DIY - neskubėkime pirkti!
Sveikos! Mane jau senai girdėjot... Buvau pajūryje, vasarojau, na, o dabar, grįžus, reikia kibti į darbus! Parašyti straipsnį! 
Simona ir Gintarija yra užsiėmusios su DIY rubrika. Aš gražiai paprašiau ir mane priėmė! :D Aš jums demonstruosiu drabužių, aksesuarų DIY. 
Tikiuosi patiks! (Nuotraukas ir video imu iš interneto)

Jei jau norime turėti daug ir gražių drabužių(to nori kiekviena mergina...), nebūtina juos pirkti ir laidyti šimtus litų. Pačioms, savo rankomis, pasidaryti gražių rūbų ir aksesuarų yra ne tik smagu, bet ir daug pigiau, įdomiau, originaliau, o dažnai ir gražiau! Tad nieko nelaukus, rodau jums, kokių grožybių galima
Kaip senus, nuvalkiotus ir atsibodusius marškinėlius pakeisti naujais, gražiais ir madingais? Labai paprastai, tiesiog pasistengti ir nenuteikti savęs, kad nepavyks!
Seni, paprasti marškinėliai? Ne bėda! Suknelė - gera išeitis!
Originalus pasirinkimas...
<3


 Pabodo įprasti džinsiniai šortai? Vienspalviai, su užlenkta apačia... Pasidaryk originaliau!
Nesunku ir gražu.

Galaxy!!!

Sweet!
Amerikos gerbėjoms.

Papuošalai ir aksesuarai iš parduotuvių, kurį nusipirkus gali sutikti dar 100 merginų su tokiais pačiais jau atsibodo? Pasidaryk pati!
Auskariukai kaip saldainiukai...Su tokiu net ir princesė sutiktų pasipuošti!


Na, nežinau, tikiuosi patiko, gal per mažai, bet... Kitą kartą bus daugiau! Prižadu!!! :)  


11 Komentarai

 1. Idėjos puikios, tačiau išdėstymas kliuvo, ypač pradžioje. Taip pat mano nuomone, prie nuotraukų galėjai parašyti ir ilgesnį komentarą ar savo žodžiais paaiškinti kaip pasidaryti vieną ar kitą drabužėlį. O šiaip straipsnelis man patiko, idėjų užteko. Spaudžiu visas tris reakcijas! Sėkmės! :))

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man nepatiko. Video nemėgstu žiūrėti, todėl geriausia yra normaliai pasidarbuoti ir aprašyti KAIP visa tai pasidaryti. Spėju, šitą straipsnį parašei per valandą. Nepatiko, spaudžiu tik ačiū

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nijole - dėkui! :))
  Anonime - ir vėl... Kai reikia pasakyt trūkumus - anonimas... Ne, parašiau ne per valandą, kiekvieno skonis skirtingas, ir kad tu nemėgsti video žiūrėti, tai juk ne visi mėgsta, kiti mėgsta...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Idėjos ir straipsnis patiko :)Pritariu Nijolei, kad komentarai galėjo būti ilgesni :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man irgi nepatinka video - todėl siūlau geriau kelti nuotraukas. Peržiūrint video spraktelk PrtScSysRq svarbiausius momentus, taip visiems bus patogiau ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Na, gerai ;) kitam DIY video nebus! :) dėkui už nuomones ;*

  AtsakytiPanaikinti
 7. Viskas normaliai, nu bet įžanga... Kam tie asmeniškumai? Niekam neįdomu, akip tu patekai į šią rubriką, kur tu buvai, kodėl neparašei ir pan. SKAITYTOJAS LAUKIA STRAIPSNIO, o ne pasiaiškinimų. Labai suerzino tavo įžanga. Eik iškart prie esmės, o ne plaukiok padebesyse. :/ O dabar ne tiap piktai - geras straipsnis iš esmės. :) Patiko su šortais ir kniedėm ta dalis. :) Spaudžiu naudinga ir ačiū, kitą kartą patobulėk ties įžanga ir viskas bus ok. :) Atsiprašau už šiurkštumą.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Gintarija, man nesvarbu tas tavo šiurkštumas. :D Įsivaizduoji, kokia garbė gauti tokį komentarą iš mėnesio rašytojos? :D Visada badau naudotis tavo patarimais, nes jei jau išrinko mėnesio rašytoja, tai reiškia žinai kaip reikia rašyti. :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Ech, nereikia taip sureikšminti tos mėnesio rašytojos titulo, bet džiaugiuosi, kad moki priimti kritiką. :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Reikia! Rašytoja mėnesio ir vyriausia administratorė(Simona) manau yra pačios svarbiausios bloge ;)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Labai patiko. Rašyk toliau apie DIY!

  AtsakytiPanaikinti