"DIY" - pasidaryk šukuoseną sau!

Ar tau jau pabodo savo plaukus vis rišti į "arklio uodegą"? Arba vis eiti į miestą su palaidais plaukais? Tai tikrai ne bėda! Šiandien, šiame rubrikos "DIY" straipsnyje, pabandysiu išspręsti šią problemą, ir pasiūlysiu keletą šukuosenų variantų!

Atsibodo pintis vis tą pačią, paprastą kasą? Nori kažko įmantresnio, puošnesnio ir tiesiog kitokio? Vienas variantas su aiškia pamokėle, prieš tavo akis! Susipynusi tokią kasą,  - neprašausi, kadangi kasos ir vėl grįžta į madą!

Ar vis tas pats kuodo rišimo būdas tau taip pat pabodo? Ar nori, kažko panašaus į tai, tik šiek tiek subtilesnio? Viršuje matai nuotrauką, kurioje šauni pamokėlė, jeigu to nori! Pirmiausiai susirišk paprastą kuodą su specialia kempinėle (tik būtinai palik atskirą plaukų sruogelę), paskiau iš paliktos sruogelės supink paprastą kasytę, ir apvyniok ją aplink kuodą, viską sutvirtindama gražia gumyte. Vis kažkas kitokio, tiesa? :)


Pasidariusi tokią šukuoseną, galėsi eiti bet kur! Su šia šukuosena gali eiti į miestą, aplankyti draugės ar močiutės, eiti pasivaikščioti ar net gi keliauti į vakarėlį! Tinka visur! Iš abiejų galvos pusių, supink po neilgą kasą. Tuomet dvi kasytes sujunk, ir per vidurį susek plaukų segtuku. Kad būtų gražiau, kasas šiek tiek išpešiok. Pasidaryti paprasta, o atrodo iš ties žavingai.


Kartais norint šiek tiek paįvairinti įprastinę šukuoseną, tereikia vos keleto paprastų žingsnelių. Kelių žingsnelių tereikia ir viršuje esančiai idėjai. Nuo viršugalio suimk ploną sruogą,  ir iš jos supink neilgą kasytę. Ją surišk dailiu kaspinėliu, o likusius plaukus, palik palaidus. Labai paprasta ir labai gražu. Tinka visur, ypač į mokyklą!


Tikriausiai ne vieną kartą matei, kokią nors garsią žvaigždę, plaukus susirišusią į kaspinėlį. Iš pirmo karto, į tai pažiūrėjus, atrodo gan sunku. Bet pažiūrėjus į viršuje esančia pamokėlę - visai lengva. Nepabijok ir išmėgink! Su tokia šukuosena išsiskirsi iš minios ir būsi ta, į kurią tikrai bus atkreiptas dėmesys. Su tokia šukuosena, gali drąsiai eiti į pasimatymą.

Šiame vaizdo įraše, matote moterį, kuri dalinasi net trijomis pavasariškomis ar vasariškomis šukuosenomis. Visos atrodo labai įdomiai, o pagal šį įrašą visai nesunku jas pasidaryti. Pažiūrėk ir išmėgink!Nori turėti gražias garbanėles? Žiūrėk šį video! Jame rasi puikią pamoką, kurios dėka, galėsi pasidaryti šaunias garbanėles!

Ir štai dar viena, paskutinė pamoka, kuri padės Jums išmokti pasidaryti neįprastą, kitokią, puošnesnę kasą. O padarius tokias dvi kasas ir jas sujungus - puiki šukuosena!

Nebijokite retkarčiais ekperimentuoti su savo plaukais!

P.S. Komentaruose siūlykite temas, kitiems "DIY" straipsniams!!

Iki susitikimų!
Simona Š. 7 Komentarai

 1. Man labai patiko sis straipsnelis! Asmeniskai man, labai naudingas, nes megstu ivairias sukuosenas, taciau daznai tingiu paieskoti kazko tokio. Tad ACIU uz tai! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nuostabus straipsnelis, man labai patiko! Kaip tik penktadienį mano pusseserytės krikštynos ir noriu kažkaip pasipuošti ir plaukus (keistai nuskambėjo) tai turbūt kaspinėlį pabandysiu pasidaryti. O kaip mania, Simona, ar plaukams šiek tiek ilgesniems nei iki pečių išeitu pasidaryti kaspinėlį? :>

  AtsakytiPanaikinti
 3. Estera, labai ačiū! :) Mano plaukai gan dabar ilgi, o praeitais metais, kai dariausi kaspinėlį, buvo dar ilgesnib man puikiai gavosi. :)) Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Estera, labai ačiū! :) Mano plaukai gan dabar ilgi, o praeitais metais, kai dariausi kaspinėlį, buvo dar ilgesnib man puikiai gavosi. :)) Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man patiko, tik mažai šukuosenų trumpiems plaukams. Tik pirma ir tiktų trumpesniems, tai čia ateičiai. :) O šiaip, man patiko, video įmetei. Išdėstymas tvarkingas. Spaudžiu visas 3 reakcijas.

  AtsakytiPanaikinti