reiškia aukštyn kojomis apverstą gėrį, išvirkščią dorovę, paneigtą tiesą. Jo reikšmė yra atvirkščia visoms krikščionybės ir kitoms vertybėms.Pamišimas tampa jų išmintimi, bjaurastis – grožiu, nuodėmė – dorybe, blogis – gėriu. Tam tikrose satanistinėse apeigose išreiškiamos tokios satanistinės vertybės, kaip žiaurumas, paleistuvystė ir t.t.


Taigi,dabar palieku Jus,kad susidarytumėtę nuomonę apie tai. Toleruoti ar ne - Jūsų sprendimas :)

Infromacijos šaltiniai: http://www.egzorcistas.lt 
www..mokslai.lt


P.S. Atsiprašau dėl nuotraukų bei teksto netvarkingo išdėstymo. Neįsivaizduoju kodėl visko negaliu gerai sudėlioti...

Tikiuosi,jog sudominau.
Jūsų Eglė.

7 Komentarai

 1. Straipsnis patiko, tema įdomi, bet jau su išdėstymu tikrai galėjai pasistengti.. Norėjosi tvarkingesnio straipsnio. Spaudžiu reakcijas "Patiko", bei "Naudinga". :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Geras, pas mus tikybos kabinete kabėjo plakatai su šiais ženklais. Šitas straipsnis labai patiko, spaudžiu visus mygtukus!^^

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ačiū už pagyrimus :)
  Dėl dizaino tikrai stengiausi,tačiau visas tekstas ,,šokinėjo'' ir negaliu suprasti kodėl...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai gera straipsnio tema ir labai gerai išpildyta! Dėl teksto, patikėk, pati kaskart plušu, kol išeina kažkokiu superduper būdu padaryti, kad tvarkingai atrodytų. Jei ką, kitą kartą paprašyk pagalbos rašytojų čiate. :) Pats straipsnis tikrai naudingas. Tik lietuvių kalboj nėra tokio žodžio "džemperis". Čia ateičiai. O šiaip, neskaitant dizaino, viskas gerai. Spaudžiu visas 3 reakcijas. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Hm. Ne visai teisinga informacija. Bet is tikruju gerai, kad supazindinai kvailokus paauglius, kurie nezino ka sitie senklai reiskia... Siaip geras straipsnis, nepaisant reiksmes del simboliu klaidu :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Na tokiu absurdu pamaciau, kad tik visiskai neismanantys debilai taip gali rasyti

  AtsakytiPanaikinti
 7. o nebuvo paprasčiau tiesiog nuorodą į mest?
  http://www.egzorcistas.lt/vengtini-zenklai
  tiesiog, panele, nukopijavai tekstą ir paviešinai :D ir paviešinai tik vieną nuomonę apie šiuos simbolius - neigiamą... o pabandyk paskaityt ne tik RKB fanatikų išvedžiojimus, bet ir mokslininkų, tyrėjų nuomonę bei išvadas. sėkmės ;)

  AtsakytiPanaikinti