TD blykstė: 30 Seconds to Mars


Pristatau jums pasaulio Gineso rekordą pasiekusią, alternatyvaus roko grupę 30 Seconds to Mars. Kodėl būtent ją? Nes tai yra grupė, pakeitusi milijonų žmonių gyvenimus. Atradusi kelią skelbti pasaulio problemas muzika.

30 Seconds To Mars buvo įkurta brolių Jared ir Shannon Leto 1998 metais Los Andžele. Bėgant laikui grupės nariai keitėsi, 2003 metais prisidėjo Tomo Milicevic, o 2007 paliko ilgametis jos narys Matt Wachter, jo vietą užėmė neoficialieji nariai Tim Kelleher, kiek vėliau ir Braxton Olita. Grupė didžiojoje scenoje debiutavo su daina Attack, kuri yra sukurta apie buvusią Jared sužadėtinę Cameron Diaz. Iš viso MARS yra laimėjusi 82 apdovanojimus.

Iš dešinės į kairę Tomo, Jared, Shannon


Jared Leto
Jared Joseph Leto (arba Bartholomew Cubbins) gimė 1972 metų gruodžio 26d. Jam jau 41 metai! Abejoju, ar galima taip sakyti pasižiūrėjus į nuotraukas, ar ne? Jared visada siekė svajonių ir yra puikus pavizdys žmonėms, kaip iš paprasto berniuko, kuris beja turi gan tamsią praeitį (alkoholis, narkotikai, automobilių vagystės) tapti turtingu Holivudo širdžių ėdiku. Tačiau talentingasis Jared nėra tik muzikantas, jis taip pat yra beveik visų grupės dainų autorius, režisierius, aktorius, fotografas ir modelis.

                      
“The Dallas Buyer’s Club”, 2013m.

Shannon Leto
Shannon Cristopher Leto gimė 1970 metų kovo 9d. Nors už brolį vyresnis dvejais metais, atrodo neką prasčiau.  Ir yra vakarėlių liūtas didesnis. Taip pat kartais vaidino filmuose ir kartu su jaunesnėliu buvo įklimpęs į ‘blogus darbus’.


  Tomo Milicevic
Tomislav Milicevic gimė 1979 metų rugsėjo 3d.  Sarajeve, Jugoslavijoje, bet trejų metų kartu su šeima emigravo į Ameriką. Tomo yra vienintelis susituokęs grupės narys (ką jau kalbėti kai broliai net merginų neturi..?), su Vicki Bosanko. Jo sesuo Ivana Milicevic yra aktorė, vaidino keliuose didelio populiarumo sulaukusiuose filmuose.  

                                    Echelon
Kalbant apie MARS nepaminėti Echelon būtų nuodėmė. Mes, ‘ešelonai’, laikome save viena didele šeima, kur tikrai atrasi sau artimą sielą ir galėsi laisvai, be kreivų žvilgsnių ‘fangirl’inti. Grupė yra labai dėkinga, jie ne kartą atvirai yra pasakę, kad jei ne Echelon – dabar jų ten, kur jie dabar yra nematytume. Kai per vieną intervių Jared paklausė ką jis mano apie savo fanus, jis atsakė " We don’t have f*****g fans. I hate that word. We have a family." (“Mes neturime * fanų. Nekenčiu to žodžio. Mes esame šeima.”).


Rekordų laužytojai
30 Seconds to Mars yra pasiekę pasaulio rekordą. Intriguoja? Tikriausiai mažai grupių yra pasiekusios ką nors panašaus, ar ne? Daugiausiai koncertų konsertavusi grupė per vieną turą. Tadaa! Turas “This is War” tęsėsi net dvejus metus, oficialiai 300 koncertų. Ištikrųjų, jei skaitytume ir smulkius konsertus jų išeitų gerokai daugiau. Vaikinai nepamiršo užsukti ir į Lietuvą!


Įdomūs faktai
·      Jared yra veganas (tai reiškia, kad jis negali valgyti to, ko sudėtyje yra gyvūlinių riebalų)
·      Jared Marko Čapmano vaidmeniui priaugo 30kg.
·      Jared kažkas buvo atsiuntęs tikrą žmogaus ausį 
(skanaus tiems, kas valgo)

                  ·      Tomo buvo pašautas į koją


4 Komentarai

 1. Man patiko. Tik ausis ne. Nes valgiau. :( O šiaip - visos 3 reakcijos :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. LABAS DEIMANTE! Man atrodo, kad mes esam bendravusios ar man jau vaidenasi? :o taigi, aš ir pati esu labai didelė Echelon'ė. Apie ausį, nes aš nežinojau. Aš kai ir Gintarija dabar valgiau tai keistai pasijaučiau. Tobulas straipsnis, man labai patiko. ;> SUPER.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Be galo mėgstu šią grupę. Buvo tikrai smagu skaityti! Šaunu, viskas buvo puiku, tik gal šiek tiek daugiau informacijos norėjosi. Spaudžiu visas tris reakcijas. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nesu didelė šios grupės fanė, bet buvo įdomu paskaityti, daug naujo apie juos sužinojau :)

  AtsakytiPanaikinti