DIY - kniedžių karalystė!
Sveikos. Praeitame straipsnyje gavau pylos nuo Gintarijos, todėl šį kart iš karto einu prie reikalo. :)
Kniedės ir spygliai. Dabar laaaabai populiarus dalykas tarp jaunimo. Su kniedėmis ar spygliais galima atrodyti ir pašėlusiai, crazy stiliumi, ir elegantiškai. Priklauso nuo to, kur jie bus, ant kokio drabužio ar papuošalo. Šie papuošimai gali būti praktiškai visur. Ant batų, megztinių, palaidinių, kelnių, šortų, suknelių, sijonų, auskarų, apyrankių ir t.t.
Galima nusipirkti drabužių, jau su kniedėmis ar spygliais. Bet galima pasidaryti pačiai! Juk smagiau ir gali pasidaryti kaip tik nori. Tereikia nusipirkti kniedžių ar spygliukų.

Norint pasidaryti tokį telefono dangtelį reikia turėti priklijuojamų spygliukų ir klijų. Paimti dangtelį, ant jo patepti klijų ir uždėti spyglį. Galima daryti ne visą dangtelį, kiek tu nori. :)
Čia, reikia pradurti skylutes ir įverti kniedę, tada užlenkti jos kampukus ir viskas! 


Padailink savo maudymosi kostiumėlį! :)

Skylutes batuose, pradurti sunkiau.  Jei batai odiniai, dar sunkiau.  Gali paprašyti pagalbos stipresnio žmogaus.


Šis straipsnelis labai trumputis... Turbūt todėl, kad neradau daug idėjų su kniedėmis ar spygliukais... Bandžiau kelti nuotraukas iš video, bet neišėjo kažkodėl. O video net nekėliau, nes jums nepatinka. :) Šiaip buvau daug idėjų radus su kniedėmis video. Tai va. 
Rašykit į komentarus kokio norėtumėt kito DIY. Rūbų ar interjero? 

3 Komentarai

  1. Džiaugiuosi, kad kam nors visdar patinka mano straipsniai :))

    AtsakytiPanaikinti
  2. dėja, dizaineriai nebenaudoja metalo detalių savo draubužiuose ar aksesuaruose. Kniedės taip greit išpopulerėjo, o dar greičiau išėjo iš mados. Keista, kad tik dabar yra parašytas šis straipsins, nors turėjo būti maždaug prieš pusmetį. Nenoriu įžeisti rašytojos, bet kniedės jau nebepopuliarios...

    AtsakytiPanaikinti