2013 vasaros madingiausi spalvų deriniai.


Paskelbtos aštuonios gamtos tonų inspiruotas dvispalvių derinių idėjas,kurias pritaikiusi savo aprangoje atrodysi ne tik madingai,bet ir išsiskirsi iš minios.

1. Prinokusio apelsino ir rožinių tonų deriniai.
                                                                                    2. Turkio ir citrininių atspalvių deriniai.       3. Mėlynių ir alyvų kokteiliai.
                                                                                   4. Mėtų ir jūros žalumos kombinacijos.
 


 5. Smaragdinės ir sodrios mėlynos deriniai.                                       6. Pastelinės žalios ir dangaus mėlynos komplektacijos.


 7. Ryškaus raudonio ir sodrių violetinių atspalvių deriniai;                            8. Švelnių persiko atspalvių ir mandarino spalvos kombinacijos.


6 Komentarai

 1. Trumpas, bet naudingas straipsnis. Galėjai tik kiek labiau išplėtoti. Man labiausiai antras derinys patiko, nes dievinu turkio spalvą. Dar ir pirmas nieko. O šiaip, galėjai jei ne teksto, tai bent nuotraukų daugiau įdėti. :) Kaip bebūtų, nėra ką per daug ir plėtoti. Spaudžiu ačiū ir patiko, sėkmės tobulėjant :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Išties pritrūko rašytinės informacijos. Norėjosi, jog po spalvų deriniu, parašytum kaip kokius nors batelius su palaidine ar sijonu derinti. Na, manau supratai, jog norėjosi kažko daugiau, kadangi yra labai labai mažoka, tačiau linkiu sėkmės tolesniuose darbuose. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. nelabai man patiko šis tavo straipsnis. trūko informacijos. nepakanka vient tų paveiksliukų, reikėjo dar bent jau po porą sakinių pridėti prie visko.. :) ir išdėstymas man nelabai patiko. ;/ bet spaudžiu visas tris reakcijas vis tiek. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Visai patiko,tačiau norėjosi teksto. Bent po 3 sakinius prie kiekvieno derinio. Tačiau spaudžiu visas 3 reakcijas :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. man teksto visai nesinorejo- puikiai uzteko to, kas buvo:) man laaabai patiko, naudingas ir idomus straipsnis. ir kam tas tekstas? ka jus pacios parasytumete cia? viskas puiku, jauciu, kiek daug darbo idejai ieskodama nuotrauku. gal tik galima buvo padirbeti su izanga, bet siaip liuks:)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti