Gražios ir išpuoselėtos rankos - merginos vizitinė kortelė

 

  Gražios, švelnios ir prižiūrėtos rankos yra bendro merginos grožio dalis. Viduramžiais, ypač karalienės Viktorijos laikais, aristokratės rankoms skirdavo dar didesnį dėmesį, negu veidui. Baltos, švelnios ir kvepiančios merginos rankos rodydavo aukštą kilmę, o išsausėjusios, suskirdusios rankos rodydavo, jog mergina dirba fizinį darbą, neturi laiko pasirūpinti savimi, vadinasi yra varguolė. Žinoma, šiais laikais šios taisyklės jau yra pasenusios ir pagal rankas neįmanoma nuspręsti apie žmogaus kilmę, tačiau visgi, tvarkingos ir švelnios rankos padeda sudaryti gerą įspūdį. Deja, dažniausiai joms skiriame mažai dėmesio - rūpinamės veido oda, plaukais, figūra, o rankas pamirštame. O be reikalo, nes net 20% žmonių prisipažino, jog visada atkreipiantys dėmesį į naujo pažįstamo rankas, tad jeigu tavosios bus neprižiūrėtos, gali padaryti prastą pirmą įspūdį.
  Šiandien pateikiame patarimus, kaip namuose pasidaryti SPA šventę tavo rankoms.

1. Valome. Pirmiausia turėtum nušveisti visas negyvas odos ląsteles. Tam gali naudoti paprastą kūno šveitiklį arba pasidaryti savo - sumaišyk šaukštą cukraus, šaukštą aliejaus ir šaukštą drėkinamojo kremo. Šiuo mišiniu ištepk rankas ir šveisk sukamaisiais judesiais 1-2 minutes. Tuomet nusiplauk rankas šiltu vandeniu ir muilu. Nepamiršk tarpupirščių, riešo, odos aplink nagus, nešvarumus ir panagių išvalyk šveistuku.


2. Nusausiname. Švelniai nuvalyk rankas rankšluosčiu, tik jokiu būdu netrink, nes taip pažeisi odą. Nesistenk jų visiškai išsausinti, šiek tiek drėgnos rankos geriau sugeria kremą.
 3. Masažuojame. Susirask ką nors, kuo galėtum masažuoti rankas. Tiks bet kas - masažo losjonas, alyvuogių aliejus, jogurtas, medus, šiltas pienas, netgi citrinų sultys. Tokie produktai pamaitins tavo odą. Užpilk šiek tiek losjono ant rankų, atsipalaiduok ir lėtai sukamaisiais judesiai masažuok rankas. Nepamiršk kiekvieno piršto, nagų, vidinės delno pusės. Tai, kas liko, nuplauk šiltu vandeniu.


4. Drėkiname. Įtrink rankas drėkinamuoju kremu. Jeigu neturi specialaus, skirto rankoms, gali panaudoti veido kremą. Tiek vasarą, tiek žiemą rankas reikia kasdien drėkinti, nes jas nuolat paveikia žalingi aplinkos veiksniai.

5. Tvarkome nagus. Įsitikink, kad tavo panagės švarios. Nusikirpk nagus ir nudildyk juos iki norimo formos. Stenkis, kad visi nagai būtų vienodo ilgio. Jeigu augini ilgus nagus ir vienas iš jų yra trumpesnis už kitus, teks pakirpti visus, nes nevienodi nagai atrodo labai neestetiškai. Nagų odelėms tepti labai tinka vazelinas.


6. Lakuojame nagus. Jeigu nori, gali nagus lakuoti patinkančia spalva, tačiau nepamiršk, kad kiekvienas nagų lakavimas ir lako valymas kainuoja - tai silpnina tavo nagus ir erčia juos sluoksniuotis. Todėl, jeigu nesiruoši niekur išeiti, geriau lakuok nagus apsauginiu permatomu nagų laku.Kokie nagai madingiausi šią vasarą?

Šios vasaros topas - ryškios, šaltos, intensyvios spalvos. Maža gudrybė - ryškesnę spalvą išgausi nagus pirmiausiai nulakavusi pieno baltumo laku, po to spalvotu.
Variantas drąsioms - įmantraus dizaino nagai su įvairiais akmenukais ir priklijuojamais akcentais.

Ombre stiliaus principą galima panaudoti ir ant nagų - rezultatas atrodo tiesiog žavingai.
Intensyvios rožinės spalvos nagai paryškina įdegį.

♥Gražias rankas pabrėš ne tik nagų lakas bet ir ryškios, spalvingos apyrankės bei žiedai.
♥Tepdamasi kremu nuo saulės nepamiršk rankų!
♥ Nepamiršk nuolat drėkinti alkūnių, nes jos linkusios sausėti.
♥Jeigu nori ryte pabusti su švelnutėlėmis rankomis, ištepk jas drėkinamuoju kremu, palauk kol jis susigers, tuomet ištepk vazelinu ir eik miegoti.

Akvilė.


4 Komentarai

 1. straipsnis man labai patiko! man atrodo, kad tai vienas geriausių straipsnių kuriuos esu skaičiusi apie rūpinimasi savimi. (ahh, nemoku kitaip apibūdinti) ačiū tau, labai. ;> pasinaudosiu tavo patarimais.

  AtsakytiPanaikinti
 2. S-U-P-E-R !!! Nepilstei tuščio į kiaurą, todėl informacijos gavau žiauriai daug. Labai patiko, kad parašei apie senesnius, karalienės Viktorijos laikus. Labai patiko išdėstymas, paveikslėliai, apie straipsnio temą ir turinį net nekalbu. Šaunuolė, tikrai pasistengei, matosi. Tik vienintelę pastabą turiu - buvo 4 ar 5 žodžiai, kuriuose praleidai raides, pvz "eikia" - "reikia" ir panašiai, bet čia labai lengvai ištaisomas dalykas. O šiaip spaudžiu visas tris reakcijas ir labai laukiu kito tavo straipsnio, nes šis buvo tikrai aukšto lygio. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Puikus straipsnis. Tik vienoje vietoje praleidai raide (parasei ercia).

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai patiko :-) visai neseniai atradau šį blogą :-)

  AtsakytiPanaikinti