Aloha!


Moju jums ranka ir šaukiu: sveeeeeeikiMatau kiek čia kiekvieną dieną užbėga žmogeliukų, pasidairo ko nors naudingo arba tiesiog leidžia laiką. Iki šiandien ryto ir aš buvau tarp tų žmogeliukų, džiaugiausi atradusi įdomų blog’ą visagalio interneto sraute. Pagalvojau, aš irgi noriu rašyt!O tada patikrinau savo el – paštą ir... radau pakvietimą prisijungti prie TD! Bet šis straipsnis skirtas prisistatyti, ar ne..? Užteks sapalioti.
Kai reikia kalbėti apie save... na, tai sunku...
Aš Deimantė, gimiau Vilniuje prieš beveik keturioliką metų. Penktoje klasėje su mama išvažiavau gyventi į Londoną, bet kitais metais grįžau atgal mokytis internatinėje mokykloje Vilniaus lietuvių namai. Internate gyvenimas buvo audringas. Viskas labai panašu į tai ką matote filmuose, patikėkit. Ten turėjau nuostabią kambariokę Lilią, ji buvo pusiau totorė, pusiau rusė ir turėjo įvairių šaknų įvairiose šalyse; labai gerų draugų kurių nepamiršiu niekada. Deja, geri dalykai kada nors baigiasi. Pasirinkau mokytis Londone ir Lietuvoje nuotoliniu budu.. Ak, dvigubi namų darbai. Geriau einu paliūdėt kamputy. Juokauju. Mokslai man sekasi, planuoju studijuoti žurnalistiką, deja tik po kokių gerų penkių metų.
Klausausi roko muzikos ir dievinu knygas. Esu žiūrėjus ne vieną serialą ir labai juos mėgstu. The Vampire Diaries, Gossip Girl, Supenatural, House, Sherlock, The Carrie Diaries... Hm, net sunku visus prisiminti. Patinka ieškoti idėjų ir kiekvieną dieną rengtis vis kitaip. Myliu neformalus. Vieną pamačius galiu tiesiog imti ir strikinėti vietoj, nors ne, ne taip baisiai. Tačiau esu visiškai susipykus su menu. Nebent fotografuoti sekasi. Ak, nepamirškime matematikos! Tas žodelis iš m raidės yra pats didžiausias mano priešas. Mėgstu padėti žmonėms, tai daro mane laiminga, tad jei reikia patarimo, pagalbos ar šiaip draugijos, drąsiai rašykit (!), kontaktai apačioje.
Žodžiu, esu keistas ir nepastovus žmogus. Rašysiu apie viską.
Bet žmogučiau užuž ekrano... pss... ar galime dėl kai ko susitarti? Prašau (*iškilmingas įkvėpimas*), kad pasakytumėte ką manote apie mano straipsnius, galbūt radote kažkokių klaidų ar kažką turėčiau keisti? Tada kai netikėtai jums pries akis švystels kortelė su mano vardu nereikės raukytis. Šypsenos raukšlelės daug patrauklesnės…

Skype: hayzez
El – paštas: yes.love.hope.peace@gmail.com

6 Komentarai

 1. Kokia tu įdomi! Sveika atvykus ir sėkmės! : )

  AtsakytiPanaikinti
 2. Jau spėjom skaipe pakalbėti. Dar kartą sveika prisijungus, didelės sėkmės tau. O matematiką - ant laužo. :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tu toks mano žmogus :D
  Labai faina pasirodei. Sėkmės :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Man labai, labai patiko tavo prisistatymas. ;> Prieš metus bendravau su tavimi tai atsimenu, kad esi tikrai labai įdomus žmogus ir galima su tavimi kalbėti apie viską. :>

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ačiū, žmonės, palam leiskit baigti raudonuot :).

  AtsakytiPanaikinti